[Epocware] Handy Blacklist v3.05(0) Symbian^3 Signed [Resmi Türkçe]

Sponsorlu Bağlantılar

serotonin

serotonin

Üye
Bilginize...Belle üzerinde tüm arama engelleme uygulamaları çaresiz.0.5 sn-1sn.gecikme ile engelliyor ve zil bu sürede çalmış oluyor.Zamana ihtiyaç var...

piratesgs

Üye
5800 express musicte çalıştı teşekkürler..

ramo349

ramo349

Üye
Teşekkürler

ramo349

ramo349

Üye
teşekkürler

ramo349

ramo349

Üye
teşekkürler

pro.engineer

pro.engineer

Üye
eyvallah

Dereck

Dereck

Üye
gecikme varsa çok kötü

bkocum

Üye
Nokia c6,

teşekkür dostum benim işime yaradı sizi bilmem,
eyvallah

hang_square

Üye
yükledim , engelledigim numaradan arama yaptım çaldı , sonra eklediginiz numara aktif olsunmu diye uyarı verdi evet dedim , kapatıp terar aradım anında oto mesgule attı 2 kez denedim aynı sonuç gayet iyi çalıştı .

selim oğuz

selim oğuz

Üye
süper olmuş. Ellerine sağlık :)

lokman3535

Üye
mrhba arkadas buradaki uygulamalari cep telefonuma nasil ve nereden indirebilirim ?

egemen214

Üye
mehaba arkadaşlar bende nokia 701 kullanıyorum ve sevmediğim insanların numaralarını bloke edip bana ulaşmalarını engellemek istiyorum. yukarıda bahsettiğiniz numara engelleme yazılımı aktif edildikten bir müddet sonra kendiliğinden devre dışı kalıyormuş? ki böyle oluyorsa demekki yazılım işe yaramıyor. bu konu hakkında yardımcı olabilecek arkadaşlar buraya gerekli bilgileri yazarlarsa çok seviniriz. şimdiden teşekkürler.

komando04

komando04

Üye
teşekkürler

ferhat burak

ferhat burak

Üye
mehaba arkadaşlar bende nokia 701 kullanıyorum ve sevmediğim insanların numaralarını bloke edip bana ulaşmalarını engellemek istiyorum. yukarıda bahsettiğiniz numara engelleme yazılımı aktif edildikten bir müddet sonra kendiliğinden devre dışı kalıyormuş? ki böyle oluyorsa demekki yazılım işe yaramıyor. bu konu hakkında yardımcı olabilecek arkadaşlar buraya gerekli bilgileri yazarlarsa çok seviniriz. şimdiden teşekkürler.

arkadaş haklı. Böyle olmaz.

bet84

Üye
Merhaba arkadaşlar Nokia 603 kullanıyorum tek bir numara için sms ve arama engellemek istiyorum bildiğiniz bir program var mı?

EDE 46 MARAS

EDE 46 MARAS

Üye
Programı nokia 603 de çalıştırdım ancak kişi ekliyorum yinede beni arıyor kapanmıyor arayınca.

FestiwaL

Üye
kardeş bunu pc den nasıl indirip telefona atıcam bir yardımcı olurmusunuz?

21mEb21

Üye
çok iyi program diğer programlar net bağlantısı cart curt istiyor bu program çok kullanışlı tavsiye ederim

musataf

Üye
Ücretsiz değil mi bu program telefona kurdumda lisans sözleşmesi fln dedide

Üst Alt