LG Optimus L9: Uzun pil ömrü, düşük fiyatlı Android

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
LG Optimus L9: Uzun pil ömrü, düşük fiyatlı Android

Optimus serisiyle akıllı telefon pazarında iddialı bir konuma gelme yolunda önemli bir adım atan LG, daha önce IFA 2012'de sergilediği orta seviye Android cihazı Optimus L9'u ABD'de piyasaya sürüyor. İlk kez T-Mobile ile birlikte ABD'de piyasaya çıkacak olan cihazın özellikleri, orta seviye bir cihaza göre iyi denilebilir.

LG Optimus L9, Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich ile piyasaya sürülecek. Cihaz gücünü 1 GHz hızındaki çift çekirdekli işlemciden alacak. 5 MP'lik arka kamerası ile Optimus L9, 1080p videio kaydı yapabiliyor olacak. Cihazın en dikkat çekici yanı ise 2150 mAh'lik, bu seviye bir telefon için dev bataryası.

ABD'de T-Mobile ile birlikte, sınırsız data paketiyle piyasaya sürülecek olan cihaz, T-Mobile'ın 4G şebekesinden yüksek hızlı olarak internete girebilecek.

Resmi olarak cihazın çıkış tarihi ya da fiyatı açıklanmadı. T-Mobile cihazı duyurduğu için, en geç bir ay içerisinde cihazın piyasaya sürülmesi bekleniyor.

[video=youtube;ztoiikKib_c]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ztoiikKib_c#t=0s[/video]

(teknokulis)

acuxx

acuxx

Üye
ekran kaç inç ? Ram ne kadar ? Bunlarıda yazsaydın hocam bilgilendirme için :)

• Beğen
Tepkiler: ANIL
4PuNiSHeR

4PuNiSHeR

Üye
Giriş seviyesine göre baya iyi bi cihaza benziyor :)

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Pardon benmi yanlış anladım! Giriş seviyesi mi?
Yakın zamanın Amiral gemisi olan N8 den çok üstün bir makinemi bu benmi yanlış görüyorum :blink:

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Yakın zaman da 2-3 yıl oluyo herhalde :) yanlız android için donanım gerektiğini söylememe gerek yok herhalde :) ve n8 kamera ile öne çıkan bi telefon...

Placebo-

Placebo-

Üye
tasarım kötü yahu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt