acil bir sorunum var Nokia pc suite üzerinden belleye güncelleyemiyorum lütfen bakın

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

byjxsura

Üye
    Konu Sahibi
acil bir sorunum var Nokia pc suite üzerinden belleye güncelleyemiyorum lütfen bakın
arkadaşlar ben hard format attım hafıza kartını biçimlendirdim nokia pc suite son sürüm indirdim sonra usb falan bağladım yazılım yüklemeye giriyorum adımlar izleniyor bi 50sn öyle güncellemeler aranıyor diyor sonra c6-01 ile usb bağlantı kesilmiştir deyip hata veriyor sabahtan beri bunla uğraşıyorum napmalıyım

- - - Eklendi - - -

biri yardım edebilirmi lütfen

bayon

Üye
Nokia pc suit değil sadece Nokia Suit ile güncellemeniz yapılabilir

- - - Eklendi - - -

http://betalabs.nokia.com/node/12390/download_and_installation

Bu linkdeki programı indirebilirsin

• Beğen
Tepkiler: byjxsura

byjxsura

Üye
    Konu Sahibi
nokia pc suit değil sadece nokia suit ile güncellemeniz yapılabilir

- - - eklendi - - -

bu linkdeki programı indirebilirsin

peki deniyorum tsekkürler iniyor suan

QUANTİN

QUANTİN

Üye
veya softwave updater mi öyle bir şey di. Onunla da yapabilirsiniz

bayon

Üye
nokia showare update ile belle güncellenmiyo diye biliyorum

onur027

onur027

Üye
arkadaşlar ben hard format attım hafıza kartını biçimlendirdim nokia pc suite son sürüm indirdim sonra usb falan bağladım yazılım yüklemeye giriyorum adımlar izleniyor bi 50sn öyle güncellemeler aranıyor diyor sonra c6-01 ile usb bağlantı kesilmiştir deyip hata veriyor sabahtan beri bunla uğraşıyorum napmalıyım

- - - Eklendi - - -

biri yardım edebilirmi lütfen
arkadaşım.pc nin arka usb girişlerini kullan.başına geldi daha önce böyle bir durum.biyerde okumuştum bu şekilde çözdüm.voltaj ve veri yoly farkı var ön usb lerde.tabiki masaüstü pc kullanıyorsan

bayon

Üye
ve sadece nokia suit ile güncelle nokia pc suit ile güncellenmiyoooo

byjxsura

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım.pc nin arka usb girişlerini kullan.başına geldi daha önce böyle bir durum.biyerde okumuştum bu şekilde çözdüm.voltaj ve veri yoly farkı var ön usb lerde.tabiki masaüstü pc kullanıyorsan

arkadaşa çok teşekkür ederim nokia pc suit software update sorun cıkardı ancaak nokia suit ile 359mb lik bir dosya indirerek herşeyiyle belleyi kurdu şuan belle kurulu gayet güzel sistem kurmayanlara tavsiye ederim ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt