minoo

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
    Konu Sahibi
minoo
minoo... minoominoo... Twitter da neden beni takip etmeyi bıraktın? :(

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
sana ne

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
:aman2:

- - - Eklendi - - -

sağ profilimde bir adam skype ikonunu yakalamaya çalışıyor :S

- - - Eklendi - - -

sol pardon

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Koca kızı ne uyarıyon ?

minoo

minoo

Üye
Çünkü hiç susmuyordun :vur DM'ler de cabası.

minoo

minoo

Üye

klavyesinde türkçe harf yok galiba (tel) farketmeden ı yerine i yazsa? (biliyorum çok saçma ve aptalca bi uyarma :( )

Bunu o şekilde anlayan insanı zaten takip etmeme gerek yok. Burdan açıkça söyleyemiyorum ama bi ara twitterdan veririm cevabını tamam? :oke:

Placebo-

Placebo-

Üye
Ben bile anladım ne olduğunu sanırım ve çok ayıp.. :kınama:

Placebo-

Placebo-

Üye
Fark etmeden ı yerine i yazsa dediğine türkçedeki ünlü uyumundan yola çıkalım. Klasik bir sıkıldım kelimesi vakası diye düşünmüştüm.. Kendime saklamalıyım düşübcelerimi sanırım. :(

minoo

minoo

Üye
Fark etmeden ı yerine i yazsa dediğine türkçedeki ünlü uyumundan yola çıkalım. Klasik bir sıkıldım kelimesi vakası diye düşünmüştüm.. Kendime saklamalıyım düşübcelerimi sanırım. :(

Doğru düşünmüşsün konu oydu zaten. Sıkılmakla alakalı bir şey yazmıştım, o da öyle deyince sinirlendim engelledim. De ayıp olan ne, ayıp eden kim, az önce neden ayıp dedin onu anlamadım :D

x-scarface

x-scarface

Üye

Doğru düşünmüşsün konu oydu zaten. Sıkılmakla alakalı bir şey yazmıştım, o da öyle deyince sinirlendim engelledim. De ayıp olan ne, ayıp eden kim, az önce neden ayıp dedin onu anlamadım :D

hepimiz minoo yuz :naughty:

Placebo-

Placebo-

Üye
Marjinal'a dedim. Ayıp bayanlara söylenmez o. :D

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Pınar benide sil.. ı yerine i yazan biriyle samimi olamam !!! OMG man ! ya da woman !

• Beğen
Tepkiler: doctorrr
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
o canımsın derdi ya da geber

• Beğen
Tepkiler: minoo
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt