Justice League:EFD 1.0.0 -süper kahramanlar sizlerle- :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
diji_irfan33

diji_irfan33

Üye
    Konu Sahibi
Justice League:EFD 1.0.0 -süper kahramanlar sizlerle- :)
Justice League:EFD 1.0.0

Google Translate çeviri:

- NOT -
Bu uygulama bellek ve bir AP 1GB gerektirir: Dual-CoreTam 3D RPG aksiyon deneyimi yaşayın ve en sevdiğiniz Justice League Super Hero gibi oynuyor!5 DC Comics süper kahramanlar artık komut için hazır.Lex Luthor araziler Adalet Ligi intikamını ve bu Adalet Ligi aşağı çekmek için denemek ve gezegene azap getirmek Ares, Sinestro, Goril Grodd ve Joker gibi diğer kötü adamlar ile kendini hizalar.Superman, Batman, Wonder Woman, Green Lantern, veya Flash gibi oynayın ve dünyanın kurtulmasına yardım!Kadar tesviye, her kahramanın özel yetenekleri yükseltin. Diğerleri arasında Superman'in Isı Vizyon, Batman'in özel araçlar, Hakikat Wonder Woman Altın Kement,: Her kahraman gibi güçlü combo saldırılar sağlayan altı aktif ve altı pasif becerileri vardır.Ana karakterleri desteklemek için diğer DC Comics süper kahramanlarından oluşan 30 Destek Kartları vardır. Mix ve ana karakteri destekleyen Destek Kartı kahraman yeteneklerini maç.Özellikler• 5 oynanabilir DC Comics Super Heroes: Batman, Superman, Wonder Woman, Green Lantern ve Flash• Destek kahraman sistemi: harika resimler ile 30 destek kahraman kartları• Çoklu üniforma: Klasik üniforma Şu DC Comics - Yeni 52 üniformaları, kendi özel becerileri ile her
DC Comics özgün geçmişe sahip • 4 bölümden ve 20 misyonlar
Birlik motoru üzerine kuruludur • Amazing tam 3D grafik
Güncellenebilir kahraman becerileri ve yetkileri

[video=youtube;e1BDkX0RKnI]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=e1BDkX0RKnI[/video]

-vermiş olduğum bu adrese turbobit linklerini yapıştırın ve generate tuşuna basın çıkan linke tıklayıp maximum hızda turbobitten indirme yapın siz de çok şaşıracaksınız -

LİNKLER

• Beğen
Tepkiler: wasp180, Dede ve Silinen Üye 94869

yigitovski

yigitovski

Üye

Lex Luthor Ares, Sinestro, Goril Grodd ve Joker gibi kötü adamlara karşı dünyanın kurtulmasına yardım edin

Superman, Batman, Wonder Woman, Green Lantern veya Flash oyunda oynanabilir 5 karakter olarak karşımıza çıkıyorlar

Oyun için çift çekirdek ve 1 gb ram öneriliyor.

2.3 ve üzeri sistemlere hitap ediyor.3 ümde Wi Fi açık girdiğimde oyuna girmedi akrakterler pembe oldu oyun dondu
Ancak Wi Fi kapayıp girdiğimde sorunsuz çalıştı.
(Galaxy SIII)

APK Dosyası:

SD Kart Dosyası:

SD dosyasını rardan çıkarın ve Android/obb içine kopyalayın.Sorunsuz çalışmakta Wi Fi kapalı

• Beğen
Tepkiler: Dede
Remember Me

Remember Me

Üye
Justice League: Earth's Final Defense

Açıklama
Lex Luthor Ares, Sinestro, Goril Grodd ve Joker gibi kötü adamlara karşı dünyanın kurtulmasına yardım edin
Superman, Batman, Wonder Woman, Green Lantern veya Flash oyunda oynanabilir 5 karakter olarak karşımıza çıkıyorlar

Oyun için çift çekirdek ve 1 gb ram öneriliyor.
2.3 ve üzeri sistemlere hitap ediyor

Uygulamanın Ekran Görüntüleri
Uygulamanın Videosu
[video=youtube;e1BDkX0RKnI]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=e1BDkX0RKnI[/video]

Market Linki
Gereken Android sürümü2.3 ve üzeri
Mevcut sürüm1.0.0
APK Boyutu48.59 MB
SD Boyutu130.98 MB
Yapımcı
Market Fiyatı$0.90

Premium Hızında İndir

Premium Hızında İndir

1.) İndirdiğiniz apk'yi telefonunuza yükleyin
2.)sd dosyasından çıkan "com.cjenm.justiceleague_google" klasörü ile birlikte SD/Android/Obb kopyalayın
3.) Oyunu çalıştırın

• Beğen
Tepkiler: Dede ve CanKartaL
Şehriyar

Şehriyar

Üye
Aynı gün açılan konular birleştirildi.
Teşekkürler:oke:

• Beğen
Tepkiler: Dede
metalicbbu

metalicbbu

Üye
Teşekkürler :) bi de online olsa..

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Teşekkürler. Oyunun uyumluluğuyla ilgili pek bilgi yok ama bakalım Galaxy S i9000 de çalıştırabilecekmiyim :)

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Teşekkürler. Mali 400 gpularda çalışır herhalde benim tablette çalıştı gayet güzel oyun Avengers'dan daha çok sevdiğim süper-kahraman topluluğudur zaten Justice League.

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
ben101 in dosyalarıyla denedim. Galaxy S i9000 de sonuç olumlu :) Oyun arada hafif kasıyor ama çok değil. Bu arada wifi ve mobil veri açıkken karakter seçim ekranında karakterler pembe olup oyun donup kalıyor, offline iken denedim sorun yok. Tekrar teşekkürler :)

Remember Me

Remember Me

Üye
ben101 in dosyalarıyla denedim. Galaxy S i9000 de sonuç olumlu :) Oyun arada hafif kasıyor ama çok değil. Bu arada wifi ve mobil veri açıkken karakter seçim ekranında karakterler pembe olup oyun donup kalıyor, offline iken denedim sorun yok. Tekrar teşekkürler :)

Tekrardan rida ederim/ederiz

dadaraz

dadaraz

Üye
Teşekkürler, bu arada oyun vasat... :hmmm

calypso16

calypso16

Üye
teşekkürler süpersin

enesrsln

enesrsln

Üye
Galaxy Ace Çalışır Mı ?

RecepBerkA

RecepBerkA

Üye
:tşk: Hepinize :D

fotino21

Üye
Oyun 2.bölümde donuyor

harryasin

harryasin

Üye
bendede karakter secince pembe ekran gelmişdi bakallım wifi kapatınca düzeliyormu sins olur :)

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
bendede karakter secince pembe ekran gelmişdi bakallım wifi kapatınca düzeliyormu sins olur :)

Ben de aynı sorunla karşılaşmıştım ve wifi ve datayı kapatarak denedim. Tesadüf mü diye 2-3 defa daha denedim. Muhtemelen sorununuz veriyi kapatınca düzelmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt