Scream android cfw 5800+c5-03 71 mb ram

Sponsorlu Bağlantılar

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Acaba T9 sözlük nasıl. Eğer sorunsuz ise hemen geçiş yaparım :)

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
Senmi yaptın bunu kardeş yaptıysan belki benim sorunada el atmışındır teşekkürler deneyeceğim

evet kardeşim ben yaptım. kulaklık sesinde bende herhangi bir sorun yok hatta daha iyi durumda denemeni öneririm Rica ederim

Ene524

Ene524

Üye
Lİnkler kırıktı bi ara yenilenmiş teşekkür ediyorum ve deniyorum.

okanbiz

okanbiz

Üye

evet kardeşim ben yaptım. kulaklık sesinde bende herhangi bir sorun yok hatta daha iyi durumda denemeni öneririm Rica ederim

Şimdi indirip deniyorum :) ya olursa süper olur aradığım özellik fertile cereste vardı sistem testleri yeniden düzenlenmiş ama kullanamıyom keşke v23 e güncellemeseydim

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
Şimdi indirip deniyorum :) ya olursa süper olur aradığım özellik fertile cereste vardı sistem testleri yeniden düzenlenmiş ama kullanamıyom keşke v23 e güncellemeseydim

dene bi umarım sorununa çözüm olur benim konudan devam edelim adamın konusu sohbete dönüştü :)

Ene524

Ene524

Üye
Arkadaşım denedim de linkler mi değişmiş içinden farklı bişey çıktı da kontrol edebilir misin ? Sana zahmet.

Fur-kan.12

Fur-kan.12

Üye
abi n97 ye de yapsanız olmazmı ya?

brktrr

Üye
olmaz

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
hacı yüklüyorum bakalım nasılmış

eryilmaz95

Üye
Arkadaslar v52 için uygulanabilir mı ?

tunahanx55

tunahanx55

Üye
İndirip kuranlar CFW Hızlımı ?
Hızlıysa bende kurmayı düşünüyorum :)

tosyaburak

Üye
kardeş nokia 5228 için uyumlumudur

kam-5

kam-5

Üye
ellerine sağlık kardeşim.ama bir sorum olacak neden samsung teması çalışmadı bende bir bilgin varnı.

Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
bu c5 v23 mü

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Lütfen linkleri yenile

zero1995

zero1995

Üye
kardesim linki yenilermisin ?

NextWorld

NextWorld

Üye
link lütfen !!!
Yoksa konu gümbürtüye gider:)Özkan Ç sen indirdiysen zahmet olmassa upload edermisin adam ban yemiş. Lütfen bi zahmet :(Özkan Ç sen indirdiysen zahmet olmassa upload edermisin adam ban yemiş. Lütfen bi zahmet :(

dene bi umarım sorununa çözüm olur benim konudan devam edelim adamın konusu sohbete dönüştü :)
Özkancım sen indirdiyaen uplıad edermis.n?

Üst Alt