NDrive v10.1.15 S60v3 S^1^3 Kırılmış Versiyon

Sponsorlu Bağlantılar

boz10kurt

Üye
tak tak tak! kimse yokmu?

xŞPARTACUSx

Üye
Saol xd

silentwolf

silentwolf

Üye
yahu bu porgramı açtım ama 10 dk dır geçerli gps sinyali bekliyor yazıyor bu normalmidir ? normal değilse ne yapmak gerekir?

ukyo29

ukyo29

Üye
E65 te denedim, sorunsuz kuruldu, açtıktan sonra internetten bir güncelleme yapıyor ondan sonra kullanıma hazır fakat ne yazıkki E65 de dahili gps yok , harici bluetooth ile kullanmak lazım :(

snakekral2

snakekral2

Üye
Öncelikle teşekkürler gerçekten iyi bi program fakat n73 kullanıcısı olarak bluetooth lu gps aygıtım olmadan bu programı kullanamamın başka yolu yok mu acaba? Mesela gps desteği olan bi telefonla bağlantı kursam başarılı olur muyum?

nedense54

Üye
Öncelikle teşekkürler gerçekten iyi bi program fakat n73 kullanıcısı olarak bluetooth lu gps aygıtım olmadan bu programı kullanamamın başka yolu yok mu acaba? Mesela gps desteği olan bi telefonla bağlantı kursam başarılı olur muyum?

n73, kaldirmadi zaten bu programi

gurbeyc

Üye
tşkler

zempo

Üye
arkadaslar bende e63 var yuklesem olurmu buna bır modul alınması gerekıyormus heralde onsuz olmazmı

m.kaya.o9

m.kaya.o9

Üye
kardes tesekkur eder programı yukledım sorunsuz calısıyor ama tek sorum her yerı gostermıyor harıta sıstemı cok dandık navıgasyon sıstemı guzel ama dedıgım gıbı bazı yerler harıtada yok :s yınede cok sagol kardes telefonum E90

huseyin.00

Üye
Kardeş ellerine sağlık teşekkür ederim.

gfbkml

Üye
nokia n79 sorunsuz çalıştırıyor.çok güzel program.teşekkürler..

ahmet ars

Üye
bu internet üzerinden mi calısıyor.. yani baglanırkken tl mi yiyor

esatx

Üye
ulan bunların linki nerde

serarts

serarts

Üye
Patch'li E52'de çalıştı teşekkürler, ancak harita ekranında hız göstermiyor, haritası da Garmin'e göre biraz detaysız gibi.

zempo

Üye
arkadaslar kullanan bılenvarsa yazsın lutfen bende e63 var ıcınde cps var ama baglantı kurulamıyor dıyor yanı uydu bulamıyor modulu yok e63 un bunu kursam kullanabılırmıyım bulurmu

erfelek2

Üye
üstad teşekkürler ,n95 8gb kurdum mukemmel çalışıyor.2011/01/04 başarsoft harita da yükledim.senden ricam acaba laz sesi olurmu ndriver e.birde daha yeni harita varmı.,

diji_irfan33

diji_irfan33

Üye
linklerde sorun var güncelleme yapın lütfen

dujuva

Üye
Arkadaşlar ses dosyası ve harita dosyasının linklerini kırık yenileyebilirmisiniz.

İnfinityPower

Üye
harita ve ses dosyalarının linkleri ölü yeniler misiniz?

uğur çotuk

Üye
arkadaslar kullanan bılenvarsa yazsın lutfen bende e63 var ıcınde cps var ama baglantı kurulamıyor dıyor yanı uydu bulamıyor modulu yok e63 un bunu kursam kullanabılırmıyım bulurmu
hiç uğraşma arkadaş e 63, nokia nın üvey evladı bendede var 2010 da bilmeden aldım bu telefona uygun hiç bir program yok en azından ben bulamadım bulduğum programlarda düzgün çalışmıyor anlıyacağın işimiz zor

Üst Alt