Galaxy Gio hakkında genel bilgi almak istiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Gio hakkında genel bilgi almak istiyorum
Arkadaşlar Telefonu Yeni Aldım android felan Nasıl güncellenir bilmiyorum ve cfw atabiliyormuyuz ?

Oyun uygulama vs önerileriniz ?

Yardımlarınızı bekliyorum... :hmmm

mertgio5

Üye
Galaxy gio güzel telefondur sana marketten(google play) carnivores hd,racing thunder 2,destroy guntners,ropen fly oyunlarını tavsiye ediyorum gio ya yüklenen en iyi oyunlar ise brother in arms 2,gangstar miami,dead space,pes 12 dir eğer sürüm güncellemek istiyorsan ayarlar/telefon hakkında/yazılım güncellemeye gir program olarak puffin browser i tavsiye ediyorum o browserda flash player desteği var mutlaka indir:-):-):-):-)

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
Flash player desteğini Opera Mobile veya Dolphin ile sağlarsın 800 mhz işlemci hızına sahip oyun bulursun cfw değilde custom rom atarsın :D

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
    Konu Sahibi
Tamam Arkadaşlar benim biçin flash desteği çok önemli çok sağolun ama spb shell diye bişey duydum onu nasıl yaparız yada bildiğiniz daha göz alıcı kullanımı basit bişey varmı

Kerim.

Kerim.

Üye
Tamam Arkadaşlar benim biçin flash desteği çok önemli çok sağolun ama spb shell diye bişey duydum onu nasıl yaparız yada bildiğiniz daha göz alıcı kullanımı basit bişey varmı

Htc sense launcher var.ama marketteki degil.bu forumdaki o da cok hizli.tavsiye ederim

Kerim.

Kerim.

Üye
buyur kardesim:)

Kerim.

Kerim.

Üye
Teşekkürler kardeşim Deniyorum custom rom varmı elinizde :D

- - - Eklendi - - -

bunu nasıl yapıcaz temayı anlatırmısın kardeşim ?

indir kur sonra home tusuna bas.lp sense mi ne oyle bisey yazacak.ona bas.

ergunx

ergunx

Üye
sarj ne kadar gidiyor? oyun internet ile

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...