C6-01 v111.040.1511 Final ( güncelleme 01.11.2012)

Sponsorlu Bağlantılar

gavannn

Üye
yükledikten sonra şunu farkettim ki iki gün giden şarzım yarım güne düştü.. ne yapabilirim yardım edecek olan va rmı aranızda

hakan_710

hakan_710

Üye
    Konu Sahibi
yükledikten sonra şunu farkettim ki iki gün giden şarzım yarım güne düştü.. ne yapabilirim yardım edecek olan va rmı aranızda
valla dostum eğer 1.5 gün farkettiyse daha önce kullandığın yazılımı geri yükle. ben batarya için herhangi bir şey yapmadım.batarya kullanımı kişiden kişiye değişir.

- - - Eklendi - - -

Bende şeffaf widgetler yok
şeffaf widgetler eklenmedi zaten. Sonradan kendiniz yükleyebilirsiniz farklı konulardan. Lütfen açıklamaları tam olarak okuyup sorunlarınızı yazın.

degirmenci01

Üye
hocam emeğine sağlık güzel bir yazılım olmuş benim kullandığım bazı widgetler vardı özellikle tercihler ve saatin şeffaf olanı nasıl bulabiliriz birde bildirimler widgetinin çalışanını birtürlü bulamadım yardımcı olurmusunuz

gavannn

Üye
hocam herşeyi çok begendim.. ama mesaj baloncuklarını çok tutmadım.. onları degiştirmemin bir yolu varmı.. yardımcı olabilirmisin..

hakan_710

hakan_710

Üye
    Konu Sahibi
hocam emeğine sağlık güzel bir yazılım olmuş benim kullandığım bazı widgetler vardı özellikle tercihler ve saatin şeffaf olanı nasıl bulabiliriz birde bildirimler widgetinin çalışanını birtürlü bulamadım yardımcı olurmusunuz
şeffaf widgetler için belco2 ustamıza özel mesaj ile benim yönlendirdiğimi söyler ve rica ederseniz yardımcı olacaktır. telefonumu değiştirdiğim için symbian ile çok ilgilenemiyorum. bildirimler widgeti de olması lazım belco2 de

- - - Eklendi - - -

hocam herşeyi çok begendim.. ama mesaj baloncuklarını çok tutmadım.. onları degiştirmemin bir yolu varmı.. yardımcı olabilirmisin..
özelden cevap vermiştim ama buradan da belirteyim. değiştirmek için flash atmanız gerek modifikasyon bölümüne bakabilirsiniz. yada ilk sayfadaki rofs3 dosyasını kullanmayı da tercih edebilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: gavannn

gavannn

Üye
eywalla hakan kardeş.. bi bakiim dedigin yere... pek basmaz kafam ama 35'inden sonra dokunmatik olayına girdiysek ne olsada müstehaktır bana :)) iyi çalışmalar

• Beğen
Tepkiler: hakan_710
IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Dostum biraz degistirip flashladim ama birkac istegim var.

-Muzik calari acinca su duyma problemi ile ilgili uyarinin kalkmasi
-Mesajlasma ekraninin arkaplaninin siyah olmasi
-Avkonun orijinal olmasi

istediklerim bu kadar bunlari nasil uygulayacagim hakkinda bilgi verir misin

hakan_710

hakan_710

Üye
    Konu Sahibi
Dostum biraz degistirip flashladim ama birkac istegim var.

-Muzik calari acinca su duyma problemi ile ilgili uyarinin kalkmasi
-Mesajlasma ekraninin arkaplaninin siyah olmasi
-Avkonun orijinal olmasi

istediklerim bu kadar bunlari nasil uygulayacagim hakkinda bilgi verir misin
1. isteğin için bir yama vardı adını şuan hatırlamıyorum rompatcher la kullanılıyor olması lazım
2. isteğin için core dosyasını açıp içerisinde resource dosyasında bulunan mesajlarla ilgili olan css dosyalarını editlemen lazım yada baloncukları tamamen değiştir. 3. isteğin için ise ilk sayfada vermiş olduğum rofs3 ü indirip içerisindeki avkon.mif dosyasını kendi romunda rofs3 e at. bunları yapmak çok kolay bilmediğin yerleri araştır. telefonumu değiştirdiğim için şuan elimden gelen bu. umarım yardımcı olabilmişimdir..

