Nokia PC Internet Access v1.1 {High speed internet}

Sponsorlu Bağlantılar

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Nokia PC Internet Access v1.1 {High speed internet}
Bu proyu isteyen çok oluyo şimdi bi istek daha gördüm daha önce verdiğim nokia sitesinden kaldırılmış pro ve proyu tekrar buldum bu sefer garanti olsun diye indirdim :) ve en güzeli bunu paylaşmak bundan sonra site site kimse aramasın en azından :)

Easily connect to the Internet using your Nokia device with the Nokia PC Internet Access software – simple to install, making you ready to browse the web.
★ Provides the flexibly of using your Nokia phone as a modem;
★ Offers an alternative to using separate 3G USB modem;
★ Eliminates the need to move SIM cards from device to device;
★ Easy to use with automatic installation;
★ Easy to launch Internet connection from your PC when needed.

To install and use the Nokia PC Internet Access application, simply connect your Nokia device to the PC with a USB cable. Nokia PC Internet Access software is launched and installed on your PC from the Nokia device memory. The software fetches the connection settings (Internet Access Point) from your device and configures them to your PC. After the installation is complete, PC is ready to connect to the Internet and you can start browsing the web.

Features:
★ Enables you to use your compatible Nokia device as a modem;
★ Automatic software installation from Nokia device to a compatible PC;
★ Automatic launch of PC software when devices are connected with USB cable.

Specifications:
To use Nokia PC Internet Access, you need the following:
★ Compatible Nokia device;
★ USB cable to connect the PC and the mobile device;
★ PC with a USB port;
★ If you have Nokia PC Suite installed on your PC, version 6.86 or newer is required.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA ve Jan

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler :oke:

• Beğen
Tepkiler: najanaja
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi

rica ederim. En güzeli bölesi dimi :) habire isteyen oluyo bizim sitede de hiç paylaşılmamış bu pro :) Keşke daha önce paylaşsaymışız ama ne demişler geç olsun güç olmasın :)

• Beğen
Tepkiler: ANIL
ANIL

ANIL

Admin

rica ederim. En güzeli bölesi dimi :) habire isteyen oluyo bizim sitede de hiç paylaşılmamış bu pro :) Keşke daha önce paylaşsaymışız ama ne demişler geç olsun güç olmasın :)

Eline sağlık abi paylaşmak kadar güzel bir şey yok :)

• Beğen

guneyd3030

Üye

Eline sağlık paylaşmak kadar güzel bir şey yok

• Beğen

muli2906

Üye
emegine saglik indirdim kurdum bilgisayara tlfnu goruyo ama bir türlü baglanti kuramiyor daha önce 2.1 versiyonunu kullanmistim en son versiyonunu bulma imkanin varmi valla bulursan super olur

• Beğen
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
:tşk:

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
emegine saglik indirdim kurdum bilgisayara tlfnu goruyo ama bir türlü baglanti kuramiyor daha önce 2.1 versiyonunu kullanmistim en son versiyonunu bulma imkanin varmi valla bulursan super olur

walla son versiyonu ne 2.1 mi ona göre arıyım :) aslında bunun versiyonla alakası olmaz sonuçta pronun ilk versiyonuda olsa bağlantı kurulmalı o zaman pro arızalı gibi olmuş olur :) artı ben bunu kaç sene önce kullanmıştım büyük ihtimal kullandığım da ilk versiyondur hatırlamıyorum ama, hiç sorun yaşamadan kullanıyodum :) rica ederim.

- - - Eklendi - - -

:rica:

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
sağol hocam nedir bu telefonu internete bağlama gibi birşeymi ? :)

• Beğen

muli2906

Üye
2.1 versiyonunu bulursan cok makbule gecer aslinda bu verdign 1.1 versiyonu xp ye kurdum n8 i bagladim tlfnu gördu baglinti kuruluyor yaziyo ama bir turlu baglanmiyor 2.1 versiyonunu sorunsuz kullandim bilgisayara format atmistim 2.1inde setup i yoktu bende internette aramadigm yer kalmadi bulamadim bir türlu aslinda ovi süittende internete baglaniliyor ama gelgelelim facedeki oyunlarda server hatasi veriyor oyuzden internet pc access programini ariyorum

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
sağol hocam nedir bu telefonu internete bağlama gibi birşeymi ? :)

Telefonun internetini PC den kullanmak için kardeşim :) ovi suite deki gibi. Rica ederim.

