iphone 3g öldü mü?

Sponsorlu Bağlantılar

kyzrsoze

Üye
    Konu Sahibi
iphone 3g öldü mü?
iyi günler 3g cihazım var, geçen hafta yavaşlamadan dolayı telefonumu tekrar güncelledim ve jb yaptım. facebook,twitter,instagram gibi sosyal uygulamaları yüklemek için appstore girdim fakat yükleyemedim, uygulama ios4.3 yada ios5 gerektiriyor diyor. nedir bu şimdi ? iphone 3g ye ios 4.2.1 den sonra güncelleme vermedi, ama mevcut güncellemeyede uygulama vermiyor şimdi artık bu cihazı kullanamayacakmıyız ? yada farklı bir çözümü var mı ? yardımlarınız için teşekkürler..

phasan

phasan

Üye
En son En eski 3gs var ios 6 destekleyen

aykutaktas_1989

Üye
3g ios 5.1 e kadar guncellenebiliyor yavaslamasin diyorsan 4.3.3 jb li yukle fazla zorlamadan kullan.

15097

15097

Üye
iPhone 3G'nin aldığı son güncelleme iOS 4.3.Senin eski sürüm olan ipa dosyasını bulup telefonuna atman lazım.Başka şekilde yükleyemezsin facebooku

ali_718

Üye
3g ye jb li nasıl ios 4.3 ve sonrasını yüklüycez?

15097

15097

Üye
3g ye jb li nasıl ios 4.3 ve sonrasını yüklüycez?
Genel/Yazılım güncelleme kısmına gel güncellemeleri denetleyecek ve iPhone 3G için yüklenebilir son sürümü bulacak.İndir ve yükle.Wi-fi'ye bağlı olmak zorundasın bu arada.

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
Allah rahmet eylesin

azrock

azrock

Üye
At babam at.

iPhone 3G'ye gelen en son sürüm 4.2.1'dir. RAM'i yetersiz kaldığı ve işlemcisi de eski oldugundan kasmaktadır.

Restore et istediğin kadar. O cihazdan iOS 6'li bir 3GS performansı bekleme.

Custom FW'ler ile bayağı gercekci olan iOS 5 teması yükleniyor. Ama yazılım 3.1.3 oluyor.

Symbianize

Symbianize

Üye
Telefondan guncelleme ios 5 ten sonra geldi .

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Bendede var yeni aldım ama pişman oldum çünkü hiçbir uygulama yüklenmiyor. Apple Store'de hep bu uygulama iOS 4.3 gerektiriyor uyarısı veriyor. Kn yaptırsam bu sorun düzelirmi acaba arkadaslar. Ve 4.3 sürümü yüklenirmi?

fbeee

Üye
3G ye en son versiyon 4.2.1 daha yukarısı yok eğer twitter facebook indirceksen whited00r 5.2.1 yükle telefonuna şiddetle tavsiye ederim iosu 3.1.3 e düşürüyor ama kendi marketnde sosyal uygulamalar ve oyunlar mevcut kasma sorunuda hemen hemen olmuyor ve telefonun arayüzleri ios 5 oluyor

burakicyar

Üye

Üst Alt