Scream android cfw 5800+c5-03 71 mb ram

Sponsorlu Bağlantılar

Mert045

Mert045

Üye
Bence hiç zor değil bir milyoncuda dolu var :D

ankarali6600

ankarali6600

Üye
kardeş c5-03 için cfw yükledim fakat en son kesinlikle yüklyin dediğin seyide yükledim ama senin dediğin gibi olmadı bekleme ekranım.nasıl yapıcam.

caner5588

caner5588

Üye
    Konu Sahibi
flaş live yi seç ev ekranlarından

mamix74

mamix74

Üye
kullandığın temayı paylaşabilirmisin

caner5588

caner5588

Üye
    Konu Sahibi
dostum anca hafta sonu

yavuzbey07

yavuzbey07

Üye
m1 arayüzü güzel olmuyor

anılbaran

anılbaran

Üye
:tşk:

caner5588

caner5588

Üye
    Konu Sahibi
:DD

varolvali

Üye
mediafire den upload edebilecen mi hotfileden indiremedim yarısında hata veriyo ... teşekkürler

Ene524

Ene524

Üye
Arkadaşlar 5800 denendi mi ram kaç acaba ?

caner5588

caner5588

Üye
    Konu Sahibi
inanmıyorsan yükleme o zaman

ersinkaymak

Üye
eline saglık ustada yuklerken bi sıkıntıyla karsılastım.bu .c02 uzantılı dosya yok onu nasıl yapıcam baska bi cfw denmi almalıyım?

caner5588

caner5588

Üye
    Konu Sahibi
al dosum

okanbiz

okanbiz

Üye
merhaba şu c5-03 için sistem seslerini arttıran bi Allahın kulu yokmu ya aradığım bu özellik hiç bi cfwde yok hergün otobüste işe giden bir insanım ve müzik sesi duyulmuyo kulaklıkta kulak içi kulaklıkta sevmiyorum ne yaptıysam bu telefonda müzikten tad alınmıyo 6300 dı eski telefonum ve onun sesinin yanında bu çok kısık kalıyo biride buna el atamazmı lütfen onun dışında değişik eline sağlık

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
merhaba şu c5-03 için sistem seslerini arttıran bi Allahın kulu yokmu ya aradığım bu özellik hiç bi cfwde yok hergün otobüste işe giden bir insanım ve müzik sesi duyulmuyo kulaklıkta kulak içi kulaklıkta sevmiyorum ne yaptıysam bu telefonda müzikten tad alınmıyo 6300 dı eski telefonum ve onun sesinin yanında bu çok kısık kalıyo biride buna el atamazmı lütfen onun dışında değişik eline sağlık

şu an hangi cfw yi kullanıyorsun ?

okanbiz

okanbiz

Üye

şu an hangi cfw yi kullanıyorsun ?

merhaba latin goldmuydu neydi onu kullanıyorum şuan ondan önce son tuğrayı kullandım ondan öncede senin cfwyi kardeş fertile ceresi deneyemedim v22 tabanlı olduğu için :(

Üst Alt