[AbcRecorder] AbcRecorder v2.30(0) S60v3/S^1/S^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

hakansnet

Üye
buradan dosyası indir ve 2_Boldbeast_RemoveRecTone_belleFP1.sisx dosyasını kur ve RomPatcher dan aktif et ve ve bipsiz güle güle kullan.
tabi anlattıklarım hacklı tel içindir eğer hacklı değilse buradan http://www.maxicep.com/symbian-3-si...klendi-belle-anna-s-3-s60v5-s60v3-548914.html yap sonra güle füle kullan.

dostum telefonum hack li ama bu işi yapmayı beceremedim. RomPatcher çalıştırdığımda remove ile ilgili rmp dosyasını bulamadım o dosyayı ayrıyeten mi yükleyeceğiz biraz daha açıklık getirsen beni büyük sıkıntıdan kurtarırsın zira bu bibsiz kayıt için çok uğraştım.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
dostum telefonum hack li ama bu işi yapmayı beceremedim. RomPatcher çalıştırdığımda remove ile ilgili rmp dosyasını bulamadım o dosyayı ayrıyeten mi yükleyeceğiz biraz daha açıklık getirsen beni büyük sıkıntıdan kurtarırsın zira bu bibsiz kayıt için çok uğraştım.

Bu eklentide verdiğimi E:/Patches klasörüne at ve rompatcherden uygula bu kadar..

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Fuad199219 ve Dereck

excalibur3545

Üye
emegıne saglık deneyelım bakalım:D

Dereck

Dereck

Üye
Bu program dosyayı nereye kaydediyor bilen var mı? Standart olarak E seçili oluyor ama dosyaları gizliyor sanırım. Ben program üzerinden tek tek göndermek yerine toplu yedeklemek istiyorum kayıtları bilen biri yardımcı olursa sevinirim

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bu program dosyayı nereye kaydediyor bilen var mı? Standart olarak E seçili oluyor ama dosyaları gizliyor sanırım. Ben program üzerinden tek tek göndermek yerine toplu yedeklemek istiyorum kayıtları bilen biri yardımcı olursa sevinirim
Epey önce kullanmıştım tam hatırlamıyorum ama x-plore ile dosya arama yap hangi uzantıda(wav,amr)kaydettiysen o şekilde tabiiki,dosya yolunu o şekilde bulursun

cengaver155

cengaver155

Üye
c6-01 bip sesi uygulamadan sonra kesildi teşekkürler...

celik1122

Üye
türkce yokmu kardeş ya

mars_1

Üye
Arkadaşlar çok uğraştım şu bip sesini kesmek için ama bir türlü beceremedim.c 6 01 için.
Yapamıyorum.Ben bu konuda çok acemiyim.Çok tefarruatlı bir anlatım yapabilirmisiniz lütfen tane tane adım adım ve xpoler türkçe yapamadım.O ayrı bir dert.Bilmemmek ne kötü bir şey .Herkes yazmış bir şeyler açıklamış ama gelde becerip uygula.

mars_1

Üye
hahu35
bip sesine çözüm lütfennnnnn

Biri kendimin olmak üzere 2 ayrı N8'e Boldbeast 3.30 Advanced (orjinalinde Türkçe dil desteği bu sürüm ile eklendi) sürümünü 19.99$ PayPal ödeme seçeneği ile satın aldım.(K.kartı ile ödeme seçeneği de var sitede)Mükemmel ötesi kayıt yapıyor.Orjinal sürüme verdiğiniz 19.99$ yapılan iş için gerçekten hiç de önemli değil.Bip'siz,temiz ve net kayıt için gerekli.Tavsiye ederim.

ardino

Üye
arkadaşlar dudu recordur kullanın.program bende mevcut sınırsız. Nasıl siteye yükleyebilirim

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar dudu recordur kullanın.program bende mevcut sınırsız. Nasıl siteye yükleyebilirim

alperjk

Üye
bip sesi çıkıyo ayarlardan kapalı ama ötüyo :)

- - - Eklendi - - -

Dereck

Dereck

Üye

- - - Eklendi - - -

Removerectone isimli rompatcher yamasını kullanmanız gerek. Bütün ses kayıt uygulamalarında eğer bu yama olmazsa bip çıkar. Ben ABC Recorder kullanıyorum bip sesi yok. Gerekli yamayı forumda bulabilirsiniz programla alakalı değil

• Beğen
Tepkiler: ahamit
ASC33

ASC33

Üye
:tşk:

massiveattack1

massiveattack1

Üye
c601 de bip kesildi yamadan sonra, tesekkurler, yalniz bir sorum olacak, dosyalari nereye kaydediyor bu program , bulamadim bir turlu

massiveattack1

massiveattack1

Üye
c601 de bip kesildi yamadan sonra, tesekkurler, yalniz bir sorum olacak, dosyalari nereye kaydediyor bu program , bulamadim bir turlu

xplore ile tüm dosyaları görünür yaptıktan sonra bile bulamadım , nerede bu dosyalar ?

• Beğen
Tepkiler: ॐOsMaN
Dereck

Dereck

Üye
xplore ile tüm dosyaları görünür yaptıktan sonra bile bulamadım , nerede bu dosyalar ?

O dosyaları bulamazsınız. Farklı bir gizleme yöntemiyle gizleniyor doğru yere baksanız bile göremezsiniz. Dosyaları almak için seçeneklerdeki "Copy to" seçeneğini kullanarak istediğiniz dizine atabilirsiniz ya da Send ile mail olarak direk dosyaları hesabınıza gönderebilirsiniz ben bu şekilde ses kayıtlarını yedekliyorum.

massiveattack1

massiveattack1

Üye
O dosyaları bulamazsınız. Farklı bir gizleme yöntemiyle gizleniyor doğru yere baksanız bile göremezsiniz. Dosyaları almak için seçeneklerdeki "Copy to" seçeneğini kullanarak istediğiniz dizine atabilirsiniz ya da Send ile mail olarak direk dosyaları hesabınıza gönderebilirsiniz ben bu şekilde ses kayıtlarını yedekliyorum.

tesekkurler

Üst Alt