- - - Eklendi - - -

2.1 versiyonunu bulursan cok makbule gecer aslinda bu verdign 1.1 versiyonu xp ye kurdum n8 i bagladim tlfnu gördu baglinti kuruluyor yaziyo ama bir turlu baglanmiyor 2.1 versiyonunu sorunsuz kullandim bilgisayara format atmistim 2.1inde setup i yoktu bende internette aramadigm yer kalmadi bulamadim bir türlu aslinda ovi süittende internete baglaniliyor ama gelgelelim facedeki oyunlarda server hatasi veriyor oyuzden internet pc access programini ariyorum
walla kardeşim zaten bu versiyon bile zor bulunuyo her türlü her sitede aradım bu versiyondan başka yok maalesef nette olsa emin ol bulurdum ama yok işte sanırım hiç paylaşılmamış. Aslında senin sorunu anlamış deilim PC nin işletim sistemiyle alakası olurmu bilmem ama sorunsuz çalışması lazım bence.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
kablolumu kablosuzmu :D

• Beğen

muli2906

Üye
isletim sistemindenmi kaynaklaniyor bilmiyorum evde pc olmadigi icin is yerindeki pc ye kurdum olmadi baska bi pcde de deneyeyim aslinda n8in annadan önceki versiyonunda tlfnun kendi hafizasinda private klasörunde varmis bu program zaten n8i ilk aldigm zaman pcyd bagladigmda internet acces programi kendiliginden yuklenmisti ama daha sonra anna ciktignda tlfnu annaya guncelledim internet acces programida tlfdan silinmis oldu anlayacagn anna ve bellede bu program yok ilk symbian 3 isletim sisteminin icinde var

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
kablolumu kablosuzmu :D

Bu kablolu kardeş, kablosuz çekmiyo :)

- - - Eklendi - - -

isletim sistemindenmi kaynaklaniyor bilmiyorum evde pc olmadigi icin is yerindeki pc ye kurdum olmadi baska bi pcde de deneyeyim aslinda n8in annadan önceki versiyonunda tlfnun kendi hafizasinda private klasörunde varmis bu program zaten n8i ilk aldigm zaman pcyd bagladigmda internet acces programi kendiliginden yuklenmisti ama daha sonra anna ciktignda tlfnu annaya guncelledim internet acces programida tlfdan silinmis oldu anlayacagn anna ve bellede bu program yok ilk symbian 3 isletim sisteminin icinde var

biliyorum kardeşim bende n8 i ilk aldığım zaman hackledikten sonra baya bi kurcukladım nerde ne war diye bakarken o proyu buldum zaten ordan pc ye atıp yedekte tutuyodum kurulmamış halini :) sonra ihtiyacım olmuyo diye silmişim walla yapacak bişey yok dediğim gibi sadece bu versiyon var bunu bulmak bile zor her bi sitee yok bide başka bi işletim sistemli pc de dene bakalım aslında onlada alakalı olduğunu sanmam ama açıkçası senin sorunu anlamadım niye böle bi hata alıyosun programda sorun olması imkansız zamanında herkesin her işletim sisteminde kullandığı bi pro hatta hala biçok kullanıcısı olduğu kesin emin ol hiçbi fikrim yok sorunun hakkında.

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
tempestshine

tempestshine

Üye
Teşekkürler abi :spr

• Beğen
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Teşekkürler

• Beğen

hortlak1905

Üye
Neye Yaradığını anlatsan daha güzel olurdu

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler abi :spr

rica ederim kardeşim.

- - - Eklendi - - -

rica ederim.

- - - Eklendi - - -

Neye Yaradığını anlatsan daha güzel olurdu
neye yaradığı zaten açıklamada mevcut azıcık bi ing. bilgisi olan bile çözebilir olmadı translate ile tr ye çevirdinizmi olur biter biz açıklamaları goggle translate ile çevirip buraya ekliyoruz çoğu arkadaş onuda beğenmiyor ingilizcesini koysan daha iyi dior sana soruyorum paylaşımları yaparken biz nasıl bi açıklama yapalım şimdi kimi tr istiyo kimi ing istiyo bi fikir verebilecek misin ? Artı b
ütün yorumları okumadığında belli yorumları okusan gerekli açıklama bida yapılmıştı arada. Bu yüzden ben paylaşımlarımda açıklamaları orjinal haliyle ekliyorum translate ile çevirmesi kolay iş zaten anlamayan olursa kendisi bi çeviri yapacak artık.

Üst Alt