[Chris-joshlog MOD] FP2 avkon2 renkli pil modu edit by noss_bar (pil renk değişimi sorunsuzdur)

Sponsorlu Bağlantılar

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
[Chris-joshlog MOD] FP2 avkon2 renkli pil modu edit by noss_bar (pil renk değişimi sorunsuzdur)
1] Alttaki linkten indirdiğiniz zipten çıkan sys isimli klasörü C ana dizine atın ve z resource app içinde mif dosyalarını kopyalayıp E resource apps içine atın
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

2] Alttaki linkten konuya girin ve istediğiniz pili seçip "e resource apps içine atın restart.

http://www.maxicep.com/s-3-sistem-m...et-arsiv-guncellendi-22-09-2012-a-693987.html

-------------------------------------------------------------------------

noss_bar arkadaşımız bizim için avkon2 modu için düzenleme yaptı pil değişiminde

hata almadan değişim yapabilirsiniz

E için joslogh mod

1] Alttaki linkten indirdiğiniz zipten çıkan sys isimli klasörü C ana dizine atın ve z resource app içinde mif dosyalarını kopyalayıp E resource apps içine atın

2] sonra alttaki konu linkine tıklayıp pil beğenin ve E resource apps restart

http://www.maxicep.com/s-3-sistem-modlama/pil-renk-avkon2-dosyalari-maximod-uyumlu-33-adet-arsiv-guncellendi-22-09-2012-a-693987.htm

C için joslogh mod

1] Alttaki linkten indirdiğiniz zipten çıkan sys isimli klasörü C ana dizine atın ve z resource app içinde mif dosyalarını kopyalayıp C resource apps içine atın

2]
sonra alttaki konu linkine tıklayıp pil beğenin ve C resource apps restart

http://www.maxicep.com/s-3-sistem-m...et-arsiv-guncellendi-22-09-2012-a-693987.html

(cihaz zaten modlu ise .dll dosyasını silip restart yapın ve noss_bar isimli linki gerekli yere atıp restart]

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: 571kasva, noss_bar, mustipa ve 1 kişi daha

asigsasi

asigsasi

Üye

çok teşekkürler bahadır ellerine sağlık dostum :oke:

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
maalesef extra butonu kullanmak zorlaştı

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
access apps kullan oda güzel

• Beğen

MoLeCK

Üye
arama tuşu nereye gitti yahu...bu
mod sayesindemi oluyor o

seyfoo52

seyfoo52

Üye
arkadaşım ben avkonu kullanıyorum ama yeni bir avkon2.mif nasıl kullanacagım e/resource/apps içine atıyorum eskisi olduğu için kabul etmiyor

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım ben avkonu kullanıyorum ama yeni bir avkon2.mif nasıl kullanacagım e/resource/apps içine atıyorum eskisi olduğu için kabul etmiyor

ne atıyorsun apps içinede kabul etmiyor

asigsasi

asigsasi

Üye

c sys bin içinde AknIcon.dll dosyası vardır bu dosyanın sonuna 1 yaz kaydet telefona restart at telefon açılınca avkon 2 mif daha önce nereye attıysan e yada c resource apps içine at sonra c sys bin içindeki aknıcon dll dosyasını eski haline getir restart at tamamdır

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi

c sys bin içinde AknIcon.dll dosyası vardır bu dosyanın sonuna 1 yaz kaydet telefona restart at telefon açılınca avkon 2 mif daha önce nereye attıysan e yada c resource apps içine at sonra c sys bin içindeki aknıcon dll dosyasını eski haline getir restart at tamamdır

anlatımı güzel yapmışsın ama arkadaş sorununu anlatamamış şu anda kullanıyorum diyor sonrada atıyorum diyor kabul etmiyor diyor yani telefonu ne o bile belli değil

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
bende ilk yaptığım da yeni pil nasıl atacağımı bilmiyorum dum taki sen öğretene kadar belki arkadaşın sorunuda öyledir

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
bende ilk yaptığım da yeni pil nasıl atacağımı bilmiyorum dum taki sen öğretene kadar belki arkadaşın sorunuda öyledir

orası öylede zaten kullanıyorum demiş bu yeni olanı kabul etmiyor yazmış anlamadım yani ne yapmaya çalşıyor...
konuya teşrif etse öğreneceğiz ama

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
yine uğrar konuya

seyfoo52

seyfoo52

Üye
avkon2.mif atıyorum ama eskisininki olduğu için kabul etmiyor yani şuanki mif dosyasını kullandığı için onu silmiyorda

- - - Eklendi - - -

mesela benim pil rengi mavi kullanıyorum ben android yeşili olmasını istiyorum ama kabul etmiyor

- - - Eklendi - - -

nokia 700 kullanıyorum

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
avkon2.mif atıyorum ama eskisininki olduğu için kabul etmiyor yani şuanki mif dosyasını kullandığı için onu silmiyorda

- - - Eklendi - - -

mesela benim pil rengi mavi kullanıyorum ben android yeşili olmasını istiyorum ama kabul etmiyor

- - - Eklendi - - -

nokia 700 kullanıyorum

Pil renk değişimi için pc kullanmanız gerekmektedir eğer pc
yoksa, Xplore ile C-SYS-BİN klasörüne girip "Aknlcon.dll" isimli klasörün ismini değiştirin mesela sonuna 1 koyun ve restart
yapın.
Sonra pil renk dosyasını (avkon2) gerekli yere
atın ve İsmini değiştirdiğiniz Dosyaya tekrar eski ismini verin ve restart
yapın

• Beğen
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
bu akşam üzerine yazdırmama hatası olmayan dll leyi pm atarım onu eklersin modum

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede ve asigsasi
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
pm attım

• Beğen