Carbide ui Tema yapımı Videolu Anlatımları seri 1- 2- 3

Sponsorlu Bağlantılar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Paketleme hatası bu önemli tema klasörlerin yoksa programı kaldır fakat kurulumdan önce java güncellemesi yap.Sonrasında geride iz kalmaması için ccleaner ile sistem temizliği yap ve programı tekrar kur.Yine aynı hatayı alırsan projelirini farklı bir yere sis olarak kayıt et :oke:

kaaanunlu

Üye
deniyorum abim bi bakalım

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Tamamdır sonucu bildirirsin.:oke:

• Beğen
Tepkiler: uaslankaan

uaslankaan

Üye
teşekkürler abi yaptım sonunda ben kaaanunlu :D ellerine sağlık

• Beğen

uaslankaan

Üye
Abim ikinci asıl temayı yaptım tekrar aynı hatayı verdi. :S

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

...N..a..Z...

Üye
herkese slm, carbide 4.3 N97 v3.2.0 kullanan varsa paylaşabilir mi lütfennnnn

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

...N..a..Z...

Üye

Tam olarak ne istiyorsunuz.Program içinde pluginler mevcut tasarım ile ilgili videolarda ilk mesajda.

bu ikonları değiştirmek istiyorum ama bunu N97 3.2.0 versiyonuyla oluyomuş.bi kaç program ( carbide 4.3 ) indirdim ama hep aynı N97 3.2.1 versiyonu var ve güncellenecek plugin yok zaten.herşeyi çözdüm ama buraya takıldım bu konuda yardımcı olursanız çook sevinirim.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Pc basina gectigimde yardimci olmaya calisirm :)

bu ikonları değiştirmek istiyorum ama bunu N97 3.2.0 versiyonuyla oluyomuş.bi kaç program ( carbide 4.3 ) indirdim ama hep aynı N97 3.2.1 versiyonu var ve güncellenecek plugin yok zaten.herşeyi çözdüm ama buraya takıldım bu konuda yardımcı olursanız çook sevinirim.

Anladım ozaman siz Carbide ui 3.4 versiyonunu denemeniz gerekiyor eğer kaldırılmadıysa seçerek indirebilirsiniz,zaten orda desteklenen sürümleri belirtimiş.Geri kalan tüm kullanımlar aynıdır.Tekrar sorun olursa yardımcı olurum.

...N..a..Z...

Üye
Pc basina gectigimde yardimci olmaya calisirm :)

Anladım ozaman siz Carbide ui 3.4 versiyonunu denemeniz gerekiyor eğer kaldırılmadıysa seçerek indirebilirsiniz,zaten orda desteklenen sürümleri belirtimiş.Geri kalan tüm kullanımlar aynıdır.Tekrar sorun olursa yardımcı olurum.

carbidenin 3.4 versiyonunu da kullandım ama aynı o ikonları değiştiremiyorum :vur ve onda plugin olayıda yok sanırım

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
carbidenin 3.4 versiyonunu da kullandım ama aynı o ikonları değiştiremiyorum :vur ve onda plugin olayıda yok sanırım

Bende son plugin yüklü değil yükleyip bende bir deneyim bakalım merak ettim.:hmmm
--------------------------------------Eklendi------------------------------------
Pardon ama sizin istediğiniz cfw içinde olan hızlı menu ikonları onlar temalara dahil değil bildiğim kadarıyla iki sürümdede test ettim.

...N..a..Z...

Üye
sinir oldum ya, ne gerek var programı bu karmaşık yapmaya :D

o ikonların N97 3.2.0 versiyonunda bulunan quick launch bölümünden değiştiriliyomuş.off yaaa :angry:

• Beğen
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sinir oldum ya, ne gerek var programı bu karmaşık yapmaya :D

o ikonların N97 3.2.0 versiyonunda bulunan quick launch bölümünden değiştiriliyomuş.off yaaa :angry:

Çözüldüğüne sevindim.Olur bazen böyle :)

...N..a..Z...

Üye
hayır yanlış anlaşıldı, malesef çözemedimm :( yinede ilgin ve yardımın için çok teşekkür ededim

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

...N..a..Z...

Üye
:ağlarım::ağlarım::ağlarım:

00Murat00

Üye
Abi Orijinal Sitesinden İndirdim "Carbide.ui (Symbian) 4.3 (138 MB)" Ve Yükledim Masaüstünde Simgesi Çikıyor Ve Tıklıyorum Açılmıyor Yardım Lütfen..!! :angry: :angry:

- - - Eklendi - - -

Tamam Yaptım Sonunda..!! :D Şimdiden :tşk: Bu Arada Birşey Daha Sorucaktım Bu Program "Carbide.ui (Symbian) 4.3 (138 MB)" "Nokia C3-00" Telefonlar İçin Geçerli mi ? Umarım Geçerlidir Boşuna Zaman Kaybı Olmasın..!! :D :D

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Abi Orijinal Sitesinden İndirdim "Carbide.ui (Symbian) 4.3 (138 MB)" Ve Yükledim Masaüstünde Simgesi Çikıyor Ve Tıklıyorum Açılmıyor Yardım Lütfen..!! :angry: :angry:

- - - Eklendi - - -

Tamam Yaptım Sonunda..!! :D Şimdiden :tşk: Bu Arada Birşey Daha Sorucaktım Bu Program "Carbide.ui (Symbian) 4.3 (138 MB)" "Nokia C3-00" Telefonlar İçin Geçerli mi ? Umarım Geçerlidir Boşuna Zaman Kaybı Olmasın..!! :D :D

Üzülerek belirtmem gerekiyorki sürümünüz S40 onun için Bu indirmeniz gerekiyor :oke: