30 Hamam böceği, 30 Solucan ve 100 Kırkayak yedi ve Öldü

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nazlican

Üye
    Konu Sahibi
30 Hamam böceği, 30 Solucan ve 100 Kırkayak yedi ve Öldü

ABD’nin Florida eyaletinde büyük ödülü ‘piton’ olan bir hamam böceği ve kurtçuk yeme yarışmasına katılan Edward Archbold, onlarca haşere yedikten sonra yere yığılarak hayatını kaybetti.

Miami'de yaşayan 32 yaşındaki Archbold, 30'a yakın rakibiyle “Midnight Madness” (Geceyarısı Çılgınlığı) diye adlandılan, Deerfield Beach’teki Ben Siegel Sürüngenleri isimli mağazadaki yarışmaya katıldı.

En çok hamamböceği ya da solucanı yiyen yarışmayı kazanacaktı. Büyük ödül de 850 dolar değerindeki bir pitondu. Hamam böceği ve solucanları peş peşe yutmaya başlayan Archbold, görünüşte çok eğleniyordu. Hatta mağaza sahibine göre Archbold, “Sanki hayatının partisine katılmıştı”. Nitekim yarışmanın da galibi ilan edildi. başladı. Bu arada bir arkadaşı kendisine yardımcı oldu. Dükkan sahibinin Facebook’tan yaptığı açıklamaya göre, Archbold telefonla acil yardım hattını aradı. Ambulansla hastaneye kaldırılan adamın öldüğü açıklandı.

Diğer yarışmacılardan rahatsızlanan olmazken, California Üniversitesi böcek bilimi profesörü Michael Adams, hamam böceklerinin, bazı bakteri veya patojenler taşımadıkları sürece yenmelerinin bir sakıncası olmadığını düşündüğünü söyledi. Daha önce hamam böceği yedikten sonra ölen birini hiç duymadığını belirten Adams, bazı insanların hamam böceklerine alerjisi olduğunu da sözlerine ekledi.

Yarışma öncesi tüm katılımcıların olabilecek olumsuzluklardan kendilerinin sorumlu olduğuna dair bir belge imzaladığı belirtildi.

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall

Kaishakunin

Kaishakunin

Üye
İğrençç

• Beğen
Tepkiler: nazlican

nazlican

Üye
    Konu Sahibi
aa neresi iğrenç :D

esokmen

esokmen

Üye
Bu mesajın içeriği mevcut değildir.

zombaka

zombaka

Üye
850 dolar için gittı afedersiniz ama bu mallık değilde nedir

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
parayıda kefenin cebine koyar artık :d:

• Beğen
Tepkiler: Samsunspor
codblackops2

codblackops2

Üye
:bye2:

paradox07

paradox07

Üye
Hak etmiş malesef . . .

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Sanki millet sürekli hamam böceği yiyorda, hamam böceği yediği için ölen duymamış... :off:

- - - Eklendi - - -

parayıda kefenin cebine koyar artık :d:
bence ödülü ile birlikte gömsünler bunu, piton en az 1 yıl aç kalmaz.

• Beğen
Tepkiler: CABBAR ve El~PisToLeRo
x-scarface

x-scarface

Üye
akıl adama sermaye.

Mufche

Mufche

Üye
Beyin bedava , neden bunun gibi insanlar saksıyı çalıştırmıyor anlayamıyorum :bilmm

tempestshine

tempestshine

Üye
Milyarlar verseler böyle bir yarışmaya katılmam :s

Kingmortall

Kingmortall

Üye
para için yapılmayacak şey yok

fear factor diye yarışma vardı ordada böcek falan yiyolardı :!!!:

Jitou

Jitou

Üye
:lol:

AHMED...

AHMED...

Üye
nasıl mideleri kaldırıyor anlamıyorum insan değilmi bunlar :) ben okurken kötü oluyorum

nazlican

Üye
    Konu Sahibi
tuzla tuzla ye :)) yada limon sıksaymş üstüne acısını alırdı :kop:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...