TCK v2 Belle Final [Yeniden Doğuş]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
:D yapımcısı ben değilim tck grubu

firat1231

firat1231

Üye
ahahah tamam tamam o zaman onlara buradan cok tesekkur edeyım :D

- - - Eklendi - - -

bu arada bu yontemle baska sistemlerde yukleyebılırmıyım ? bu ıslemlerle yapılan baska sistemler varsa ve soylersen cok sevınırım Telefonum Nokia 5230 RM-588

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
bütün 5230 cfw leri yüklersin :)

• Beğen
Tepkiler: firat1231
firat1231

firat1231

Üye
onerebilecegin bi cfw varmı ? v51 surumune gore ? yardımcı olursan cok sevınırım

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
malesef pek bilmiyorum

ışık_22

ışık_22

Üye
bu cfw nin 3x4 yokmu

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
yok malesef

sannka

Üye
T.C.K. grubuna çok teşekkürler, telefonum nokia X6 sıkılmaya başlamıştım çok yavaş çalışıyordu. Üstadlarımızın sayesinde daha çok verim almıp telefonumu sevmeye başladım. Bir de telefon çalınca kaydırarak cevaplama olmuyor, bu cfw çok güzel ama ondada olmuyor, çalıştırmanın bir yolu yokmu. Telefonu cebimden çıkarırken reddete basıyorum yada cevaplamaya sıkıntı oluyor. Silinen ses komutlarını tekrar eklemek için bir yama yazılım varmı acba bilgilendirirseniz sevinirim. Emeği geçen herkeze sonsuz teşekkürler...

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
cfw yapımcısı cwvaplarsa daha iyi olur :)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
T.C.K. grubuna çok teşekkürler, telefonum nokia X6 sıkılmaya başlamıştım çok yavaş çalışıyordu. Üstadlarımızın sayesinde daha çok verim almıp telefonumu sevmeye başladım. Bir de telefon çalınca kaydırarak cevaplama olmuyor, bu cfw çok güzel ama ondada olmuyor, çalıştırmanın bir yolu yokmu. Telefonu cebimden çıkarırken reddete basıyorum yada cevaplamaya sıkıntı oluyor. Silinen ses komutlarını tekrar eklemek için bir yama yazılım varmı acba bilgilendirirseniz sevinirim. Emeği geçen herkeze sonsuz teşekkürler...

Dediğin kaydırarak cevaplamanın olması lazım. Sende olmuyorsa nedeni hatalı kurulum olabilir emin değilim.
Ses komutlarını açmak için bu yamayı uygula:

sannka

Üye
Üstadım normal fwlerde hard formattan sonra kaydırmalı cevaplama oluyor ancak bir kaç saat sonra çalışmıyordu. Bu cfw de hiç karşıma çıkmadı, ancak kilit düğmesine basarsam çıkıyor. Kurulumu anlatıldığı gibi yaptım, e depo hafızasını falan formatladım, kurulum sonrası hard format attım. Yalnız cfw atınca local modda kalıyor pili takıp çıkarınca başlatabiliyorum bu sorun olurmu bilmiyorum. Çokta önemli değil, ses komutlarını için indirdiğim dosyaları c sürücüsü içindeki resource klasörüne atacağım dimi. Çalıştıramadım bir türlü başka bir programla z sürücüsünemi atılıyor yoksa. Herşey için teşekkürler, ALLAH yar ve yardımcınız olsun. İyi geceler.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Üstadım normal fwlerde hard formattan sonra kaydırmalı cevaplama oluyor ancak bir kaç saat sonra çalışmıyordu. Bu cfw de hiç karşıma çıkmadı, ancak kilit düğmesine basarsam çıkıyor. Kurulumu anlatıldığı gibi yaptım, e depo hafızasını falan formatladım, kurulum sonrası hard format attım. Yalnız cfw atınca local modda kalıyor pili takıp çıkarınca başlatabiliyorum bu sorun olurmu bilmiyorum. Çokta önemli değil, ses komutlarını için indirdiğim dosyaları c sürücüsü içindeki resource klasörüne atacağım dimi. Çalıştıramadım bir türlü başka bir programla z sürücüsünemi atılıyor yoksa. Herşey için teşekkürler, ALLAH yar ve yardımcınız olsun. İyi geceler.

Verdiğim yamayı bu videoya bakarak uygulayabilirsin:

5800ne

Üye
ultra yüksek pil tasarruf modu hakkında biraz açıklama yapabilirmisiniz? bir de fotoğraflara girerken hala bellek yetersiz hatası veriyor. c de 52 mb boş yerim var. bunu nasıl çözebilirim? teşekkürler şimdiden. v1 den sonra gerçekten güzel geliştirmeler var emeğinize sağlık.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
ultra yüksek pil tasarruf modu hakkında biraz açıklama yapabilirmisiniz? bir de fotoğraflara girerken hala bellek yetersiz hatası veriyor. c de 52 mb boş yerim var. bunu nasıl çözebilirim? teşekkürler şimdiden. v1 den sonra gerçekten güzel geliştirmeler var emeğinize sağlık.

Pil tasarruf modu, telefonu biraz yavaşlatarak daha fazla pil tasarrufu sağlıyor.

Bellek yetersiz hatasını almamak için hafıza kartını yedek alarak biçimlendir sonra CFW'yi yükle :)

Baysan17

Üye
slm bende x6 var telefonuma orjinal yazılımını geri yüklemek istiyorum yardımcı olabilirmisiniz ?

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap

zülfikar

Üye
hacı müzik çalarda şarkılar gözükmüyor

Baysan17

Üye

Navifirmden orjinal flaş dosyalarını indir aynı yöntemle flaşla.
x6 16gb siyah dosyalarını navifirmden bulamadım yani bir sürü dosya var hangisi olabilir turkey yazanlar varda anlamadım ki

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
x6 16gb siyah dosyalarını navifirmden bulamadım yani bir sürü dosya var hangisi olabilir turkey yazanlar varda anlamadım ki

Senin ürün koduna uyan hangisiyse onu kullanacaksın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt