Xperia Sola?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
adam john

adam john

Üye
    Konu Sahibi
Xperia Sola?
Arkadaşlar xperia sola almak istiyorum kullanıcıların görüşlerini almak istedim artıları ve eksileri neler söyleyebilirmisiniz.. Teşekkürler Şimdiden..:islik

Kingmortall

Kingmortall

Üye
çift çekirdek işlemcisi yeterli 1 ghz 512 mb ram var

nfc dlna v.s bağlantıları var ama hdmi olmaması eksiklik bence

3.7 inç ekran var kaliteli ekranı gayet güzel

mobil bravia engine teknolojisi kullanılmış ekranı kaliteli

5 mp kamera biraz düşük kalmış

android ics işletim sistemi var adobe flas var

eksileri

önde kamera yok ekran görüş açısı dar deklanşör tuşu sert ve tepkisiz ve son olarak pil değiştirilemiyor alınabilir bi telefon tavsiye ederim eğer kamera ile işin olmuyorsa

Kerim.

Kerim.

Üye
sar degeri yuksek tavsiye etmem

adam john

adam john

Üye
    Konu Sahibi
peki HTC one v hakkında ne düşünüyorsunuz?

-Emre

-Emre

Üye
Geç hepsini galaxy w, ace 2 ya da alcatel ot995 :) bi de sorulari ask.fmde sorar gibi sormasaniz :D

Kerim.

Kerim.

Üye
peki HTC one v hakkında ne düşünüyorsunuz?

O da pek iyi oldugu soylenemez.ama tam bir multimedia telefonu.ses kalitesi,kamerasi,tasarimi,malzeme kalitesi mukemmel.hele ekrani.mukemmel canli.renkler falan hepsi cok iyi.ekranina ve tasarimina hastayim o telefonun:dondum:

adam john

adam john

Üye
    Konu Sahibi
Geç hepsini galaxy w, ace 2 ya da alcatel ot995 :) bi de sorulari ask.fmde sorar gibi sormasaniz :D

çok şükür ask.fm gibi saçmalıklara bulaşmıyorum :) bende inceledim ace 2 yi kasma gördüm hemde sıfırında. mesela kamerada video çekerken yada menü geçişlerinde bi kasma görülüyor bu benim görüşüm oda ayrı :) tabi ben samsungu hiç sevmiyorum fakat sevmeme rağmen şans verdim ace 2 ye ama olmadı :) he diyebilirsin sony çok iyi sanki falan diye ama oturduğum yerde pek kullanıcı olmadığından bunu kendim test edemiyorum fakat görsellik olarak sony en iyi telefonları üretiyor :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt