İndeks CFW nasıl yüklenir ve düzenlenir? ( Flaş atmak için tüm programlar )

Sponsorlu Bağlantılar

kerem_ke

kerem_ke

Üye
slm arkadaşlar flashing sekmesine tıkladığımda firmvare updateye ulaşamıyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tşekürler

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
slm arkadaşlar flashing sekmesine tıkladığımda firmvare updateye ulaşamıyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tşekürler

önce no connectionsa tıklayıp usb'yi seç sonra file–scan productsa tıkla yaklaşık 1 dakika bekle alt taraftaki phoenixin çubuğunda karışık yazılar çıkacak sonra firmware update ve flashinge tıkla açılacak sonra ne yapacağını zaten biliyorsun.

rambo_42

rambo_42

Üye
bunlar ne işe yarıyor kardeş bi yazarmısın :hmmm

- - - Eklendi - - -

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

phoenix :
indirdiğiniz herhangi bir cfwyi veya orjinal dosyaları telefonunuza yüklemenize yani flaş atmanıza yarar.

Navifirm :
orjinal dosyaları indirmeye yarar.

Nokia cooker :
indirdiğiniz orjinal dosyalar ya da cfw üzerinde oynama yapmanıza yarar kendi cfw'nizi yapabilirsiniz ya da var olan bir cfw'ye kendi istediğiniz modları bu program sayesinde atabilirsiniz core kilidi dahi bu program ile kırılıyor.

Framework :
yüklü olmadığında nokia cooker çalışmıyor sorun çıkarıyor.

Uda apps cleaner :
bunu nokia cooker ile açıp udada bulunan gereksiz gördüğünüz uygulamaları kaldırabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: can_huso_sulo ve mehmetakgoz
redline2525

redline2525

Üye
:tşk:

sental

Üye
Teşekkürler arkadaşlar ama depositfiles ten dosya indiremiyorum

n000k

n000k

Üye
nokia cocker inmiyor kardeş bi baksana linke!! yada son sürümünü başka bir yere yüklesene!!! şimdiden teşekkürler..

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
nokia cocker inmiyor kardeş bi baksana linke!! yada son sürümünü başka bir yere yüklesene!!! şimdiden teşekkürler..

Nokia cooker linki sağlam 3.0 :oke:

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
konu güncellendi nokia cooker 3.1 eklendi.

excitir06_84

Üye
arkadaşlar merhaba bu programla nokıa imei degısımı mumkunmüş dogrulugu var mı acaba

ali osman nu

Üye
her şey teşekkürler senden bir ricam var klavyeyi değiştire bilirseniz çok sevinirim mesela android yada Ifhone gibi olabilir sağol güzel çalışma olmuş

seyfoo52

seyfoo52

Üye
phoenix ile flash atamıyorum ya bilgisayarda promlem var yada bilmiyorum ben her şeyi doğru yapıyorum ama bir türlü cfw atamıyorum nasıl yapabilirim 2010 2011 2012 sürümlerin hepsiyle denedim olmuyor

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
phoenix ile flash atamıyorum ya bilgisayarda promlem var yada bilmiyorum ben her şeyi doğru yapıyorum ama bir türlü cfw atamıyorum nasıl yapabilirim 2010 2011 2012 sürümlerin hepsiyle denedim olmuyor
nasıl bir sorun yaşıyorsunuz.

PremiumWork

PremiumWork

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
phoenix 2011 linki yenilendi.

seyfoo52

seyfoo52

Üye
arkadaşım phoenix telefonumu görüyor ama product code cıkmıyor sen dyeceksin ki product code seç diyeceksin tamam ama 3 nokta olan yere tıklıyorum acılan sayfada product code yok anlıyorsun değil mi? telefonumun versiyonunu hepsini görüyor ama bir türlü product code den dolayı flah layamıyorum nasıl yaparım şöyle bir şey duydum phoenix programı windows xp sp3 te daha iyi çalışır dediler onuda yaptım aynı hatayı aldım benim bilgisayarım windows 7. başka türlü bir flash atamam mı?bir yardımcı olurmusun? ben telefonun sade olmasından hoşlanmıyorum benim telefonum herşeyiyle modifiyeli olsun istiyorum ok teşekkürler

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım phoenix telefonumu görüyor ama product code cıkmıyor sen dyeceksin ki product code seç diyeceksin tamam ama 3 nokta olan yere tıklıyorum acılan sayfada product code yok anlıyorsun değil mi? telefonumun versiyonunu hepsini görüyor ama bir türlü product code den dolayı flah layamıyorum nasıl yaparım şöyle bir şey duydum phoenix programı windows xp sp3 te daha iyi çalışır dediler onuda yaptım aynı hatayı aldım benim bilgisayarım windows 7. başka türlü bir flash atamam mı?bir yardımcı olurmusun? ben telefonun sade olmasından hoşlanmıyorum benim telefonum herşeyiyle modifiyeli olsun istiyorum ok teşekkürler

alakası yok starterda attım ultimatede attım hatta windows 8 beta ve pro sürümlerde bile attım sorun yok bir yerde bir yanlışlık olmalı adım adım gidelim öncelikle cfwyi phoenixin olduğu dizine attızmı örneğin c–program files–nokia–phoenix–products klasörüne ? Buraya attıktan sonra telefonu suite modunda bağladınmı ? Bağladıysan phoenix no connextionstan usb rm–.... Dosyasını seçtinmi ? Seçtikten sonra file–scan products dedikten sonra phoenix telefonu gördümü altta belli olur zaten karışık yazılar çıkar telefon modeli rm falan filan karışık şeyler yazar o yazı çıktımı ? Çıktıktan sonra zaten firmware – flashing refurbish dedinmi ? Eğer bunları yaptıysan olması gerekir tekrar dene bakalım.

seyfoo52

seyfoo52

Üye
arkadaşım tamam c/program files/nokia/phoenix/product/rm-...... yaptım aynen phoenix programının altında benim telefonumun bilgileri cıkıyor buraya kadar tamam ama firmware flashing dediğin zaman product code gözükmüyor product code yanında ... lı yere bastığımda yani product code seçmek için böyle bir ürün bulunamadı diyor ingilizce olarak şöyle yapsak sen bana telefon no versen telefonda konuşarak senin dediklerini yapsam ozaman daha iyi anlarsın teşekkürler

Üst Alt