Led Serie by najanaja

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Led Serie by najanaja
Nihayet bitirdim :) Umarım harcadığım emeğe değmiştir ve beğenirsiniz.

İÇERİK :

4 Farklı renk seçeneğiyle toggle paketi
------------------------------------
Radyo Kullanarak Çal
Bluetooth
Mobile İnternet
Network 3G
Dlna
Nfc
Sessiz
Mobil Veri İzleyici
Wi-Fi
---------------------
Not Defteri Widgeti
Dijital Saat Widgeti
Avkon2 (editlenmiştir)
Müzikçalar Widgeti.

...GÜLE GÜLE KULLANIN ARKADAŞLAR...

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: jatvalca, yutkun, kartal076 ve 7 diğerleri

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler, başarılı :oke:

• Beğen
Tepkiler: najanaja
larten123

larten123

Üye
teşekkürler bir şey sormak istiyorum 3g aç kapa widgetinde neden 3g açılmıyor da çift moda gidiyor? Bu da öyle mi

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
teşekkürler özellikle notlar widgeti hoşuma gitti :)

• Beğen
x-scarface

x-scarface

Üye
hocam emeğine sağlık aynen notlar widgeti süper olmuş.

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler bir şey sormak istiyorum 3g aç kapa widgetinde neden 3g açılmıyor da çift moda gidiyor? Bu da öyle mi

ben öle widget görmedim hiç açıkçası benim yaptıklarım direkt 3g yi açar ve kapar çift moda gitmez :oke: Rica ederim.

- - - Eklendi - - -

teşekkürler özellikle notlar widgeti hoşuma gitti :)

Rica ederim kardeşim beğendiğin sadece notlar widgetiyle sınırlı deildir umarım :)

- - - Eklendi - - -

hocam emeğine sağlık aynen notlar widgeti süper olmuş.

rica ederim kardeşim beğenmenize sewindim :)

burakkk97

Üye
Faruk abiye takılıyordum meego widgetlerinden vazgeçmiyor diye şimdi ben de bırakamıyorum :ehe ama ellerine sağlık çok güzeller :oke: Nameless abi :tebessüm:

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Tabiki sadece notlar widgeti değil sadece bak özellikle dedim yani diğerleride hoşuma gitti ama notlar widgeti daha çok gitti anlamında:)

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Faruk abiye takılıyordum meego widgetlerinden vazgeçmiyor diye şimdi ben de bırakamıyorum :ehe ama ellerine sağlık çok güzeller :oke: Nameless abi :tebessüm:

açıkçası meego aklımın ucundan bile geçmedi amacım ona benzetmek bile deildi sadece aklıma kare şeklinde efektli bi set yapmak geldi şimdi sen söleyince bakıyorumda gerçekten ona benzemiş :) rica ederim kardeşim.

- - - Eklendi - - -

Tabiki sadece notlar widgeti değil sadece bak özellikle dedim yani diğerleride hoşuma gitti ama notlar widgeti daha çok gitti anlamında:)

Anladım kardeş takılıyorum sadece merak etme :) beğenmene sewindim güle güle kullan.

- - - Eklendi - - -

Anladım kardeş takılıyorum sadece merak etme :) beğenmene sewindim güle güle kullan.

burakkk97

Üye

açıkçası meego aklımın ucundan bile geçmedi amacım ona benzetmek bile deildi sadece aklıma kare şeklinde efektli bi set yapmak geldi şimdi sen söleyince bakıyorumda gerçekten ona benzemiş :) rica ederim kardeşim.

yanlış anlattım veya sen yanlış anladın :)
diyorum ki Faruk abi sürekli
http://www.maxicep.com/symbian-3-widget/meego-v2-toggle-skin-by-sever5187-667156.html
buradaki widgetleri kullanıyor diye takılıyordum artık ben de bunları kullanıyorum demek istemiştim :)

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Sağol dostum:)

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
yanlış anlattım veya sen yanlış anladın :)
diyorum ki Faruk abi sürekli
www.maxicep.com/symbian-3-widget/meego-v2-toggle-skin-by-sever5187-667156.html
buradaki widgetleri kullanıyor diye takılıyordum artık ben de bunları kullanıyorum demek istemiştim :)

haa :) zaten doğru ya kare ikonlar windows phone daydı :) ben bazan yanlış anlyom böle işte :) aslında android yeşili ve kırmızı yapacktım ama arka fonda kırmızı ve yeşil olduğu için renk uyumsuzluğu oldu o yüzden dier iki rengi silver ve orange yaptım :) herkes hep lumia mavisi istediği için onuda yaptım :) aslında saat çok basit kaldı ama 2 gündür bunlarla uğraşıyorum :) o yüzden biraz sıkıldım artık oda öle olsun dedim belki bu haliylede beğenirler die :)

burakkk97

Üye
  • Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
ben de silveri beğendim tekrar hepsine baktım da gayet güzeller tekrar tebrikler ve teşekkürler ben de denemiştim widget yapmayı bayağı uğraştırıyorlar

Teşekkür ederim kardeşim. Sen ne diosun pc masaüstünü görmelisin bi ton mif ve svg doldu :) bi temizlik yapayım artık. eh bi süre widget çıkarmam kafam şişti walla :) renk seçeneğide sunam die çok çeşit yaptım bunlar kafamı allak bullak etti açıkçası :)

burakkk97

Üye
  • Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
orange set güzel olmuş notlarda aynı şekilde hoş duruyor bu renkte birde avkon yapsan tam takım olur

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
orange set güzel olmuş notlarda aynı şekilde hoş duruyor bu renkte birde avkon yapsan tam takım olur

walla dedim gibi bi sürü svg ve mifle uğraştım bide avkon için renk seçeneği yapmayı gerek duymadım zaten yeri bile deil o sadece extrası oldu aslında o pilin içi mavi tonda olmalıydı :) ama daha çok griye kaçmış küçülünce :) bence böle de güzel durmuş bitek arama butonundan emin olamadım açıkçası :) sabredemedim biran önce paylaşıma sunmak istedim ondan acele ettim biraz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt