güncelleme sonrası hack kalktı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ümran

Üye
    Konu Sahibi
güncelleme sonrası hack kalktı
arkadaslar dun teli güncelledim..hack kalktı ama butun hack dosyaları hala icınde ,baştanmı yapmalıym yoksa bi ,ne yapmalıym tşk ederim

yaren_dede

yaren_dede

Üye
umran yardım konularıni ilgili bölümlere aç devamlı konularıni bizim taşımamızmi gerekiyor

ümran

Üye
    Konu Sahibi
tmm bu sondu

- - - Eklendi - - -

yardım

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Tekrar hack işlemini uygula. Zaten dosyaları atarken diğerlerinin üzerine yazacaktır.

ümran

Üye
    Konu Sahibi
baktımda anlamadm ,beninkilerin üstüne yazılırmı acaba yoksa bendekileri silim mi ,ha bide pack klasöru gôzükmüyo bende. Tşk

uğur e

uğur e

Üye
tele soft çek yenıden dne

ümran

Üye
    Konu Sahibi
abi,güvenlik kodu istiyor bilmiyom

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
00000 (5 tane sıfır) mıydı orjinali bi dene istersen

ümran

Üye
    Konu Sahibi
dndim olmadı ,yazılımı tekrarmı yuklesek acaba.sağlam bi hack olsa hic birine gerek kalmaz :(

ümran

Üye
    Konu Sahibi
Format sonrası mı istedi güvenlik kodunu? Şuan cihazın açık mı?
Eğer hackli cfw lerden kurmak istersen ve flash ile ilgili bilgin yoksa http://www.maxicep.com/modifikasyon...im-rm-718-uzerinden-anlatilmistir-582808.html bu konudan kolaylıkla flash atmayı öğrenebilirsin.

saol kardeş,şimdi şöyle oldu teldeki ,bul, calısmıyodu.biri güncelle dedi.bende güncelldm .bul ,calıştı ama hack kalkmıs, ama hack dosyaları hala telde.yardımcı ol kardeş :(

- - - Eklendi - - -

saol kardeş,şimdi şöyle oldu teldeki ,bul, calısmıyodu.biri güncelle dedi.bende güncelldm .bul ,calıştı ama hack kalkmıs, ama hack dosyaları hala telde.yardımcı ol kardeş :(

birdaha hacklemek ıstedm hackleyemedm

- - - Eklendi - - -

Format sonrası mı istedi güvenlik kodunu? Şuan cihazın açık mı?
Eğer hackli cfw lerden kurmak istersen ve flash ile ilgili bilgin yoksa http://www.maxicep.com/modifikasyon...im-rm-718-uzerinden-anlatilmistir-582808.html bu konudan kolaylıkla flash atmayı öğrenebilirsin.

bıri tele soft at dedi gvenlik kodunu bilmym

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Softla olacağını sanmıyorum :S Hard format hack dosyalarını kaldır ama önce rehber, mesajlar gibi dosyalarını dosya yöneticisinden veya suite üzerinden yedekle. Sonra hard format atıp tekrar son güncellemeyi yaptıktan sonra hack işlemini dene.

ümran

Üye
    Konu Sahibi
Softla olacağını sanmıyorum :S Hard format hack dosyalarını kaldır ama önce rehber, mesajlar gibi dosyalarını dosya yöneticisinden veya suite üzerinden yedekle. Sonra hard format atıp tekrar son güncellemeyi yaptıktan sonra hack işlemini dene.

hard formatn zararları var mı ? Birşey silinir mi daha önce var olan dosyalardn

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
hard formatn zararları var mı ? Birşey silinir mi daha önce var olan dosyalardn

Zaten hard formatta amaç telefon hafızasındaki herşeyi silmek ve sıfırdan hatasız sürümü yüklemektir. Silinmesini istemediğiniz şeyler rehber, mesajlar, ajanda ve ayarlarınız falan ise "Dosya yöneticisi"nden "Yedekleme" ile bunları yedekleyip hard format sonrası dosya yöneticisinden bu defa "Geri yükle" seçeneği ile bilgilerinizi geri yükleyebilirsiniz. Aynı işlemi Nokia Suite ile de yapabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...