Neden Samsung Galaxy S3 ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
Neden Samsung Galaxy S3 ?
Size soruyorum neden ? Onda ne yapıyorsunuz da o yaptıgınız sanki hiç bir telefon da yapamıyoruz gibi oluyor. Evet degerli arkadaşlar yorumları alalım :)

• Beğen
Tepkiler: iliknur

aleranol

aleranol

Üye
samsungun s2ile elde ettiği başarının devamı olarak görülmesinden satılıyor ve tavsiye ediliyor. Özellik olarak da zaten yeterli bir cihaz. Ama aşırıya kaçıp fanlığını yapan varsa yazık ona

By_Casparov

By_Casparov

Üye
güzel konu :D

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
demem ki nedensiz alınyor yani bilinçsiz :D

paradox07

paradox07

Üye
Anıl sence o fiyata alınabilecek en iyi telefon nedir?

MrExpert

MrExpert

Üye
Fiyatına göre güzel zaten tercih nedenide biraz bu ...

avcitalip

avcitalip

Üye
ben Allah için memnunum,s2 de kullandım s2 ile açıkça söylemek gerekirse aralarında pek fark yok s2 nin yeniden sorunları çözülüp üretilmiş versiyonu gibi birşey mesela s2'de deklanşör gecikmesi oluyor fakat s3'te olmuyor daha sonra s2'nin şarj sorunu s3'te yok rahatlıkla bir günü çıkarıyor(sürekli kullanmazsan) hatta test ettim yaklaşık 2 saatte %1 şarj yiyor güç tasarrufu falan açıkken :evet:

ondan sonra ne biliyim güzel telefon kendine has özellikleri var göz tanıma gibi v.s,çok işlevsel bir telefon ama şunuda belirtmek lazım bu fiyatı hak ediyor mu diye sorarsanız bence etmiyor ! ama kendimi yurt dışından aldım diye teselli ediyorum :D

ama bu fiyata alınacaklarında içinde bence halan daha en iyisi s3 tabi boyut problem değilse note 2 eğer para önemli değilse iPhone 5 :evet:

- - - Eklendi - - -

demem ki nedensiz alınyor yani bilinçsiz :D

Niye böyle düşünüyorsun Anıl ?,ne yapmak istersen yapabiliyorsun her yola geliyor bu telefon :evet:

avcitalip

avcitalip

Üye
Size soruyorum neden ? Onda ne yapıyorsunuz da o yaptıgınız sanki hiç bir telefon da yapamıyoruz gibi oluyor. Evet degerli arkadaşlar yorumları alalım :)

onda tenefüs aralarında MC3 Gibi Yüksek kaliteli oyunlar oyunuyorum internette takılmadan gezebiliyorum v.s v.s yani aslına bi nevi 7/24 yanımda taşıdığım bir leptobum gibi oluyor :)

- - - Eklendi - - -

bence lumia 920 diyecek :ehe

Ne lumia 920'si yahu :off: Allah Aşkına bana 2016'ya kadar nokia demeyin ! :)

aleranol

aleranol

Üye

onda tenefüs aralarında MC3 Gibi Yüksek kaliteli oyunlar oyunuyorum internette takılmadan gezebiliyorum v.s v.s yani aslına bi nevi 7/24 yanımda taşıdığım bir leptobum gibi oluyor :)

- - - Eklendi - - -

Ne lumia 920'si yahu :off: Allah Aşkına bana 2016'ya kadar nokia demeyin ! :)

ozaman seni niye ilgilendiriyorki?

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye

Sgs3 de her telefonun yaptığını yapıyorum; kamera, internet ve uygulama yüklenen her telefon ne yapıyorsa sgs3 de aynısını yapıyor; bir saniye erken bir saniye gec; artık günümüzde akıllı telefonların hepsi aynı görevi görüyor zaten ;) sgs3 alma sebebim ise ekranın büyük olması sebebiyle iyi bir internet deneyimi vereceğini düşünmem, superamoled ekran sayesinde filmleri daha bir keylfli seyretmek ve özgürce kisisellestirebilmesi. Diyeceksinki bunu 600 tl. lık Motorola atrix de yapıyor; e bundan sonrasında kisisel zevke girer kardesim...iyi forumlar dilerim.....

enterneoll

enterneoll

Üye
Bu telefonun ekranı geniş ve androiddeki en stabil telefonlardan birisi tasarımı çok hoşuma gidiyor ve bu telefon en az 2 yıl değiştirmemeyi düşünüyorum.

doctorrr

doctorrr

Üye
güzel telefon :pro2:

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
Demek ki telefon alırken çoğumuz dikkat etmeden ve kurcalamadan alıyor yorumlardan ben bunu anlıyorum önce ki yaptığım yorum geçerli :locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...