Tema sorunu yardim lütfennn :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muzocuk.

Üye
    Konu Sahibi
Tema sorunu yardim lütfennn :(
Arkadaslar cydiadan tema yukledim telefona iphone 3gs 5.1 kullaniyorum ikonlarin hepsi degismedi ceyregi degisti diyebilirim tamaminin degismesi icin ne yapmam gerekir :(

Epple

Epple

Üye
Belki temanin eksigidir?

muzocuk.

Üye
    Konu Sahibi
Himmm bilmiyorum bi baska tema denicem bildigin gusel tema war ismini cydiadan taratayim

the_mebusan

the_mebusan

Üye
Ayecon iyidir kardes, butun ikonlar degisiyor

Apache11

Apache11

Üye
Kardes bende de ayni sorun var malesef iphone da bu olabiliyor cok arastirdim 3 kere konu actim öncelikle telefonunun dil ayarini degistir ingilizce yap dene bende birkac tema oldu ama begenmedim simdi ayni sorun devam ediyor birisi bir yol bulmali artik

muzocuk.

Üye
    Konu Sahibi
Kardes bende de ayni sorun var malesef iphone da bu olabiliyor cok arastirdim 3 kere konu actim öncelikle telefonunun dil ayarini degistir ingilizce yap dene bende birkac tema oldu ama begenmedim simdi ayni sorun devam ediyor birisi bir yol bulmali artik

Dil ayarlari nerde kardes aradim bulamadim

Apache11

Apache11

Üye
Ayarlar-Genel-uluslararası na gir orda...iphona da tuş kilidi icin ayrı bir tema menü ikonları için ayrı bir tema komple sisteme uygulayabilcegin sekilde tema indirebilirsin..ben bir yerden tema beğenip indiriyorum sanki sadece walpaper olarak kullanıyorum bi kac tanesinde ikonlar değişti ama kilit ac hep ayni kaldı sorunum hep bu şekilde tema asla tamamen uygulanmıyor deli oluyorum artık bende yüklemiyorum napim

- - - Eklendi - - -

Kardeşim şimdi benim daha önce açtığım konuya cvp atan bi kardeşimiz olmuş Allah rağzı olsun...temadan temaya farkediyor kimi temalarda sadece walpaper olarak kalabiliyor kimisindede birkaç ikon değişiyor.cydia dan ayecon u indirip winterboard dan bütün ayecon ları işaretle ve resping at birde böyle dene

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...