Uygulama Market’teki Tüm Sınırlamaları Kaldırma ve Ücretli Uygulamaları Görü (göremediğiniz bir çok uygulama)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ali58_58

Ali58_58

Üye
    Konu Sahibi
Market’teki Tüm Sınırlamaları Kaldırma ve Ücretli Uygulamaları Görü (göremediğiniz bir çok uygulama)
arkadaşlar bu sayede markette göremediğimiz bir çok uygulamayı görebiliyoruz ben çok beğendim kısa bir işlem rootlu olmanız gerek teşekkür etmeniz yeterli.
İlk olarak Market’teki tüm uygulamaları görüntülemek (paralılar dahil) için uygulamasını indirin yada aşağı taraftaki QR kodunu telefonunuzdan taratın ve telefonunuza kurun!2. Market Access uygulamasını telefonunuza kurduktan sonra açın veProviders sekmesine tıklayın
3. Listeden T-Mobile (US) seçeneğine basın.
4. Settings menüsüne geçin ve Emulate on boot (telefon açıldığında otomatik çalıştır) seçeneğini seçili hale getirin. ben cm9a google play müziği indirdim. ve sitemizde ve diğer yerlerde olmayan bi konu adminden ricam görünür bi yere koyması :D konuyu

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
Teşekkürler bu iyi oldu öbür türlü telefonun dilini değiştirip görebiliyordum :)

Ali58_58

Ali58_58

Üye
    Konu Sahibi
:rica: evet benımde istemediğim bi problemdi ama gitti ALLAH'ıma şükür :D

PriZm

PriZm

Üye
Angry Birds Rio gibi oyunları bu şekilde yükleyebilirsiniz :)

Bilgilendirme için :tşk:

Ali58_58

Ali58_58

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

Ali58_58

Ali58_58

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler :D

Ali58_58

Ali58_58

Üye
    Konu Sahibi
:D kardeş herşey açık ve net T-Mobile (US) olanı seçiceksin zaten olağan üstü şeyler olmuyo markette göremediğimiz bir çok uygulama gün yüzüne çıkıyo:ehe

- - - Eklendi - - -

hımm pardon o zaman tek tek dene zarar olmaz :d

Ali58_58

Ali58_58

Üye
    Konu Sahibi
romdan kaynaklıdır kardeş kusura bakma aklının bi köşesinde bulunsun romu değiştirince bunu uygularsın yada çözümünü bilen bi arkadaş çıkabilir

Kerim.

Kerim.

Üye
romdan kaynaklıdır kardeş kusura bakma aklının bi köşesinde bulunsun romu değiştirince bunu uygularsın yada çözümünü bilen bi arkadaş çıkabilir

cok sorun degil zaten.distan apk ile hallediliyo ama marketten yuklemek daha iyi tabi

calypso16

calypso16

Üye
teşekkürler
nasıl anlayacağız peki google play music daha önce yüklemiştim ben marketten yani daha önce gözüküyordu

Ali58_58

Ali58_58

Üye
    Konu Sahibi
olabilir ama daha göremediğin bir çok uygulamayı farketmişsindir örneğin music bölümü çıkıyor

danismaz61

Üye
Çok teşekkürler çok iyi oldu bu:)

Ali58_58

Ali58_58

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt