Samsung Galaxy Ace 2 ile S2 Arasındaki Farklar Nelerdir ?

Sponsorlu Bağlantılar

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Ace 2 ile S2 Arasındaki Farklar Nelerdir ?

Kıyaslama :

arkadaşlar babamı bugün hacca yolculadık ve çoğunuzun bildiği gibi babam hacdan kardeşime bir cep telefonu alacak,kardeşim önce s2 istedi babam kendisinde o telefonun aynısından olduğunu ve kardeşimin eline yakışmadığını söyledi,bende kardeşime ace 2'yi önerdim kardeşim iyi tamam ne yapayım dedi ilk önce ondan sonra bana s2'nin beyazını alırsınız elimde siyahı kadar ağır durmaz dedi ve annemi ikna etmeyi başardı şuanda ben iki telefonun arasında ne gibi farklar olduğunu araştırıyorum,s2'nin bildiğim kadarıyla çok iyi geliştirici desteği var siyah kernel olsun CyanogenMod olsun v.s v.s ama ace 2'nin yok sanırım bu konuda bizi aydınlatırsanız seviniriz

S2 Arabistanda Online Sitelerden Baktığımız Kadarıyla Cidde'deki Cafer Kitap Evinde 771 TL Ace 2 ise 583 TL Sizce Hangisi Alınmalıdır ?

Bu Arada Kardeşim 6.Sınıf Öğrencisidir,Gerçekten Çok Abest Durur mu ?

Telefonların ikisininde beyaz rengini seçmemin nedeni kardeşimin iki telefonunda beyazını sevdiğindendir :oke:

amcalu1

amcalu1

Üye
Boyu da kısa ise gerçekten eline yakışmaz s2 ama s2 nin bayağı artısı var

aleranol

aleranol

Üye
s2nin çok artısı var işlemci ekran filan ama ekran kartları aynı mesela. Ayrıca kısa ise ki küçükmüş bu durumda ace2 daha iyi duruyor.

Kerim.

Kerim.

Üye
6.sinif cocuga s2 fazla kacar bence.

CasuS_87

CasuS_87

Üye
s2 çok daha üstün ;)

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Benim yaşta falan olsa s2 derdim de 12 yaş... S2 için bence küçük. Ace2 bence daha iyi olur... Telefonu araklarlar çocuktan ( s2 için dedim )

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Arkadaşlara katılıyorum S2 o yaşta çok dikkat çeker gibi geliyor bana.

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
peki arkadaşlar ace 2 yi overclockla s2 gücüne getirebilirmiyiz ? ya birazda işlemcisinin 800 MHZ olmasından korkuyor kardeşim çift çekirdek bişey olmaz diyorum ama yavaş diyor :hmmm

bu arada yorumlarınız için çok :tşk:

• Beğen
Tepkiler: Elektr0
Kerim.

Kerim.

Üye
peki arkadaşlar ace 2 yi overclockla s2 gücüne getirebilirmiyiz ? ya birazda işlemcisinin 800 MHZ olmasından korkuyor kardeşim çift çekirdek bişey olmaz diyorum ama yavaş diyor :hmmm

s2 ile bir olmaz ki.kardesin ne yapacak telefonla?

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Eğer oyun oynarsa s2 fazla geleceğinden s advance olabilir belki. Oc ile s2 hızına çıkarabilirsin

Kerim.

Kerim.

Üye

beats audio port varya onu kastettim :evet:

MC3 kasıyor mu harbiden ? :(

- - - Eklendi - - -

S Advance S2'ye çok benziyor ama,S2 alınır o alınacağına :),OC ile ace 2 max kaç GHZ olur ki ?

evet kasiyor ve gecikmeler var.OC yapmak zararli bence.tavsiye etmem.

Elektr0

Elektr0

Üye

O işlemci samsung tarafından 800Mhz'e düşürülmüş yazılımsal zaten overclock ile 1Ghz'e çıkartılabilir performansı artar ama S2'nin işlemcisine yaklaşmaz Ace 2'nin işlemcisi ---ST-ericcson NovaThor U8500---

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

O işlemci samsung tarafından 800Mhz'e düşürülmüş yazılımsal zaten overclock ile 1Ghz'e çıkartılabilir performansı artar ama S2'nin işlemcisine yaklaşmaz Ace 2'nin işlemcisi ---ST-ericcson NovaThor U8500---

s3 mini peki nasıl sizce ace 2 mi daha iyi yoksa s3 mini mi ? gerçi daha s3 mini çıkmadı ama,donanımsal olarak soruyorum :evet:

Kerim.

Kerim.

Üye

Üst Alt