Çin malı Galaxy S3 İMEİ NASIL Degiştircem...

Sponsorlu Bağlantılar

ClassicaL

Üye
    Konu Sahibi
Çin malı Galaxy S3 İMEİ NASIL Degiştircem...
Çin malı Galaxy S3 İMEİ NASIL Degiştircem... Telefon açıldıgında mobilphone diye bir yazı çıkıyor.. imei degiştircem ama bulamadım..versiyon nerde yazıyor. bulamadım.. acil yardımlarınız lazım..

• Beğen
Tepkiler: Elif zumra

mehmet3437

Üye
yıldız kare 0688 kare tuşla

hacjker

Üye
yıldız kare 0688 kare tuşla

kardeşm, sana nasıl tlk etsem azıdr. sayende oldu benim imei işi. yıldız kara 0688 kare yapınca sım 1 sım 2 diye seçnek çıkıyor oraya 15 haneli temiz imeyiy yazınca oldu. şuan tepe tepe kullanıyorum. ALLAH razı olsun.
Classical sende dediğimi yap olur. Tekrar ALLAH razı olsun mehmet3437 kardeşim.

• Beğen
Tepkiler: ledayi2000

tanertanertaner

Üye
benimki neden olmuyor istek bitmedi diyor benimde samsung galaxs s3 kullanıyorum bırak bilgisayarım usb ile tanımıyor

wapiwapi

Üye
benimki neden olmuyor istek bitmedi diyor benimde samsung galaxs s3 kullanıyorum bırak bilgisayarım usb ile tanımıyor
MTkdroidtools programi var. rusca ama imei degistirebiliyorsun.rom yedegi de aliyor ama geri yuklemeyi denemedim sanirim yapabilir.programi kurmadan once standart android usb driveri yuklemek gerek

mustiliker

Üye
arkadaşlar samsung galaxsi 3 imeil lazım :D

• Beğen
Tepkiler: Elif zumra

cvenebury

Üye
mehmet3437 adamın "avantgarde"ısın. kuzenin telefona uyguladık, ağzı 5 dakkadır kulaklarında, yalnız adam güler pozisyonda kaldı, ona da bi kod versen:P: Allah razı olsun üstad...

babaaamet

babaaamet

Üye
yıldız kare yıldız kare 3646633 kare yıldız kare yıldız yapınca engineer mode çıkıyor.gprs seç.imei yaz.attached bas.ok...çık.kapat aç.aynı kodla gir kontrol et.

karkki

Üye
üstadlar şimdi bende Glaxy S3 vardı kardeşim fabrika ayarlarını yüklemiş daha sonra hizmet yok diyor. yanlız vodafone tr olarak pinkodu giriyorum rica etsem yardımcı olsanız. taksiciyim ve sim kesik baska telefona takamiyorum rezil oldum ....

cantaselektirik

Üye
arkadaşlar mekkeden gelme galaksi s3 var kapandı nasıl aça bilirim yardım ederseniz sevinirim şimdiden sa olun

omurbaba

Üye
yıldız kare yıldız kare 3646633 kare yıldız kare yıldız yapınca engineer mode çıkıyor.gprs seç.imei yaz.attached bas.ok...çık.kapat aç.aynı kodla gir kontrol et.

kardeşim allah razi olsun sağolasin emeklerini sağlik.
Bir sualim olacak açilişta samsung logosu gelmesi için bir kod var derler bu kodu biliyormusunuz? Yoksa nasil yükleyebiliriz?

• Beğen
Tepkiler: dessperadoo

mhmmtkrnlk

Üye
arkadaşlar samsung s3 çin malı telefonum msj geldi kapanacaktır diye yardımcı olurmusunuz sizlere zahmet şimdiden teşekkürler.

kral46+

Üye
arkadaşlar bnde kore malı s3 aldım fkat kodları yazıyorum olmuyor hiçbir ekran gelmıyor neden yardımcı olurmusnuz

asikonyali

Üye
medine den gelme android galaxy s 3 var...normalde tek hatlı ama çift sim menüsü yüklenmiş
sim 1 e imei yükledim fakat sim 2 yüklenmesi gerekiyormuş fabrika ayarlarına çevirdim fakat enginer mode ye geçmek için gerekli şifreyi bulamadım yardımcı olabilirmisiniz

dessperadoo

Üye
dostum çok güzel bir konuya parmak basmışsın bende de aynı sorun war pek önemi yok aslında ama miğde bulandırıyor :) çözebildin mi acaba sorunu ? bide bende s4 var tutar inşallah.

sebat23

Üye
samsung s3 logo getirme *#7501# telfonu kapat ac tamamdır

- - - Eklendi - - -

Samsung logo donusturmekodları…
Samsung cın s4 androıdbazılarına *#91# veya *#0066# uygulayın telı acın kapatın
Samsung s3 *#7501#

SARSILMAZ58

Üye
Yildiz kare 0688 kare yapin sim 1 ve 2 diye birsey gelecek oraya baska bir telin imeisini yazarsan duzelir..bir dene belki olur..s3 minide oldu...

emrah2601

Üye
kardeim benim telefonumda sadece 2 yer var 15 haneli imei nereye yazacagım

Üst Alt