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
1. isteğin için bir yama vardı adını şuan hatırlamıyorum rompatcher la kullanılıyor olması lazım
2. isteğin için core dosyasını açıp içerisinde resource dosyasında bulunan mesajlarla ilgili olan css dosyalarını editlemen lazım yada baloncukları tamamen değiştir. 3. isteğin için ise ilk sayfada vermiş olduğum rofs3 ü indirip içerisindeki avkon.mif dosyasını kendi romunda rofs3 e at. bunları yapmak çok kolay bilmediğin yerleri araştır. telefonumu değiştirdiğim için şuan elimden gelen bu. umarım yardımcı olabilmişimdir..

message klasorundeki ikonlarda baloncuk renkleri falan var ama background nasil degiscek bilmiyorum oyle dosya yok bulamadim. Tesekkur ederim bu arada

hakan_710

hakan_710

Üye
    Konu Sahibi
message klasorundeki ikonlarda baloncuk renkleri falan var ama background nasil degiscek bilmiyorum oyle dosya yok bulamadim. Tesekkur ederim bu arada
şuan dosyalar elimde yok. o baloncuk resimlerinin olduğu kısımda .css uzantılı script dosyaları var. onları xml viewer ile açıp portrait kısmının karşısındaki hex kodunu #000000 ile değiştirip kaydedeceksin sonra diğer .css li dosyaları açıp landscape kısmının karşısındaki hex kodunu #000000 (siyah renk) ile değiştirip kaydeceksin. (ezbere söylediğim için kelime hataları olabilir dosyaları açınca doğrusunu kolayca seçebilirsin zaten)

kuralsiz9

Üye
Çok güzel olmuş dostum klasik symbiandan sonra yeşil renkli batarya göstergesi ve mesaj baloncukları farklı hava kattı eline sağlık

bpolatt

Üye
çok güzel paylaşım ellerine sağlık 10 numara olmuş dostum

yakup_407

Üye
mesaj veya çağrı geldiğinde şarj ledi flash yapıyordu o çok hoş duruyordu be üstad :)

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
mesaj veya çağrı geldiğinde şarj ledi flash yapıyordu o çok hoş duruyordu be üstad :)

Bu cfwnin özelliği orjinale yakınlığıdır. Bahsettiğiniz şarj ledi ile ilgili modun modlama bölümünde olması lazım.

• Beğen
Tepkiler: hakan_710

yakup_407

Üye
modlamaya aklım ermiyor :)

çömez

Üye
Uzun süredir kullanıyorum hiçbir hata veya sorunla karşılaşmadım gayet stabil... Cihazın hakkını tam anlamıyla veren bi firmware tekrar tekrar teşekkür ederim.

bycoo32

bycoo32

Üye
inidiryorum saol kardeşim emeğine sağlık

escape72

escape72

Üye
kardeş şu güncellemeni değiştir orjinalliğin dışına çık daha farklı bir cfw yapar mısın?

1988666

1988666

Üye
sistemi kurdum ve test ettim sistem hack'li kurulmuyor bu yüzden x-plore ile c/sys/bin klasörüde görünmüyor rom patcher kurunca hata veriyor il sayfalardada arkadaş belirtmiş aynı sorunu bilgilendirme açısından söylüyorum sistemi kurunca tekrar norton ile hackleyin ozaman rom patcher ile yamaları uygulayabilir ve x-plore ile c/sys/bin klasörüne erişim sağlayabilirsiniz paylaşım için teşekkürler güzel olmuş...

melegim_serseri

Üye
arkadaşlar ben yükleyemiyorum nasl yüklenyo yardım eder msiniz

Üst Alt