Bağlantı yok!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aliriza90

Üye
    Konu Sahibi
Bağlantı yok!
Mrb arkadaşlar,
Öncelikle telefonum c6-01 ( Belle ). Internete wifi ile girebiliyorum, fakat wifi olmadan mobil veri ile bağlanamıyorum. Hattım Turkcell, Turkcell'in internet ayarları da telefonda mevcut. Fakat ne halt olmuşsa olmuş, giremiyorum. Ne yapmalıyım?
Teşekkürler.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
hangi tarayıcıyı kullanıyorsan tarayıcı ayarlarından kullandığın bağlantıyı seçebilirsin...
ve ayarlar bağlantı ayarlarından öncelik olarak kullanmak istediğin bağlantıyı seç

aliriza90

Üye
    Konu Sahibi
Her şeyi denedim, fakat bir türlü girmiyor.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
nerden girmeye çalışıyorsun nete

yaren_dede

yaren_dede

Üye
bilgi yok... sadece sorun var bu şekilde nasıl sorun çözülür???????

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
çözülmez?

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede

aliriza90

Üye
    Konu Sahibi
[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
tarayıcı olarak sormuştum

larten123

larten123

Üye
ayarlar bağlantı ayarlar ağ hedefleri internete gir turkcell internet ilk sırada mı?

aliriza90

Üye
    Konu Sahibi
Ya abicim bakın, ben Opera ve Nokia'nın tarayıclarını kullanıyorum. Hiç bir şekilde mobil veri kullanılamıyor. Sadece wifi ile bağlantı sağlanıyor. Daha nasıl anlatabilirim bu olayı?
Ayrıca bağlantının hedeflerdeki sıralama ile alakası yoktur.

larten123

larten123

Üye
internet ayarlarını sil tekrar al

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Ya abicim bakın, ben Opera ve Nokia'nın tarayıclarını kullanıyorum. Hiç bir şekilde mobil veri kullanılamıyor. Sadece wifi ile bağlantı sağlanıyor. Daha nasıl anlatabilirim bu olayı?
Ayrıca bağlantının hedeflerdeki sıralama ile alakası yoktur.
arkadaşım operadan ayarlara gırıp gelişmişten baglantını kullanıyor oldugun şebeke internetini seç nokia tarayıcıdan da ayarını gerektiginde sor yap ve üst bardan wifiyi kapatıp öyle dene bunları yapmadıysan

aliriza90

Üye
    Konu Sahibi
[ENGİN];5368902' Alıntı:
arkadaşım operadan ayarlara gırıp gelişmişten baglantını kullanıyor oldugun şebeke internetini seç nokia tarayıcıdan da ayarını gerektiginde sor yap ve üst bardan wifiyi kapatıp öyle dene bunları yapmadıysan

bak arkadasim, aklina gelebilecek her turlu seyi yaptim. Ama bu baglanti nicin kurulmuyor anlamis degilim

yaren_dede

yaren_dede

Üye
arkadaşım teknik servis ile görüşmeyi denedinmi yani buradan sadece öneri alabilirsin teknik destek alamazsın bilinen şeyler söylenmiş ve olumlu sonuç alamamışsin telefonuna flash yada hard format at sonra internet ayarlarını yapılandır yine olmazsa teknik servis ile görüş.

kiraz.muhammed1

kiraz.muhammed1

Üye
bak kardeş aynısı bende olmuştu quickoffice yükledin mi telefonuna ilk önce onu bi sorayım

kiraz.muhammed1

kiraz.muhammed1

Üye
şimdi bak yapacağın tek şey bi soft format bidaha da ömrünboyunca quickofficei yüklemiyceksin, nedeni şu q.o'i kurarken yeniden başlatılsın mı sorun orda yeniden başlatınca da o sorun oluyo eminim daha önce 3 4 kez denedim neyden kaynaklanıyo diye kesinlikle bu quickoffice'i kurmaktan, daha doğrusu kurulurkenki yapılan yeniden başlatma işlemi.

aliriza90

Üye
    Konu Sahibi
Format atmak istemiyorum.. :\

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt