Gerçekleştirilen Buluşmalar Bu gün buradaydık :)

Sponsorlu Bağlantılar

paradox07

paradox07

Üye
Teknik servis abi bursaya gelirsen beklerim :ehe yunus ben antalyalıyım ama alanya bana çok uzak kalıyo ya :) kumlucalıyım,orda oturuyorum

• Beğen
Tepkiler: Nextman
anılbaran

anılbaran

Üye
Sait abi her yeri geziyom diyon balkese gelmiyon :d:

Astrosman

Astrosman

Üye
Oo ali dayı gençmişsin :) sende öyle nextman abi.. :)

• Beğen
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Astrosman

Astrosman

Üye

Sagolasın arkadasım elbette isimiz belli olmaz bizim

Balkese neresi bilmiyorum ki:D

Tesekkurler.:D

abi senle tanışmayı çok istiyorum ya.. Kışın haber bölümünde sürekli konuşurduk haber konusunda...:)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
abi senle tanışmayı çok istiyorum ya.. Kışın haber bölümünde sürekli konuşurduk haber konusunda...:)

Çok teşekkürler kardeş burdaki her güzel kardeşim gibi seninlede tatlı sohbetlerimiz olmuştu evet :).Kimbilir hiç belli olmaz kasım ayında Ankarada toplantı olcak Kırşehirede gelmeye çalışırız :D

__xXx__

__xXx__

Üye
ali kemal abi biraz daha zorlasa gülecek ama kasmıyo adam kendini cool takılıyo:D

- - - Eklendi - - -

Kilolarımı gizledim zaten orda :D

GT-I9100 mobilden yazılmıştır.

pek kilolu değilsin abi zaten ali kemal abim fit ona hiç laf yok ama abur cubur yiyonuz galiba oda kilo almaya birebirdir:D

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

ahmet 14

Üye
afiyet olsun

• Beğen
Tuba

Tuba

Üye
Sonunda bir buluşmanızda resim çekmek aklınıza gelmiş :kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
papakudioflu

papakudioflu

Admin
aslinda resim olayi biraz ani gelişti dogru durust poz bile veremedik. Kilo konusunda anlamadim gitti ne kadar cok yesem de formumu koruyorum. :D

Tuba

Tuba

Üye
Hahaha şimdi dikkatimi çekti Ali kemal!in 2 telefonuda masanın üstünde Sait'in ikinci telefonuda garsonda olsa gerek :kop2:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Sonunda bir buluşmanızda resim çekmek aklınıza gelmiş :kıskıs:

ata ile samsunspor(henuz tanişmadik adini bilmiyorum)resim ekleyince sait'in aklina geldi. Biz genelde oturp cay sohbet derken zamani geciriyorduk:D

• Beğen
Tepkiler: Tuba
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Hahaha şimdi dikkatimi çekti Ali kemal!in 2 telefonuda masanın üstünde Sait'in ikinci telefonuda garsonda olsa gerek :kop2:

evet saitte sgs2 ve n8 var bende 3gs ve lumia900. resimdeki kalite duşuklugunun kusuruna bakmayin sgs2 ile cekildi lumia900 ü garsona guvenemedigimiz icin vermedik. :kop2:

• Beğen
Tepkiler: Tuba
Tuba

Tuba

Üye

ata ile samsunspor(henuz tanişmadik adini bilmiyorum)resim ekleyince sait'in aklina geldi. Biz genelde oturp cay sohbet derken zamani geciriyorduk:D
Samsunspor ( Güven abi ) evet konuda görmüştüm Sait biz hep buluşuyoruz ama resim çekmiyoruz demişti aslında bekliyordum :)

Üst Alt