Phoenix V.2012.50.001.49220 + Türkçe Yama + Resimli Kullanım

Sponsorlu Bağlantılar

dj_onur

dj_onur

Üye
tr yama yı su sekilde yapın tryama.exe yi winrar ıle acıp phoneix klasörune atın tr olacak program.bende bu sorunu yasadm anlattgm gbı yaptm oldu

• Beğen
Tepkiler: Knight43

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Knight43

nıcolahı

Üye
İlk yöntem ile hallettim cok teşekkür ederim

molemol

Üye
dead yapıyorum zaten telefon tarih yazma bölümüne geldiğinde donuyor ve kapatıyor kendini bu yüzden yazılımsal diye düşüyorum ve atmaya çalısıyorum ama atmıyo bi türlü

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
dead yapıyorum zaten telefon tarih yazma bölümüne geldiğinde donuyor ve kapatıyor kendini bu yüzden yazılımsal diye düşüyorum ve atmaya çalısıyorum ama atmıyo bi türlü

yazılım sıfırla ile yap

mustukuli

Üye
abi bende RM-XXX dosyası çıkmıyor ne yapmalıyım

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Teşekkürler güzel konu :oke:

abi bende RM-XXX dosyası çıkmıyor ne yapmalıyım
Navifirmden indirdiğin variantların/dosyaların bulunduğu klasörü telefonuna uygun RM-... olarak adlandır ve bu klasörü C/Program Files/Nokia/Phoenix/Products klasörünün içine taşı.

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Teşekkürler eline sağlık

arslanla

arslanla

Üye
:tşk:

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim

vatan150

vatan150

Üye
kardes benim tel c6 01 hack sız bu progam ne işe yarar bi solermisin

Esendağlı

Esendağlı

Üye
kardes benim tel c6 01 hack sız bu progam ne işe yarar bi solermisin
Ben cevaplamaya çalışayım,bu program ile cihazın yazılımını tekrardan (elindeki dosyalarla)flash atmak yöntemi ile yenileyebilirsin,ayrıca üzerinde oynama(modifiye)yapılmış cfw dosyalarını yükleyebilirsin

Software95

:tşk:

osmanosman...

osmanosman...

Üye
kardes telefona cfw yukledigim zaman(c6 01)telefonun cokmecihtimali varmis o yuzden yukleyemiyorum ama evols cok hosuma gidiyo biraz bilgi verebilir misin cok acil...

Dereck

Dereck

Üye
türkçeleştirmek için çok fazla dosyayı düzenlemek gerekiyor emek sarfetmişsiniz gerçekten teşekkürler..

yesilyol22

yesilyol22

Üye
Teşekkürler arkadaşlar güzel bir paylaşım olmuş emeğinize sağlık.

- - - Eklendi - - -

Selamun aleyküm Arkadaşlar Waiting for USB device... diye bir yazı çıktı yaklaşık yarım saattir bu şekilde ve hiç bir ilerleme yok yardımcı olursanız sevinirim

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
Üst konu olmalı bence

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi

rica ederim

- - - Eklendi - - -

kardes telefona cfw yukledigim zaman(c6 01)telefonun cokmecihtimali varmis o yuzden yukleyemiyorum ama evols cok hosuma gidiyo biraz bilgi verebilir misin cok acil...

nerede takıldın belirt yardım edeyim

- - - Eklendi - - -

türkçeleştirmek için çok fazla dosyayı düzenlemek gerekiyor emek sarfetmişsiniz gerçekten teşekkürler..

rica ederim. Tr yama maxicep'e aittir...

- - - Eklendi - - -

Üst konu olmalı bence

teşekkürler olur. İnşallah...

- - - Eklendi - - -

Teşekkürler arkadaşlar güzel bir paylaşım olmuş emeğinize sağlık.

- - - Eklendi - - -

Selamun aleyküm Arkadaşlar Waiting for USB device... diye bir yazı çıktı yaklaşık yarım saattir bu şekilde ve hiç bir ilerleme yok yardımcı olursanız sevinirim

tlfn açıkmı kapalımı

QUANTİN

QUANTİN

Üye
teşekkürler. Bi sorum olacaktı cwf üzerine cfw veya fw yüklemek içinde mi anlattğnz yöntem uygulanacak

Üst Alt