CM 2011 Türkiye Ligleri + Türkçe s60v3 [240x320]

Sponsorlu Bağlantılar

Slimboy_81

Üye
:tşk:

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Harika olmuş. Teşekkürler.

erol21sen

Üye
sagol kardeşim

Tenur

Üye
Arkadaslar ben indirmeye calısıyorum hedef klasörü sec diyo indirdiğimde oyun acılmıyo sizde calısıyo mu

question555

question555

Üye
.ext diye indiriyor yardım lütfen

kezban yenge

kezban yenge

Üye
Oyunu oynuyorum 5800da sorunsuz.Sanki trabzonspora biraz torpil yapılmış sanki :D

Cihanel

Cihanel

Üye
maça bi türlü başlayamadım yardımcı olan varmı...

question555

question555

Üye
Tesekkurler.Sonunda indirdim muhtesem bi oyun. Keske günümüz kadrolarını da yapan olsa

Cihanel

Cihanel

Üye
oyuncu kadroları güncellenirse süper olur...

tazz2

tazz2

Üye
ben yapabilirim ama takımları degiştiremem sadece kadroları yenileyebilirim. İsteyen olursa pm atsın

ELANO

Üye
Bu oyunda
Arsenali --> Galatasaray
M.United -->Trabzonspor
Chelsea -->Fenerbahce
Liverpol -->Beşiktaş
M.City -->Kayserispor
Tothenham -->Bursaspor yapmışlar trabzonla galatasarayı yer değistirseler neyse zevki çıkar ama galatasarayı güçsüz yapmıslar ama yapanların eline sağlık

- - - Eklendi - - -

tazz2 Bekliyorum

tazz2

tazz2

Üye
Bu oyunda
Arsenali --> Galatasaray
M.United -->Trabzonspor
Chelsea -->Fenerbahce
Liverpol -->Beşiktaş
M.City -->Kayserispor
Tothenham -->Bursaspor yapmışlar trabzonla galatasarayı yer değistirseler neyse zevki çıkar ama galatasarayı güçsüz yapmıslar ama yapanların eline sağlık

- - - Eklendi - - -

tazz2 Bekliyorum

:oke:

osmano5

Üye
2012 si veyat 2013 olan vamı bu oyunun ?

'Enver'

'Enver'

Üye
    Konu Sahibi
ben yapabilirim ama takımları degiştiremem sadece kadroları yenileyebilirim. İsteyen olursa pm atsın

Yaparsan güzel olur. İlk sayfaya ekleyebilirim.

- - - Eklendi - - -

Bu oyunda
Arsenali --> Galatasaray
M.United -->Trabzonspor
Chelsea -->Fenerbahce
Liverpol -->Beşiktaş
M.City -->Kayserispor

- - - Eklendi - - -

tazz2 Bekliyorum
Yapan kişi benim.
Yanlışın var. Liverpool'u Trabzon yaptım. M. United Beşiktaş olması lazım. Tam emin değilim.
Biraz haksızlık oldu doğrudur. Takım isimleri sığsın diye öyle yaptım. Mecburdum yani. Yoksa ben de Galatasaray'lıyım. :D

tazz2

tazz2

Üye

- - - Eklendi - - -

Yapan kişi benim.
Yanlışın var. Liverpool'u Trabzon yaptım. M. United Beşiktaş olması lazım. Tam emin değilim.
Biraz haksızlık oldu doğrudur. Takım isimleri sığsın diye öyle yaptım. Mecburdum yani. Yoksa ben de Galatasaray'lıyım. :D

Takım ikonlarını senmi degiştirdin?

ELANO

Üye

- - - Eklendi - - -

Yapan kişi benim.
doğru yanlışlık bende sonradan fark etti trabzonda selçuku gerrardın yerine yazmışsın

Üst Alt