yeni laptop alacagım tavsiyeleriniz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
yeni laptop alacagım tavsiyeleriniz
Arkadaşlar ben hazırlığa geçtim bu sene ve cidden konu dinlemem gerek ve birkaç program kurmam gerek.

Benim isteğim i5 işlemcili fiyatı uygun hızlı açılan programları hızlı yükleyip sorunsuz çalıştıran bir laptop bulmak.

Fiyat aralığım maximum 1400-1500 :tl:

Hiç oyun yüklemem sayılır laptopa yüklersem bi pes yüklerim o kadar yani başka yüklemem.
Laptoptan da hiç anlamam tavsiyeleriniz benim için yol gösterecek.

ANIL

ANIL

Admin
Uygulamalar hızlı açılsın diyorsan hdd önemli. 7200rpm olan modellere bakarsan iyi olur.

ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
Uygulamalar hızlı açılsın diyorsan hdd önemli. 7200rpm olan modellere bakarsan iyi olur.

Teşekkür ederim bilmiyompl pek bakarım.

Marka olarak ne dersiniz Dell iyi midir?

SENAMA

Üye
model olarak ASUS veya TOSHİBA 5 yıldır kullanıyorum ... bunlar Amerika'da en çok kullanılan ürünler listesinde .

ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
model olarak ASUS veya TOSHİBA 5 yıldır kullanıyorum ... bunlar Amerika'da en çok kullanılan ürünler listesinde .

Sağolun bakayım bunlarada fiyatta önemli olduğu için bi araştırmam gerekecek

muqiwara

muqiwara

Üye
Ben Samsung Öneririm.Kullanıyorum ne bir ısınma sorunu Nede Şimdiye Kadar donanımsal bir Sorun Yaşadım. diyebilirim. Toshiba Sağlam Ancak Fiyat Bakımından Diğerlerine Göre 2 Kat feLan fazla

ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
Ben Samsung Öneririm.Kullanıyorum ne bir ısınma sorunu Nede Şimdiye Kadar donanımsal bir Sorun Yaşadım. diyebilirim. Toshiba Sağlam Ancak Fiyat Bakımından Diğerlerine Göre 2 Kat feLan fazla

Samsung pek araştırmadım ama ona da bakayım sağolun :)

ANIL

ANIL

Admin
Fiyat aralığın nedir direk model önerilim daha yararlı olur.

ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
maximum 1400-1500 hocam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt