Ablamı da Kaybettik

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
Ablamı da Kaybettik
bugün telefonumu değiştirmek istediğimi söyledim nokia alma o zaman git androidli bir telefon al dedi :zzz:

• Beğen
Tepkiler: TheMadness

RecepBerkA

RecepBerkA

Üye
Herkes Androidi tadacakkkkkkk :D

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Acı kaybımız ne yazık ki artık Nokia eski günlerinden çok uzak :agla:

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Inşallah.

RecepBerkA

RecepBerkA

Üye
otostopçu

otostopçu

Üye
nokia batmasını istemem ama batarsa fenada :D olmaz hani mircosoft alır nokia ismini hakkettiği yere getirir apple danda en değerli şirket ünvanını geri alır ama lumialar tutacak hemde iphone 5 i note 2 yi galaxy 4 ü sollayacak şekilde

RecepBerkA

RecepBerkA

Üye
Bagane Abi :D Bana da tutar gibi geliyor ama belli olmaz MeeGo da superdi gorduk sonunu :zzz:

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
meego işletim sistemi başka telefonlara da çıksaydı ortalığı siler atardı (siler nasıl bir kelime diye sormayın erkekler anlamanız lazım ne olacağını :D) bakın daha önce de söyledim bu androidin işi bitecek yakında wp yükselişe geçecek iphonecular aynı takılcak bu htc samsung falan tizen ve wp işletim sistemini kullanacak

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
htc'yi bilmemde diğer markalar yerlerde sürünecek :hmmm

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
yok bence sürünmezler diyorum ya başka işletim sistemi kullanacaklar androidin çok az ömeü kaldı haberiniz ola...

Böyle diye diye arkadaşı inandırmışım bayağı adamda iphone var bir arkadaşına boşver androidi android batacak yakında demiş (telefonlardan hiç anlamaz benden duydu tabi :ehe)

doctorrr

doctorrr

Üye
:ah

ismail

ismail

Üye
anladık kabızcım anladık biz :D
Hem kızlarda anlamıştır zaten. Göründüğü kadar saf değel onlar :D

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Nokia Lumia şuan piyasadaki bütün telefonlardan müzik , kamera , stabilizasyon , hız konusunda daha iyi.Tek sorun marketi ama o da çok hızlı gelişiyor .Eğer Lumia'da Satılmazsa Nokia olacak Yokia :)

doctorrr

doctorrr

Üye
bundan sonra nokiaya para vermem aha söyledim arkadaş bi' şirket bu kadar basiretsiz bu kadar müşkül olur...

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
n900 baya ucuzlamış :D 5800 a göre daha geliyor...

- - - Eklendi - - -

n900 baya ucuzlamış :D 5800 a göre daha iyi geliyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt