MaxiCep Gibi Site Var Mı? Soru mu bu şimdi :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
MaxiCep Gibi Site Var Mı? Soru mu bu şimdi :)
1 yıldan fazladır MaxiCep forumunda online takılıyorum. Bugüne kadar bu forum hakkında zerre kötü düşüncem olmadı.

İlk üyeliğimi diğer sitelere yaptığım standart üyelik gibi yapmıştım. Bir dosya indirmek için üye olmuştum. Zamanla cep telefonları daha çok önem kazanmaya başladı. Bu süreçte bende oldukça aktif rol almaya başladım ve eninde sonunda normal üyeliğimi en aktif üyeliğe dönüştürdüm.

Bir sürü forumda takıldım. Hiçbirinin ortamı burası gibi değildi. Üstelik genel forumlar gibi normal forumlarda değil, webmasterlık alanında isim yapmış sitelerde takılmıştım. Sadece 1 tane genel forumda takıldım. Çalıştığım tüm siteleri ya bırakmak zorunda kaldım ya da haksızca kovuldum.

MaxiCep'te ise diğer sitelere oranla emeğe saygıya yönelim var. MaxiCep'te neredeyse her konuda arkadaşlık kendini belli ediyor. Neden son zamanlarda konu dışına çıkan mesaj sayıları artmaya başladı hiç düşündünüz mü? Konu dışına çıkılma sohbetin arkadaşlığa gitmesi ile mümkün oluyor. Bu da ortamın ne kadar sıcak olduğunu gösteriyor.

Herşeyin konu dahilinde olduğu soğuk bir forum değil burası. En gereksiz bölümün bile çok fazla rağbet görmesi sizi hiç düşündürmüyor mu? Koskoca Moderatör, Yönetici rütbeli arkadaşlar bile mutlaka uğruyorlar.

Ben MaxiCep'te, MaxiCep.com alan adını taşıdığı için değil, içindeki ortam, üye ve saygı yüzünden kalıyorum. Yani bu sitede takılma amacım maddi değil tamamen MANEVİ :)

En basit rütbeli üyeden en yüksek rütbeli üyeye iyi varsınız ve iyi ki buradasınız :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: .Behzat Ç.

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Güzel düşüncelerin için teşekkürler fakat bu konuşmadan sonra neden ayrıldınki?

• Beğen
Tepkiler: .Murat.
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Renkli bir kişiliğin var,seni herzaman aramızda görmek isteriz

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Diğer konun öyle demiyordu.

tarxhn

tarxhn

Üye
olan olmuş önümüze bakmak lazım. herseyin hayırlısı

yunus4554

yunus4554

Üye
Kardeşim :tşk:
sende iyki varsın

alaStar

alaStar

Üye
Bi dediğin bi dediğini tutmuyo :)

Ugurxl

Ugurxl

Üye
maxicep sayesinde telefonların dilinden anlamaya başladım kendimi maxicepe borçlu hissediyorum onun için yardım destek bölgelerinde elimden geldiğince yardımcı oluyorum arkadaşlara

KayraBey

KayraBey

Üye
Ee...! O zaman arkadaşımızın ruhaniyeti için El-Fatiha !!!

Barış Grc

Barış Grc

Üye
Anlam veremedim.

codblackops2

codblackops2

Üye
:hmmm

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
Rambo_FT... somuru:

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Biraz dinlenmelisin

• Beğen
Tepkiler: FatoŞ
Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
Güle güle :agla2: Xperia konularına ben bakarım merak etme her ne kadar yerine tutamasamda elimden geldiğince üyelere yardım edeceğim... :(

asigsasi

asigsasi

Üye
gerçekten neden ayrıldı ki

yokmu_varmı

yokmu_varmı

Üye
bi dediği bi dedigine uymuyor çok tutarsız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...