C6-01 Belle Refresh Modifiyeli CFW 111.040.1511 Mad Eagle Güncellendi [27-09-2012]

Sponsorlu Bağlantılar

HALİL.113

Üye

buyur
[/QUOTE] çok teşekkürler yükleyince yorum yapacağım :)

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe

HALİL.113

Üye
  • Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
ne hatası estağfurullah iyi günlerde kullanın :)

best1905

best1905

Üye
çok güzel bi cfw 1 haftadır kullanıyorum çok memnunum fakat birkaç gündür gelen aramaları kendi kenidne engelliyor telefon bu sorunu nasıl çözebilirim ?

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
çok güzel bi cfw 1 haftadır kullanıyorum çok memnunum fakat birkaç gündür gelen aramaları kendi kenidne engelliyor telefon bu sorunu nasıl çözebilirim ?

bir program ya da herhangi birşey yaptınızmı böyle bir durum söz konusu değil çünkü.

best1905

best1905

Üye

bir program ya da herhangi birşey yaptınızmı böyle bir durum söz konusu değil çünkü.
[/SI nokia bubles ve x- plore yükledim arama gelince ses çıkmıyor telefondan sadece titriyor birde jin hao v6 effects yükledim

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
tercih ayarlarını kontrol et telefonu yeniden başlat bakalım.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
o tercih meselesi dostum temalar bölümünde bak ben pek kovalamıyorum onları

erhanred

Üye
bu cf nin saade stabili ni yapmışsın ya linki kırık sağlam linki versen

Yavuz__Selim

Yavuz__Selim

Üye
Teşekkürler :good:cok güzel omuş ellerine sağlık
Yalnız üstad bişey sorcam ben x celear kullansam cfw bozulurmu ?

• Beğen

coskun7736

Üye
hocam yuklemeden once hard format atmam gerekirmiydi ben hard format atmadım sadece hafıza kartını biçimlendirdim yukledim cok memnunum cok guzel acaba hard format atıp tekrar yuklemem gerekirmi ?

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
hocam yuklemeden once hard format atmam gerekirmiydi ben hard format atmadım sadece hafıza kartını biçimlendirdim yukledim cok memnunum cok guzel acaba hard format atıp tekrar yuklemem gerekirmi ?

şart değil flaş zaten aynı işlemi görüyor hard atsanda atmasanda flaş atmak ilk günkü gibi yapıyor ama tabi bu modlu olanı.

bycoo32

bycoo32

Üye
yardım
arkadaşıma yükledim yanlız sounds/ içindeki müzikleri görmüo hatta hiç bi yerdekileri görmüyor

Üst Alt