İpucu Windows Phone - Bilgileri Ve Sorunları Burada Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

cinaski12

Üye
    Konu Sahibi
Windows Phone - Bilgileri Ve Sorunları Burada Paylaşalım
Evet arkadaşlar 920 benim de bugün elime ulaştı...
Alan arkadaşlara hayırlı olsun bekleyenlere ise en kısa zamanda kavuşma dileğiyle;
Şimdi telefona yabancıyız bu yüzden bilgileri ayrıntıları ve sorunları birlikte paylaşalım
Öncelikle ben pc ye bağlayamadım telefonu zune veya suitten denedim olmadı
Diğer bir sorun işcepi aktive edemedim seri numarası hatalı diyor

• Beğen
Tepkiler: sekajmer ve phantomddl

papakudioflu

papakudioflu

Admin
zune ve nokia suite ile baglamiyorsun zaten. Telefonu usb ile baglsyinca otomatik olarak eşitleme uygulamasi yukleniyor olmasi lazim veya linkini bulursam atarim wp8 uygulamasi var pc icin ama win8 olmasi gerekiyor. Gerci bugunlerde win7 icin de cikicakti ama ciktimi bilmiyorum.

phantomddl

Üye
Ben Ayarlar > Telefon Güncellemesi kısmına girip güncellemeleri denetle diyince:
Şu anda güncellemeleri kontrol edemiyoruz (80072ee7) diyor, normalmidir :hmmm Wi-fi'den bağlıyım.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Ben Ayarlar > Telefon Güncellemesi kısmına girip güncellemeleri denetle diyince:
Şu anda güncellemeleri kontrol edemiyoruz (80072ee7) diyor, normalmidir :hmmm Wi-fi'den bağlıyım.

microsoft hesabiyla kurulum yaptinmi

cinaski12

Üye
    Konu Sahibi
Ben güncellemeleri denetle yaptım güncel dedi

phantomddl

Üye
Benimkide güncelmiş, denetledim ben de :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
sizin yerinizde olsam guncelleme kontrolu pcden yapmazdim. Birinci nesil lumialarda olmuştu bootloader kilidi acik sstilmişti belki bunlarda da olur. :D

phantomddl

Üye
Yok direkt telefondan yaptım, daha hiç bilgisayara bağlamadım zaten :D

- - - Eklendi - - -

Bu arada benim telefonumdaki arama motoru bing değil, yandex.

- - - Eklendi - - -

Sesli komut vermede "Map of Turkey" diyorum mesela, anlıyor Searching for map of Turkey yazıyor Yandex açılıyor ama search etmiyor. Yandex'den kaynaklanıyor olsa gerek

• Beğen
Tepkiler: sefaturut
gdervisoglu

gdervisoglu

Üye
zune ve nokia suite ile baglamiyorsun zaten. Telefonu usb ile baglsyinca otomatik olarak eşitleme uygulamasi yukleniyor olmasi lazim veya linkini bulursam atarim wp8 uygulamasi var pc icin ama win8 olmasi gerekiyor. Gerci bugunlerde win7 icin de cikicakti ama ciktimi bilmiyorum.

Nokia Suite'e kısa zaman önce bir güncelleme gelmişti Lumia'larla ilgili :hmmm
Bir de bağlar bağlamaz direk depo modunda hafızaya ulaşamıyor muyuz? Ekstra ne yazılımına ihtiyacımız var ki?

• Beğen
Tepkiler: hasanszym

phantomddl

Üye
Şimdi denedim, direkt sürücü gibi görüyor. İçine girip istediğini atabiliyorsun.

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Şimdi denedim, direkt sürücü gibi görüyor. İçine girip istediğini atabiliyorsun.
Bu çok iyi ama diğer nokia lar gibi bence bir alt yapı varken nokia suiti kullanmak nokia bunu yapsın bence başka bir yere yönlendirmesin

komando04

komando04

Üye
sanırım nokıa suıte entegre edılecek gelecek olan guncelleme ıle

cinaski12

Üye
    Konu Sahibi
Kılıf alan var mı ark. ben birkaç yere sordum ama bulamadım

phantomddl

Üye
Kılıf alan var mı ark. ben birkaç yere sordum ama bulamadım
Malesef yok, eBay'de var ama 2 hafta da anca gelir. Nokia shop'a söyledim, kataloğumuzda yok büyük ihtimal bu ara gelmeyecek ama olurda gelirse haberdar ederiz seni dedi.

Ya uyan birşey bulacağız, ya da eBay'den alacağız artık.
Bulursan banada haber ver :ehe

papakudioflu

papakudioflu

Admin
aksesuarlar ozellikle de kilif ve ekran filmleri bir kac gune kadar internete duşer.

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Adamlar Almis Kullaniyorr ..

Daha Belcika'da Adi Bile Yoookkk =[

• Beğen
Tepkiler: phantomddl
nanotex

nanotex

Üye

phantomddl

Üye
Gördüm bunu ama teslim süresi 2-4 hafta ve PTT diyor. Sanki eBay'den 7 liraya alıp bizim adrese göndertiyormuş gibi geldi :hmmm.

Üst Alt