teknosa ve vodafone bayileri skandal

Sponsorlu Bağlantılar

komando04

komando04

Üye
    Konu Sahibi
teknosa ve vodafone bayileri skandal
Selamun aleykum arkadaşlar herkeze hayırlı sabahlar arkadaşlar bu konuyu buraya açmamın sebebi LUMIA telefonlarıda ilgilendiriyor.dün uğradığım teknosa ve vodafone bayilerinde hem nokianin şu 808 prewiew teknolojisine sahip telinı incelemek hemde eğer şimdi ön sipariş veriliyorsa LUMIA 920 siparişi vermek için gittim ama adamlar diyorlar ki:elimizde olan nokia telefonları satmaya çalışıyoruz.artık nokia telefon satmamaya karar verdik.nokia siparişlerini durdurduk diye cevaplar aldım.valla benimde moralim bozuldu acaba neden böyle diye sordum artık nokiadan bir cacık olmaz satış yapamaz ve yakındada iflas bayrağını çekerek yok olup gideceğini savundular.ve bende bir nokiaci olarak lumiaların üstün başarı elde edeceğini savunarak nokia 2013te kendini düzelteceğini ve yüzlerce patentte sahip bir dev firma olduğunu savundum ama arkadaşlar valla hangi mağaza ve teknoloji ürünü satan yerlere gitsem hep nokianın bittiğini söylüyorlar.inanasım gelmesede böyle bir şeyin olma payının yüksek olduğunu düşünüyorum siz sevgili arkadaşlar ne düşünüyorsunuz merak ediyorum

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
hangi bayiler bunlar hiç birinden cacık olmaz gelsinler iki kelam edelim alalım akıllarını başlarına.. bu elemanlar sırf samsung ürünlerini satmak için uğraşıp didinen haysiyetsizlerden başkaları değil.

komando04

komando04

Üye
    Konu Sahibi
valla kardeşim vodafone ve teknosa bayileri bahçeşehir ve şirinevlerde ki bazı bayiler ya vodafone kullanıyorum valla öyle diyince hattımı değiştiresim geldi

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
valla kardeşim vodafone ve teknosa bayileri bahçeşehir ve şirinevlerde ki bazı bayiler ya vodafone kullanıyorum valla öyle diyince hattımı değiştiresim geldi

bakma sen onlara.. o eleman öyle diyor demesine de lumia920 yi ilk vodafone satabilir ülkemizde vodafone ile Nokia şuan görüşmelerini yapıyorlar ;)

komando04

komando04

Üye
    Konu Sahibi
bu arada arkadaşlar nokia 808 1250tl civarı alacak arkadaşlar Vardır belki He bu arada zaten hep samsungu övüp durdular bana.ya şu samsung galaksy s3 te ne var anlamadım yemin ediyorum 5para etmez sanki notbook valla ince kırılacak gibi telefonda tasarım denen bir şey yok 3sene sonra s6 çıkınca 7inç yaparlar bunlar telefonları birazda şarj ve sağlamlık olsun tasarım ve şekil olsun kamera ve güzellik olsun telefonda be

- - - Eklendi - - -

bakma sen onlara.. o eleman öyle diyor demesine de lumia920 yi ilk vodafone satabilir ülkemizde vodafone ile Nokia şuan görüşmelerini yapıyorlar ;)

aslında kardeşim benimde aklıma geldi bu çünkü duydum bende vodafone ile görüştüklerini de bu arada nokia ikinci başkanı istifa etmiş çok üzüldüm valla

barbin3900

barbin3900

Üye
geçen gün lüleburgaz nokia satış mağazasına gittim lumia 920 için bende sipariş filan veriliyorsa vermek istiyorum dedim satış elemanı öyle bir telefon hiç duymadım aldı laptopu yaz buraya tam adını dedi ve yazdım eh artık nokia alınmaz bu saatten sonra başka telefonlara bakın dedi şaşırdım valla arkadaşlar nokia mağazası öyle söylüyorsa yazıklar olsun onlara o bayiliği verenlere

papakudioflu

papakudioflu

Admin
geçen gün lüleburgaz nokia satış mağazasına gittim lumia 920 için bende sipariş filan veriliyorsa vermek istiyorum dedim satış elemanı öyle bir telefon hiç duymadım aldı laptopu yaz buraya tam adını dedi ve yazdım eh artık nokia alınmaz bu saatten sonra başka telefonlara bakın dedi şaşırdım valla arkadaşlar nokia mağazası öyle söylüyorsa yazıklar olsun onlara o bayiliği verenlere

sen o bayinin adini versene bana o tabelayi indirttireyim oradan

barbin3900

barbin3900

Üye
Kırklareli lüleburgaz Probim

- - - Eklendi - - -

C7 telefonumu o satış elemanı satmıştı bana faturaya bakayım ismini bile verebilirim

komando04

komando04

Üye
    Konu Sahibi
ne kadar aşağılık insan bunlar arkadaşlar nokiadan ekmek yiyorlar birde nokianin önüne taş koyuyorlar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Kırklareli lüleburgaz Probim

- - - Eklendi - - -

C7 telefonumu o satış elemanı satmıştı bana faturaya bakayım ismini bile verebilirim

pmden fatura bilgilerini imei haric satiş elemaninin ismini gondersen yeterli.

barbin3900

barbin3900

Üye
Şuan isteyim eve gideyim ismini veririm

Seglopsi

Seglopsi

Üye
nokia satış stratejisini düzelttiği taktirde yine 1 numara olacaktır. şuan eskisi gibi değil düşük donanım-yüksek fiyat stratejileri (marka adını satmak) artık tüketiciye sökmüyor bunu anladılar. Yani demek istediğim bundan sonraki dönemdeki satış stratejileri nokia nın geleceğini etkileyecektir.

ecel54

ecel54

Üye
o bayilere gidip lumia'mı göstersem akılları gider :ehe

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Ali abi elemanları toplattırıyor şimdi piyasadan çiçek hanımı aramıştır bile malumatı vermiştir :ehe

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
adamları topla memati :ehe

komando04

komando04

Üye
    Konu Sahibi
böyle çöp adamları toplamak lazım nokiada çalışıp birşey bilmeyen ve bilmedikleri halde nokiaya taş atanları toplayıp asıl para etmeyen firmalara transfer etmek lazım

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
O arkadaşların bayilikleri iptal edilse az bile. En iyisi onları diğer firmalara sürmek lazım.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Onlar dünyadan bi haber kardeşim. :hih:

Üst Alt