Telefon satın alıcam yardım!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
m_uzun6

m_uzun6

Üye
    Konu Sahibi
Telefon satın alıcam yardım!!!
Arkadaşlar ben yeni bir telefon alıcam. Şu an galaxy Nexus- Galaxy s2-ace2 ve iphone 4s arasında kaldım sizce hangisini alıyım en kullanışlısı hangisi ve sizin tercihiniz ne olur? Ben galaxy nexus diyorum 3 4 aydır arastırıyorum birde size sorayım dedim??

Kerim.

Kerim.

Üye
4s alabilirsen tabiki 4s.ondan sonra s2,sonra nexus.ace2 ise o dedigin telefonlarin yaninda bile gecemez.

amcalu1

amcalu1

Üye
4s i ekranı küçük olduğu için önermiyorum ama 4s e vereceğin parayla daha iyi telefonlar alabilirsin

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Ace 2 yi kafadan ele bi kere. S2 ye 4.1 güncellemesi gelecek, iphone un güncelleme desteği malum :) mağaza kalitesinde appstore daha iyi ( %97 verimli uygulamaydı galiba ). Kaldık işletim sistemlerine. Ios kapalı bi sistemdir ama jb var . Jb ile ne yapılabileceğini pek bilmiyorum. Onu başkası anlatabilirse iyi olur. S2 ise android ve o çok övülen özgürlük. Root la telefonun altını üstüne getir rom at falan... Bi de ekran boyutu farkı var ki o da sana kalmış :)

esokmen

esokmen

Üye
Abi stabil bir sitem icin ios secin. Ama kurcuklamayi seviyorum dersen android os al.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
kesinlikle 4s

caglar b

caglar b

Üye
ya galaxy nexus yada iphone 4s(jailbreakli olmazsa olmaz)

doctorrr

doctorrr

Üye
tartışmasız 4s :ok2:

m_uzun6

m_uzun6

Üye
    Konu Sahibi
Teknik özelliklerde nexus iphone'den daya iyi ve ekranıda çok daha büyük. Ben nexusu s2 den daha buyuk olduğu için istiyorum pek bi farkları yok çünkü ios isletim sistemi daya iyi ama benim pek isime yaramaz??

m_uzun6

m_uzun6

Üye
    Konu Sahibi
Teknik özelliklerde nexus iphone'den daya iyi ve ekranıda çok daha büyük. Ben nexusu s2 den daha buyuk olduğu için istiyorum pek bi farkları yok çünkü ios isletim sistemi daya iyi ama benim pek isime yaramaz??

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
S3 olsa tartışması yapılırdı belki ama 4s s2'den iyi.

Epple

Epple

Üye
Bence suan icin alinabilecek en iyi telefon, -iPhone 5 dahil- 4s. iOS daha iyi ama isime yaramaz diyosun. Bence bikere de olsa iOS kullan, sonra bak isine yariyo mu yaramiyo mu. Ekran boyutu dersen de, oyle telefonu yerden yere vuracak kadar kucuk de degil. Yani 4s al derim ben

MrExpert

MrExpert

Üye
3 Arasında En iyisi 4s :)

m_uzun6

m_uzun6

Üye
    Konu Sahibi
ya s2 ya nexus diyorum nexusun Ekran çözünürlüğü çok daha fazla hem nexus da uygulamaları daha rahat kullanırım ekranıda daha büyük s2 yi ve 4s populer olduğu için tercih ediliyor diyolar.

Epple

Epple

Üye
Bence sen bi 4s kullan, populer oldugundan mi yoksa gercekten hakettigi icin mi oneriyorlar bi anla.

MoonLife01

MoonLife01

Üye
nexus Googleının cocugu bence nexus al hem acık kaynaklı sistem android + İOS kadar stabilleşiyor android jb ile

cengizba

cengizba

Üye
Bence android o kadarda kararsız bi sistem değil iki aydır nexus kullanıyorum şu anda 100 e yakın uygulama yüklü herhangi bi takılma donma vb yaşamadım üstelik sürekli güncel kalacak bi cihaz ekranı çok net çol memnunum kamerası bence 8 olmalıydı ama idare eder eğer nexus düşümüyorsan kesinlikle tafsiye ederim ios hiç kullanmadım herkezde olduğu için de kullanmak nile istemedim ama geçenlerde 4s aldım elime oyuncak gibi geldi nexustan sonra :)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt