RDM_Plus_v3.8.1_Java_ed BİLGİSAYAR KONTROL Signed (GÜNCEL VERSİYON EKLENDİ)

Sponsorlu Bağlantılar

*unkown*

*unkown*

Üye
teşekkür ederim :)

tahakaracam

Üye
bende telefona kuracağım dosyada "sis" dosyası gözükmüyor

behcet98

Üye
en son versiyonu bu mu usta ?
birde bonjour diye bişey yüklüyor, tırstım biraz :)

birde register yapmaya çalıştım, yani bu pcp kodu için mail bir türlü gelmedi

temm06

Üye
program yavaş çalışıyor ama neyapıyorsa gözüküyor.bilgisayara müdahale edeiyorum

MetinÖztürk

Üye
çok teşekkürler yarın deneyeceğim

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
    Konu Sahibi
en son versiyonu bu mu usta ?
birde bonjour diye bişey yüklüyor, tırstım biraz :)

birde register yapmaya çalıştım, yani bu pcp kodu için mail bir türlü gelmedi

Mail kısmını boş geçebilirsin o kısım pek önemli değil. Ayrıca c r a c k li olarak son sürüm hala bu...

- - - Eklendi - - -

program yavaş çalışıyor ama neyapıyorsa gözüküyor.bilgisayara müdahale edeiyorum

Yavaş çalışması bağlantınızla alakalıdır muhtemelen.
Pencerenin sağ alt köşesindeki simgeye tıklayarak kontrol moduna gecebilirsin.

- - - Eklendi - - -

çok teşekkürler yarın deneyeceğim

Rica ederim..

dabbe98

Üye
sizin bulduğunuz uygulamanın varya ben olmuyo - rep

cyborg78

cyborg78

Üye
sizin bulduğunuz uygulamanın varya ben olmuyo - rep

yok yok , oluyo oluyo N8 de güzel, pc'den aç programı "file - setting _ çıkan pencerede en üstte connection yazar, altında'da "Local network connection only" yazar o kutucuk işaretliyse kaldır save de tamam.

djemre1899

Üye
lisans no varsa bi verin yaaa

kfahaa

kfahaa

Üye
ayarlardan daha hızlı yapabilirmiyiz

huzurkentli

huzurkentli

Üye
valla süper oldu bu çok teşekkürlerr :)

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim hala çalıştığını duymak güzel

• Beğen
Tepkiler: huzurkentli
AzDBTIA

AzDBTIA

Üye
Super oldu yaa teşekkürler. Bu arada ölü bir işletim sistemi olan symbianı hala kullandığım için kendimden utanıyorum o ayrı.

• Beğen
Tepkiler: yakamoz1319
yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
    Konu Sahibi
Super oldu yaa teşekkürler. Bu arada ölü bir işletim sistemi olan symbianı hala kullandığım için kendimden utanıyorum o ayrı.
Ölü ama çoğu alıştığım uygulamayı androidde bulamadım. Bazen arıyoruz symbianı :cry:

can_huso_sulo

can_huso_sulo

Üye
kinoni remote desktop ve rdm+ ı bizzat telefonumda denemiş biri olarak;
kinoni yazılımından anlık yanıt alabiliyorsunuz yani komutu verdiğiniz andan itibaren maksimum 1-2 saniye gecikme ile işlem tamamlanıyor lakin bildiğim kadarıyla bu yazılımla uzak bağlantı kuramıyorsunuz yani yakındaki bilgisayarlar için geçerli.
RDM+ a gelirsek işlem ve görüntüler 5-10 saniye gecikme ile telefonunuza geliyor ki buda çok normaldir.Kinoni yanlızca yakın bağlantı kurabilirken RDM+ ile il dışından dahi bilgisayarınızı kontrol edebiliyorsunuz internet olması kâfi.Son olarak ufak bir ayrıntı kinoni remote de işlemlerin hepsini dokunmatik ekrandan halledebiliyorsunuz fakat RDM+ ta diyelim klasör açacaksınız fareyi klasörün üzerine getirip menüden çift tıklayı seçiyoruz.Yani komutları verirken sık sık menüden faydalanıyoruz bütün işlevler dokunmatikle halledilmiyor.

Bu yüzden iki programı kıyaslamak pek sağlıklı bir sonuç vermez bize.Özetle evinizdeki bilgisayarı başına oturmadan kullanmak istiyorsanız kinoni remote desktop işinizi görecektir.Ofisten veya seyehat halindeki bir yerden bilgisayarınızı kontrol etmek için RDM+ ı kullanabilirsiniz.

Umarım yardımcı olabilmişimdir..

çok güzel açıklamışsınız teşekkür ederim

Üst Alt