Mobil Oyun İncelemeleri

Sponsorlu Bağlantılar

aLp!!

aLp!!

Üye
    Konu Sahibi
WRATH OF THE TİTANS

Bu incelememde forumdaki arkadaşım Can ( Tempestshine ) bana yardımcı oldu. Kendisine teşekkür ediyorum burdan da. Bundan sonra bazı incelemelerde Can da konuya yardımcı olacak. Oyun Gameloft tarafından 26 Nisan'da çıkarıldı. Oyunun etkileyici bir filmi de var. Oyun Clash Of The Titans'ın ikinci versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. Oyun oynanış tarzı açısından İmmortals ve Prince Of Persia gibi oyunlara benziyor. Menü tasarımı oldukça dikkat çekici ve güzel olmuş diyebiliriz. Oyun sesleri normali geçememiş. Bunu belirtmek lazım. Oyunun tekrar oynanışına dönecek olursak zevkli ve eğlenceli bir bölüm bizleri bekliyor. Oyundaki baş kahramanımızın adı Perseus. İlk bölümlerde sıradan iskelet adamlar bize saldırırken bölüm atladıkça oyun zorlaşıyor. Oyundaki sıradışı yaratıklar ve mitolojik canavarlar da oyuna ayrı bir hava katmış. Oyunun kötü yanlarından biri de silah değiştiremememiz. Silahımızı veya zırhımızı değiştirebiliyor olsaydık oyun daha zevkli ve eğlenceli olabilirdi. Ama bu şekilde de kötü değil. Oyunda bazen bir cadının peşinde oluyoruz. Bazense uçan bir atla mumyalardan kaçıyoruz. Gameloft'un çıkardığı önemli bir oyun daha. Oynamanızı tavsiye ederim. Özellikle mitolojiyle ilgisi olanlar bu oyunu kesinlikle beğenecektir.

​Oyunun Puanı : 94 / 100

[video=youtube;eN5R1d5VwTE]http://www.youtube.com/watch?v=eN5R1d5VwTE[/video]

my.swamp

Üye
tesekurler

aLp!!

aLp!!

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar konu ile son zamanlarda çok ilgilenememeye başladım.. Yakında yeni bir proje ile karşınızda olacağım.. Java Oyunlar bölümünde de aktif olan süremi arttırıp yeni konularla karşınızda olmayı hedefliyorum.. Konuyu takip eden etmeyen beğenen beğenmeyen herkese teşekkürler..

sysrap96

Üye
ARkadaşım konu süper oyunlar süper :)
teşekkürler

wrodged

Üye
indirme linkleri nerde?

Farkedo07

Üye
Linkler??

aLp!!

aLp!!

Üye
    Konu Sahibi
Oyunların hepsi forumda var.. Bu konu sadece inceleme üzerine..

mbrsah

Üye
Teşekkürler

ALKAR2012

Üye
Gelcekten güzel oyunlar secmişsin bir çoğunu oynadım ve çok beğendim geri kalanlarıda oynamak için sabırsızlanıyorum çok sağol :)
Teşekkür ederim

onurcan11111111

onurcan11111111

Üye
Normalde Kolay Kolay Oyun Begenmeyen Bi Kitle Var s40 da yani oyunlar android İşletim Sistemindekiler Gibi Degil Ama Yayınladıgın Oyunlar S40 İçin Baya Kullanıslı Gibi Gorunuyor (Linkleri Olsaydı) :tşk:

sharke2010

sharke2010

Üye
Güzel Ve Bilgilendirici Bir Paylaşım.Benim İçin Önemli Ve Güzel Bir İncelemeydi.Zevkle Okudum. :tşk:Daha İsteriz :)

aLp!!

aLp!!

Üye
    Konu Sahibi
Güzel Ve Bilgilendirici Bir Paylaşım.Benim İçin Önemli Ve Güzel Bir İncelemeydi.Zevkle Okudum. :tşk:Daha İsteriz :)
​Yeni incelemeler yok ama yeni bir projem var.. Onun için hazırlık yapıyorm..

rjht.kurt

Üye
Çok güzel bi uygulama

AHMETCAN38

Üye
tşk

reisati34

Üye
S.a arkadaslar ben nokıa c3 kullanıcısıyım acaba nokıa c3 için online oyunlar varmıdır acaba ???

dj.eric

dj.eric

Üye
eline sağlık bilgilendirici :tşk:

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
emeğine sağlık,çok güzel bir paylaşım olmuş,ben de bunun benzerini android oyunlar için yapmayı düşünüyordumBelki yakında yaparım.:D

empati_35

Üye
ben Zombie infection 3 u arıyorum tel samsung 3850 yardımcı olur musunuz
bu arada çok güzel uygulamalar var elinize sağlık

Üst Alt