Bu iki telefon arasinda kaldim galaxy nexus ve galaxy s2 yardim edin lütfen!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
m_uzun6

m_uzun6

Üye
    Konu Sahibi
Bu iki telefon arasinda kaldim galaxy nexus ve galaxy s2 yardim edin lütfen!!
Arkadaşlar bu iki telefon arasında kaldım bisisi galaxy nexus, diğeri galaxy s2. bu sitedn karşılaştırdım s2 nin bataryası kamerası ve ekranı daha iyi gözküyor fakat ekran pixeli olarak galaxy nexus daha iyi ve nexusun ekranı daya büyük. Nexusda yüz tanıma özelliği vb özllikler var ben nexus diyorum siz ne dersiniz?

Kerim.

Kerim.

Üye
yuz tanima s2de de var.donanim olarakta s2ustun zaten.nexus un artisi guncellemeleri cok cabuk almasi ve tasarimi.bu yuzden s2 almani tavsiye ederim

m_uzun6

m_uzun6

Üye
    Konu Sahibi
nexusda uygulamaları daha rahat kullanırım ama ekranı büyük?

CasuS_87

CasuS_87

Üye
s2 :good:

amcalu1

amcalu1

Üye
Ben de nexus la s2 arasında kalmıştım bir ara s2 aldım seçiminin doğru olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
ben olsam s2 alırım kesinlikle :)

Seglopsi

Seglopsi

Üye
düşünme kesinlikle s2

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Donanım olarak s2 üstün. Nexus un ekranı daha büyük. Güncellemeleri hemen alır ama s2 de 4.1 güncellemesını alacak ve daha kolay rom falan atarsın... Sonuçta eski amiral :) benim tercihim s2 olurdu

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
benim anlamadığım android kullanan insanın güncellemeyi çok dert etmemesi lazım yani nasılsa hemen romu çıkıyor ve bir çok rom stock romdan daha iyi.

cengizba

cengizba

Üye
S2 yi bilmem ama nexus kullanıyorum telefon seri güncel ve gereksinimleri karşılıyor ama kamera yönünden balkarsak s2 olabilir...

amcalu1

amcalu1

Üye
benim anlamadığım android kullanan insanın güncellemeyi çok dert etmemesi lazım yani nasılsa hemen romu çıkıyor ve bir çok rom stock romdan daha iyi.

Telefonu garantiden çıkmadan güncellemek hem risksiz hem de zahmetsiz telefonla fazla uğraşmayanlar için

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

ata11111

Üye
nexus sahibiyim tabiki nexus diyeceğim ancak programlarla oynamayı(telefona uygulama atmaktan bahsediyoum) istemiyorsan kesinlikle S2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...