TCK v2 Belle Final [Yeniden Doğuş]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mamix74

mamix74

Üye
3*4 menü yokmu acaba

DaNq3rB0y2

Üye
rambo ben bunda herseyi beğendimde 3x4 menü uygulayabilirmiyiz buna birde yazı fontunu değiştirmek istiyorum bundaki purewiew font ben n8 font uygulamak istiyorum mobilden indirmek için uplayabilirmsn ?

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
rambo ben bunda herseyi beğendimde 3x4 menü uygulayabilirmiyiz buna birde yazı fontunu değiştirmek istiyorum bundaki purewiew font ben n8 font uygulamak istiyorum mobilden indirmek için uplayabilirmsn ?

Bu linkten istediğini uygulayabilirsin :)

- - - Eklendi - - -

3x4 menü yok malesef.

DaNq3rB0y2

Üye
ultimate sp stil 2 nin üzerinde biraz oynama yaptım tam istediğim gibi oldu orjinal nokia açılış , n8 font , n8 sürüklemeli tuş kilidi ekledim yeterli oldu :) 4x4 ü sevmiyorum

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
:):)

zülfikar

Üye
müzik çalar sorunu kaldığı yerden devam ediyor ede musıc yok ben oluşturdum olmadı kütüpane yenilenince 0 dosya buluyor bellekten ekle deyince tepki yok mass memoryyi biçimlendirdim hafıza kartınıda olmuyor lütfen acil yardım

- - - Eklendi - - -

müzik çalar sorunu kaldığı yerden devam ediyor ede musıc yok ben oluşturdum olmadı kütüpane yenilenince 0 dosya buluyor bellekten ekle deyince tepki yok mass memoryyi biçimlendirdim hafıza kartınıda olmuyor lütfen acil yardım

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

müzik çalar sorunu kaldığı yerden devam ediyor ben bu sorunu nasıl çözcem bütün hafızaları biçimlendirip tekrar cfwyi yükledim ama nafile kütüpaneyi yenileyince 0 şarkı buluyo bellekten ekle diyince tepki yok lütfen acil yardım

- - - Eklendi - - -

bide speedy go hız ölçmüyor ve ram 55 mb civarı normal mi ve bu cfwnin yeni sürümü çıkacak mı?

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Müzik çaları güncelle, müziklerini E:\Music içine at (normalde bu klasör otomatik oluşturulur).

Yeni sürüm yok.

zülfikar

Üye
nasıl güncelleycem telefonum n97 yazılım güncellemede yok bi link verebilirsen bide speedy go neden hata veriyo son olarak yazı tipini nasıl orjinaldeki gibi kalın yapıcam

- - - Eklendi - - -

tamam ses dosyaları ordanda ses kliplerine atınca oldu yinede müzik çaların son sürümünün ve belle tarayıcının kurulum dosyalarını verirsen sevinirim

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Müzik çalar:

Yazı tipini kalın yapmak mı istiyorsun? adresindeki arşivin indir içinden herhangi bir yazı tipinin .tff uzantılı dosyalarını hafıza kartındaki Resource\Fonts içine at telefonu yeniden başlat.

zülfikar

Üye
müzik çalardaki link ölü bide belle tarayıcı yokmu?

5800ne

Üye

Pil tasarruf modu, telefonu biraz yavaşlatarak daha fazla pil tasarrufu sağlıyor.

Bellek yetersiz hatasını almamak için hafıza kartını yedek alarak biçimlendir sonra CFW'yi yükle :)

CFW yi yüklemeden evvel yedek aldım telefonu fabrika ayarlarına geri döndürdüm ve hafıza kartını formatladım. kurulumdan flashladıktan sonra yine oradaki sıraya göre aynı işlemleri yaptım içerisinde 15*20 anca fotoğraf var ama yine bu hafıza dolu hatasını alıyorum.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
CFW yi yüklemeden evvel yedek aldım telefonu fabrika ayarlarına geri döndürdüm ve hafıza kartını formatladım. kurulumdan flashladıktan sonra yine oradaki sıraya göre aynı işlemleri yaptım içerisinde 15*20 anca fotoğraf var ama yine bu hafıza dolu hatasını alıyorum.

:bilmm

zülfikar

Üye
abi tarayıcı 7.3 ama sonsürüm 8.3.. ne olcak link ayrıca bluetooth la bi şarkı aldım kayıt olmadı hiç bir klasörde yok bide çok yavaşladı bu geçende sürekli kendini yeniden başlattı zar zor format attım şu ana kadar 2-3 kere format yedi ve ram 50-55mb arası bu cfwnin yeni sürümü ne zaman çıkcak?

- - - Eklendi - - -

yok link ölü ve yasaklı yapacak birşey yok mu
?

lazye

lazye

Üye
abi tarayıcı 7.3 ama sonsürüm 8.3.. ne olcak link ayrıca bluetooth la bi şarkı aldım kayıt olmadı hiç bir klasörde yok bide çok yavaşladı bu geçende sürekli kendini yeniden başlattı zar zor format attım şu ana kadar 2-3 kere format yedi ve ram 50-55mb arası bu cfwnin yeni sürümü ne zaman çıkcak?

- - - Eklendi - - -

yok link ölü ve yasaklı yapacak birşey yok mu
?

Arkadaşm 8.3 s^3 içn sn web tarayıcı ayrıca yazılımda hiçbir sorun yok ve çok hızlı.Sorunlar yaşıyosan tekrar flası atmanı öneririm...

- - - Eklendi - - -

Güncellemede gelmicek...

zülfikar

Üye
Arkadaşm 8.3 s^3 içn sn web tarayıcı ayrıca yazılımda hiçbir sorun yok ve çok hızlı.Sorunlar yaşıyosan tekrar flası atmanı öneririm...

- - - Eklendi - - -

Güncellemede gelmicek...
güncelleme gelmiycek ve çok mu hızlı 2kere flash 10kere format attım ayrıca 8.3 port edilebilir neyse zaten daha iyi bir cfw buldum çok daha iyi

lazye

lazye

Üye
güncelleme gelmiycek ve çok mu hızlı 2kere flash 10kere format attım ayrıca 8.3 port edilebilir neyse zaten daha iyi bir cfw buldum çok daha iyi

Çk daha iyi buldum dediğin kişisel tercih 8.3 port edilemez ... Ama uygulama hakkındakı kısma 8.3 yazılblr buda gerck olmz... İyi günler !

anılbaran

anılbaran

Üye
Dosya Silinmiş :locked:

samiaskder

Üye
Dosya silinmis

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Konudaki dosya elinde olan varsa iletişime geçip konuyu düzenleyebiliriz, şimdilik konu kapalı kalabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt