E72 YkPkY cfw 91.3 RM-530

Sponsorlu Bağlantılar

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
güle güle kullan

Pckopat*

Pckopat*

Üye
kardeş helaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaallll olsun büyüksün gerçekten e72 için böle paylasşımlarının devamını bekliyoruz :)

volkan_271

Üye
dün geceden beri kullanıyorum gerçekten çook hafif ve kullanışlı olmuş hele mp3 çaların sesini yükseltmeniz çok çok güzel olmuş iş telefonu diye bu sesi azaltmaları gerçekten gereksizdi neyseki bu yazılımla çözüldü :) birçok gereksiz ıvırzıvır da kaldırılmış ayrıca güzel olmuş :) telefonu e72 olupta bunu denemeyen gerçekten çok şey kaçırır spedy go programını hemen hemen herkes bilir programla telefonumu test ettiğimde programın çalışma hızı 500 den yukarı çıkmıyordu hele hantallaşınca sistem 380 e düştüğüne şahit oldum dün gece bi kontrol ettim 598 di... size ne kadart teşekkür etsem az emeğinize sağlık tekrardan :):):)

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
memnun olduysanız ne mutlu bana arkadaşlar.bende çok teşekkür ederim takdirleriniz ve çalışmalarımın karşılığında aldığım övgüler için.
tek amacım sıfır sorun,en güzeli,en iyisi.ben neye layıksam herkesde onu hak ediyor.nitekim hepimiz aynıyız.kullanıpd teşekkür edende saolsun etmeyende

Pckopat*

Pckopat*

Üye
hocam yazı stilini nasıl değiştirecez peki bazı özellikleri nasıl ekleyip cıkartcaz bununla ilgilide acıklama yapar mısın?

Pckopat*

Pckopat*

Üye
hocam büyük adamsın ellerin dert görmesin resource klasörünün içine fonts klasörü atıp bilgisayardaki istediğimiz yazı tipini kullanabiliyoruz canım sıkıldıkca farklı dosya kopyalıyorum zaten telin hızı mükemmel hard format attım yine hicbisi değişmedi bide ben nokia cookerdan 91.4ün icine gömdüm senn dosyalarını tam modifiyeli oldu icine benmde eklediklerimle :)

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
hocam büyük adamsın ellerin dert görmesin resource klasörünün içine fonts klasörü atıp bilgisayardaki istediğimiz yazı tipini kullanabiliyoruz canım sıkıldıkca farklı dosya kopyalıyorum zaten telin hızı mükemmel hard format attım yine hicbisi değişmedi bide ben nokia cookerdan 91.4ün icine gömdüm senn dosyalarını tam modifiyeli oldu icine benmde eklediklerimle :)
eyvallah güle güle kullan.
benim dosyaları 91.4e niye gömdün.onda tr dil yok.eğer dosya içindekileri silip komple benimkileri kopyaladıysan bi fark olmazki.

ahmeterden

Üye
çok teşekkürler yaptığınız cfw de süper takip etmeniz de ayrı bir güzellik tekrardan çok teşekkür ederim.. :)
bile birey sormak istiyorum bu açılış ekranın deıştirme şansımız var mı acaba :-)

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
köpekçiğimi?forumda değiştiren bi sis uygulaması vardı.
S60v3 açılış ekranı değiştirme diye aratırsan çıkar googleden.yada yazılımı benim değiştirmem gerekecek.
Ben teşekkür ederim

Pckopat*

Pckopat*

Üye
açılışı ve yazı stilini yazılımdan nasıl değiştircez peki bide hafıza kartı kapatmayı nasıl yaparız.

- - - Eklendi - - -

eyvallah güle güle kullan.
benim dosyaları 91.4e niye gömdün.onda tr dil yok.eğer dosya içindekileri silip komple benimkileri kopyaladıysan bi fark olmazki.

telefon öncesinde 91.4 olduğu için

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
güncel

Pckopat*

Pckopat*

Üye
cvp vermicekmsn hocam??? bide sürekli bilinmeyen sertifika gönderildi kabul et yazisi cikiyo onu nasil kapatiriz

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
ilk defa duyuyorum böyle bir sorun.tarih ayarların güncelmi?

omerakz

Üye
Merhaba arkadaşlar, ben Ömer. Merak ettiğim bişey var; şimdi ben E72 kullanıyorum, bazen internette gezerken şöyle birşey yazıyor "hafıza dolu lütfen bazı uygulamaları kapatın ve yeniden deneyin" ve internet sayfası ya yarım kalıyo yada çok yavaşlıyo. Bide Custom Firmware koymuşsunuz bide nasıl yüklenceğini videolu veya resimli bir şekilde anlatırsanız çok iyi olur. Google amcaya sordum ama pek bişeyle karşılaşamadım. En kısa sürede cevaplarınızı bekiyorum, şimdiden teşekkürler...

saybatli2010

saybatli2010

Üye
cfw özellikleri güzel olmuş eline sağlık fakat yazı stilini değiştirmeseydin birde hafıza kartı işareti gereksiz olmuş bence onu kaldırmanın bir yolu var mı ?

ahmeterden

Üye
ben yükledim bayadır kullanıyorum tespit ettiğim bi kaç hatayı söyliyim..

1- her acılıs kapnısta fazladan msj merkez nosu eklenıyor ve onu secıyor bu yuzden her seferınde ayarlamak zorunda kalıyorum

2 - her acılıs kapanısta saat ve tarıh sıfırlanıyo onunla ugrasıyorum

3 - yazı stılı cok okunaklı oldugunu dusunmuyorum bu yuzden Comıc Sans kullanıyorum ve bence cok sade ve daha okunaklı..

4 - Ve son olarak hafıza kartı ısaretı bence gereksız..

Muzık klasoru, resım klasoru olayı ve hack olayı guzel...
Sımdılık gozlemledıgım bunlar..

saybatli2010

saybatli2010

Üye

1- her acılıs kapnısta fazladan msj merkez nosu eklenıyor ve onu secıyor bu yuzden her seferınde ayarlamak zorunda kalıyorum

3 - yazı stılı cok okunaklı oldugunu dusunmuyorum bu yuzden Comıc Sans kullanıyorum ve bence cok sade ve daha okunaklı..

Bende yükledim fakat 1 ve 2 deki gibi sorunlarla karşılaşmadım çalışmasında herhangi bir sorun yok. Belki sizin telefon ya da sim kart ile alakalı olabilir mi ? ama 3 ve 4 için katılıyorum size

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi

saat sıfırlamanın yazılımla alakası yok.msj merkez numarası sorunuda yok.yazı fontu değiştirme konuda link verdim.herkese özel cfw hazırlamak zor

omerakz

Üye
Ya bi yardım eden çıksın lütfen bende yüklemek istiyorum bu cfw yi nolur yardım edin birisi videolu anlatım veya herhangi bişey yapsın LÜTFENNNNN!!! :aman2: :megafon: :vur

Üst Alt