Dungeon Hunter III Türkçe (240x320)

Sponsorlu Bağlantılar

tazz2

tazz2

Üye
    Konu Sahibi
Dungeon Hunter III Türkçe (240x320)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: lat80

anılbaran

anılbaran

Üye
:tşk:

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
teşekkürler Hangi Model Acaba N73 mü N95 mi? Zahmet olmazsa zip olarak link verirmisin.

muhsinsa

Üye
eyvallah

bayramalex

bayramalex

Üye
kardeş eline koluna sağlık. Ama benim tel. Tam açılırken istenmeyen istisna uygulama kapatılsın mi diyor kapanıyor yok mu çaresi tel. N 73

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye

Oyun n95 ve üzeri için

oyunu açıp dil dosyasını n73 uyumlu oyunla değiştirip paletledin mi çalışıyor ghost reconu öyle türkçe olarak oynadım n73 ümde TR yazan dil dosyasını En olarak değiştirin n73 uyumlu oyunun dil dosyasıyla değiştirip tekrar paketleyin olay tamam :)

tazz2

tazz2

Üye
    Konu Sahibi
Assain's creed III üde yapacam bakalım olursa :)

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Assain's creed III üde yapacam bakalım olursa :)

yap yap bu senenin en iyi iki oyunu vardı zaten biri ghost recon biride assasins creed III dil dosyasını diğer modellerin dil dosyasıyla değiştirip öylede ekleyebilirsen çok makbule geçer şimdiden :tşk:

tazz2

tazz2

Üye
    Konu Sahibi
bayramalex

bayramalex

Üye

oyunu açıp dil dosyasını n73 uyumlu oyunla değiştirip paletledin mi çalışıyor ghost reconu öyle türkçe olarak oynadım n73 ümde TR yazan dil dosyasını En olarak değiştirin n73 uyumlu oyunun dil dosyasıyla değiştirip tekrar paketleyin olay tamam :)

kardeş o dediğini nasıl yapılacağını ben bilmiyorum bi zahmet yapıp paylaşsan güzel olur tekrar teşekkürler

darksızkamil

Üye
ya bendede hata veriyo nasıl yapıcam anlatın lütfen

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye

x plore var nasıl yapıldığını anlat yapmaya çalışıym zahmet olmazsa

şu şekilde bu jar oyunu indir operadan sonra x plore ile jar dosyasını parçala içindeki TR yada EN Şeklinde Bir dosya çıkacak onu oluşturduğun boş bir klasöre taşı sadece bu en yada tr yazanı işaretle çıkar değerleri kalacak Eğer TR olarak yazıyorsa Ismi EN olarak değiştir aksi taktirde yazılar görünmez eğer EN Şeklinde yazıyorsa hiç dokunma olduğu gibi oluşturduğun klasöre taşı sonra n73 uyumlu jar oyunu operadan indir yine jarı parçala bu sefer bütün hepsini işaretle çıkar o oluşturdugn klasöre taşı bir tek n73 içinden çıkan En dosyasını çıkartma diğer hepsini işaretle çıkar sonra oluşturduğun klasördeki bütün dosyaları işaretle zip e taşı veya kopyala fark etmez taşıdıktan sonra ismini zip olarak değilde jar olarak kaydet tamam oyunu yükle oyna.

bayramalex

bayramalex

Üye

şu şekilde bu jar oyunu indir operadan sonra x plore ile jar dosyasını parçala içindeki TR yada EN Şeklinde Bir dosya çıkacak onu oluşturduğun boş bir klasöre taşı sadece bu en yada tr yazanı işaretle çıkar değerleri kalacak Eğer TR olarak yazıyorsa Ismi EN olarak değiştir aksi taktirde yazılar görünmez eğer EN Şeklinde yazıyorsa hiç dokunma olduğu gibi oluşturduğun klasöre taşı sonra n73 uyumlu jar oyunu operadan indir yine jarı parçala bu sefer bütün hepsini işaretle çıkar o oluşturdugn klasöre taşı bir tek n73 içinden çıkan En dosyasını çıkartma diğer hepsini işaretle çıkar sonra oluşturduğun klasördeki bütün dosyaları işaretle zip e taşı veya kopyala fark etmez taşıdıktan sonra ismini zip olarak değilde jar olarak kaydet tamam oyunu yükle oyna.

eyw. Allah razı olsun kardeşim . Bu dediklerini yapıp oyunu paylaşsan olmaz mı ya k. Bakma zahmet olursa eğer hiç uğraşma .

darksızkamil

Üye

valla ben çok ugraştım ama yapamadım sen kendin upload edip paylaşırmısın