Nokia N8 mi ? Samsung Galaxy Wonder mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
izzetbatur

izzetbatur

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N8 mi ? Samsung Galaxy Wonder mı ?
Öncelikle Android'in Symbian'a göre daha üstün özelliklere sahip olduğunu biliyorum. Ama Symbian bana daha kullanışlı geliyor. Alıştığımdan mıdır nedir. :)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
kardeşim symbian istiyorum diyorsan n8 almanı öneririm ama eğer sıfır alacaksan n8 yerine 701 alabilirsin çünkü daha güncel cihaz ve güncelleme desteği hala mevcut ve fp2 ile birlikte çok daha güzel olmuş..

Kerim.

Kerim.

Üye
tabiki wonder

izzetbatur

izzetbatur

Üye
    Konu Sahibi
Bu fp2'nin telefona ne gibi katkıları oluyor ?

Kingmortall

Kingmortall

Üye
wonder her yönüyle kamera ve hdmi dışında üstün ekran kalitesi ekran büyüklügü ram hız wonder 1.4 ghz n8 680 mhz uçurum var tabiki biri android öbürü symbian galaxy wonder iyi kamera hdmi ve 16 gb depolamayı saymassak

larten123

larten123

Üye
symbiandaki rahatlığı bulamazsın androidde ama oyun uygulama istiyorsan android

karanlık alem

Üye
wonder daha iyidir

MrTech

MrTech

Üye
symbian :)

xanax84

xanax84

Üye
nokia dan vaz geçemiyorum n8 delisi

Polymath

Polymath

Üye

neden wonder peki?

- - - Eklendi - - -

kardeşim arayüz de ufak değişikler daha iyi optimize edilmiş sistem,yeni klavye yeni kilit ekranı yeni müzik çalar yeni widgetlar vs vs bir sürü yenilik mevcut.

Kardeşim fp2 ile telefonlar berbat oldu asıl. Her yerde güzel oldu diyorsun bence insanları yanlıs yônlendirıyorsun bu konuda. Fp1 daha iyi. Nedenini uzun uzun symbian genelde yazdık. Oralara bir bakın. Suanda smybian tel kesinlikle önermiyorum alacak arkadaşlara

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

Kardeşim fp2 ile telefonlar berbat oldu asıl. Her yerde güzel oldu diyorsun bence insanları yanlıs yônlendirıyorsun bu konuda. Fp1 daha iyi. Nedenini uzun uzun symbian genelde yazdık. Oralara bir bakın. Suanda smybian tel kesinlikle önermiyorum alacak arkadaşlara

Ben geçenlerde girdiğimde fp2 izlenimlerim konusunda gördüm şikayet eden yoktu kardeşim.. nokia güncellemeyi düzeltip tekrar sundu ben sorunlar düzeldi diye biliyordum. Pardon ama zaten telefon alsa şuan fp1 ile gelir heralde

izzetbatur

izzetbatur

Üye
    Konu Sahibi
tercihlerinizi belirttikten sonra nedenini de söylerseniz sevinirim :)

Kerim.

Kerim.

Üye

neden wonder peki?

- - - Eklendi - - -

kardeşim arayüz de ufak değişikler daha iyi optimize edilmiş sistem,yeni klavye yeni kilit ekranı yeni müzik çalar yeni widgetlar vs vs bir sürü yenilik mevcut.

en basta android.onun yaninda marketi,oyunlari,hizi.yani kamera ve malzeme kalitesi disinda hersey diyebiliriz.wonder la n8 karsilastirmasinda n8 demek yanlis olur bence.

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Senin kullanımına bağlı olarak önerelim... Telefonu ne amaçla kullanacaksın?? Yani çok oyun mu, kullanım kolaylığı mı??

CasuS_87

CasuS_87

Üye
wonder derim :) hem daha yeni :)

izzetbatur

izzetbatur

Üye
    Konu Sahibi
Senin kullanımına bağlı olarak önerelim... Telefonu ne amaçla kullanacaksın?? Yani çok oyun mu, kullanım kolaylığı mı??

yani kardeşim benim telefondan oyun oynama şansım olmadı. Yanlış anlama. Telefonum Nokia 500. Bir GPUya sahip değil. "Oyun" dediğin GPU ile oynanır. HD olur. Şu an telefonda sadece Angry Birds Rio var o kadar. Bu telefona yüklenebilecek en güzel oyun bence :)

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
Wonder hakkında pek birsey bilmiyorum; bu yüzden al veya alma diyemem. Su anda hem sgs3 hemde n8 kullanıyorum ve n8 i sana rahatlıkla tavsiye ederim;) n8 ile cektigin video ve fotoğraflara hayran kalıcaksın emin ol, eğer evinde hd tv varsa cektigin fotoğraf ve videoları hd tv den seyretmek bambaşka bir keyif bana göre. Oyun olayınada fazla takılma bence symbian 3 deki oyunlarda bence gayet yeterli ; program desen ona keza, isini görecek kadar program var symbian 3 de. Uzun lafın kısası ben nokia n8 öneriyorum...

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
yani kardeşim benim telefondan oyun oynama şansım olmadı. Yanlış anlama. Telefonum Nokia 500. Bir GPUya sahip değil. "Oyun" dediğin GPU ile oynanır. HD olur. Şu an telefonda sadece Angry Birds Rio var o kadar. Bu telefona yüklenebilecek en güzel oyun bence :)

eğer telefonun altını üstüne getiririm diyorsan wonder olabilir ama aldığım gibi kullanırım diyorsan wonder da hafıza sorunu yaşayabilirsin... O zaman n8 daha iyi olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt