C6-01 v111.040.1511 Final ( güncelleme 01.11.2012)

Sponsorlu Bağlantılar

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
-Düzeltildi-
Yanlış yere yazmışım yorumu :)

hakan_710

hakan_710

Üye
    Konu Sahibi
Hakan Microsoft Apps'in sisteme zarar verdiğini söylüyorlar forumda eğer öyleyse kaldırabilir misin cfw'den apps'i?

- - - Eklendi - - -

Şimdi indirecektim cfw'yi cevabını bekliyorum Hakan eğer kaldırıp güncelleme yaparsan öyle indireyim yok herhangi bir soruna yol açmıyor diyorsan yine indireceğim.
kusura bakma biraz geç cevap verdim.microsoft apps nin neden olduğu söylenen sorun sms güncellemesi ile düzeltilmiş. telefonumu sattığım için deneme şansım yok. kota sorunun yok ise tüm güncellemeleri yapıp kullanmya başla. sorun olmaması gerek

CABBAR

CABBAR

Üye
Çok sağol bugün indiriyorum sonucu bildiririm :)

smh60

smh60

Üye
test edeceğim durumu bildiririm:yuru

- - - Eklendi - - -

Başarılı :islik

ERHAN58

ERHAN58

Üye
yazılımı nasıl yüklüyoruz

esqalsiz

esqalsiz

Üye
baştan 4ncu resimdeki duvar kağıdını arıyorum bulamıyorum nerden bulabilirim acaba Cfw yüklemedim sadece resim hoşuma gitti yardımcı okursanız sevinirim

hakan_710

hakan_710

Üye
    Konu Sahibi
baştan 4ncu resimdeki duvar kağıdını arıyorum bulamıyorum nerden bulabilirim acaba Cfw yüklemedim sadece resim hoşuma gitti yardımcı okursanız sevinirim
duvar kağıtlarını özel mesaj ile gönderdim. indirip kullanabilirsiniz

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Telefonun kendi browserından internette (özellikle maxicepte) gezinirken telefon her zaman olmasa da arada bir kilitleniyor, donup kalıyor. Hiçbir şeye tepki vermiyor. Bataryayı çıkarmak zorunda kalıyorum.

CFW'de mi bir sorun var? Bu sorunla karşılaşan başka arkadaşlar var mı?

CABBAR

CABBAR

Üye
Hakan cfw harika görünüyor yeni yükledim. Yalnız bende farkettim kendi tarayıcısında donma oluyor biraz çok da önemli değil. Ayrıca o widgetları sen mi yaptın ? Hürriyet, CNN TÜRK, Bigpara, Chip falan var bunları sen mi yaptın ? Tam istediğim şeyler bunlar :tşk:

- - - Eklendi - - -

Bi de bende flaşdan sonra Sms güncellemesi gelmedi niye ki ? Sosyal ağlar ve microsoft apps güncellemesi geldi ama sms güncellemesi yoktu.

• Beğen
Tepkiler: hakan_710
hakan_710

hakan_710

Üye
    Konu Sahibi
Hakan cfw harika görünüyor yeni yükledim. Yalnız bende farkettim kendi tarayıcısında donma oluyor biraz çok da önemli değil. Ayrıca o widgetları sen mi yaptın ? Hürriyet, CNN TÜRK, Bigpara, Chip falan var bunları sen mi yaptın ? Tam istediğim şeyler bunlar :tşk:

- - - Eklendi - - -

Bi de bende flaşdan sonra Sms güncellemesi gelmedi niye ki ? Sosyal ağlar ve microsoft apps güncellemesi geldi ama sms güncellemesi yoktu.
widgetlerin adreslerini forumdan bir abimiz düzenlemişti ben fw ye ekledim. sms güncellemesi için Nokia süite bağlayıp dener misin? suite ten görünmesi lazım. tarayıcı sorunu içinde not düşmüştüm ilk sayfaya opera mobile kullanabilirsin alternatif olarak

- - - Eklendi - - -

Telefonun kendi browserından internette (özellikle maxicepte) gezinirken telefon her zaman olmasa da arada bir kilitleniyor, donup kalıyor. Hiçbir şeye tepki vermiyor. Bataryayı çıkarmak zorunda kalıyorum.

CFW'de mi bir sorun var? Bu sorunla karşılaşan başka arkadaşlar var mı?
sorun cfw de değil. nokianın browser ında.isterseniz orijinal fw yükleyip deneyebilirsiniz.donma sırasında bataryayı çıkarmaktan başka çareniz yok. ilk sayfada belirtmiştim

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Eline sağlık Hakan :) Bakalım ben de hafta sonu yüklerim müsait olursam :)

CABBAR

CABBAR

Üye
Kullananlar fark ettiniz mi hiç ya da sadece bende mi oldu. Telefon bazen durduk yere titriyor. Sanki tuşları kilitlemişim gibi bir titreşim oluyor. Sebebi ve çözümü nedir ki bunun?

- - - Eklendi - - -

Herhangi Bi sorun yokmuş :) mail geldiğinde titriyormuş :)

nihat özvariş

nihat özvariş

Üye
teş

nihat özvariş

nihat özvariş

Üye
yazılımda pıroblem var yazılım atıktan sonra pc bağlanma usb görmüyor sıkıntılıdır bide hafıza kartı system dosyaları silip fıash atılırsa flash tan sonra hemen hafıza kartı bozuk diye mesaj veriyo

telepati75

telepati75

Üye
yazılımda pıroblem var yazılım atıktan sonra pc bağlanma usb görmüyor sıkıntılıdır bide hafıza kartı system dosyaları silip fıash atılırsa flash tan sonra hemen hafıza kartı bozuk diye mesaj veriyo
Kardeş ilk çıktığı günden beri kullanıyorum böyle sorunla karşılaşmadım. Muhtemel hafıza kartında hata vardır.

çömez

Üye
emeğine sağlık dostum temiz bir mod olmuş teşekkürler

profiloo

Üye
c6-01 telefonumda adobe reader silindi nasıl yükleye bilrim

UcanDepiq

Üye
Bende şeffaf widgetler yok

Üst Alt