n8 kamera sorunu acilll

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
paşa06.40

paşa06.40

Üye
    Konu Sahibi
n8 kamera sorunu acilll
arkadaşlar n8 resim falan çekerken bi sorun yok video çekerken çok bulanık çekiyo yakın çekime alınca odaklamayı yaptıktan sonra normal çekiyo ama otomatik olunca çok aşırı bulanık çekiyo yardım lütfen

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
arkadaşlar n8 resim falan çekerken bi sorun yok video çekerken çok bulanık çekiyo yakın çekime alınca odaklamayı yaptıktan sonra normal çekiyo ama otomatik olunca çok aşırı bulanık çekiyo yardım lütfen

yüksek kalite'de mi ayarın

paşa06.40

paşa06.40

Üye
    Konu Sahibi
evet yüksek kalitede

- - - Eklendi - - -

telefonun arkasını elimle vurunca daha çok bulanıklaşıyo

- - - Eklendi - - -

yokmu yardım edecek neyse servis yolu gözüktü

Scuderia.

Scuderia.

Üye
Direk servise göndermeseydin ya bekle birazdaha cevap gelecektir symbiancılardan tekniksel olabilir ama suiteden falan yenıden yazılım yükle falan birseyler dene yardım etmeye calısıyorum bende bence biraz daha bekle dostum cevap gelir biraz daha..

- - - Eklendi - - -

Servis olayı cidden kötü insallah basıma gelmez bazen burda yazılanlara göre 1 ay telefon gelmedigi olabiliyormus aman allah korusun basıma bısey gelmesın :)

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
video sabitleticiyi açıp öyle dene birde yapmadıysan

paşa06.40

paşa06.40

Üye
    Konu Sahibi
o şekildede açık soft formatta attım aynı şekilde. yazılımı tekrar yükleyemedim suit bağlantı kesidi diyip duruyo. telefonu fırlatmama az kaldı

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
o zaman servise bir göster derim kamerada sorun olabilir

man20

man20

Üye
Nokia suite'ten değilde flash atarak bi cfw yükle. Belki düzelir. Flash atmayı bilmiyorsanda teamviwer programıyla yardım edecek birileri vardır muhakkak. Eğer cfw'de işe yaramazsa o zaman servise vermekten başka çaren yok.

yumrukcu

Üye
bence kurcalamadan servise göndermelisin en temizi bendede oldu aynısı serviste hallettiler tanıdık vardı çok fazla da surmedı ertesı gun aldım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt