İos yeni yazilim nezaman cikar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
İos yeni yazilim nezaman cikar
Arkadaslar ben ios 6 yuklemedim yukleyenler bilirler herkeste olasada bazi arkadaslarda hata veriyor ios 6 ve bu hatalar icin yeni yazilim nezaman cikar bilen arkadaslariniz var midir

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
:bilmm

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Benim demek istedigim tam soyle apple stor bir uygulama koyarsin hata varsa programda duzeltip guncelleme koyarsin hatalari duzeltip

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
bilmiyorum yaa benim arkadaş yükledi ios6'yı hiçbir sorun yok :hmmm

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
peki ne gibi sorunlar çıkarmış bu yazılım?

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
o zaman en geç 1 ay içinde gelir bence :hmmm hiçbir açıklama yapmadı mı apple bu konuda?

azrock

azrock

Üye
Ben 5.1.1'den SHIFT+Restore ile güncelleme yaptım. Sonra yedeği yükledim. Gram sorun yok.:allalla:

Güncelleme yakın olabilir, şayet Maps vb. kötü durumda.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Ben 5.1.1'den SHIFT+Restore ile güncelleme yaptım. Sonra yedeği yükledim. Gram sorun yok.:allalla:

Güncelleme yakın olabilir, şayet Maps vb. kötü durumda.
Maps gelistiriyorlar yandex oneririm simdilik

Symbianize

Symbianize

Üye
Hic bir problem yok bende

Symbianize

Symbianize

Üye
Telefonun sorunlu bence

famemonster16

famemonster16

Üye
Arkadaşlar konuyla alakası yok ve biraz saçma bir soru olacak ama bunun için yeni konu açmayayım dedim.
Şimdi iPhone 5 çıktı ve ekran boyutu değişti ya, yeni çıkacak uygulamaları bütün iPhone'larda kullanabiliriz değil mi? Yani demek istediğim şu oyunları falan iPhone 5'in ekran boyutuna göre yaparlarsa 4s'de çalışmayacak mı?
Biliyorum saçma bir soru ama bu yaz iPhone 4s almayı düşünüyorum da onun için sordum.

- - - Eklendi - - -

cevap verecek olan yok mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt