DustoJniK Tarafından CFW İçin Süper Mod ve Sistemler 03/09/2012 ( Güncelleme ))

Sponsorlu Bağlantılar

YkPkY

YkPkY

Üye
Eline emeğie sağlik

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
tesekkurler konu ust konuluk :good:

Flagellvm.Dei

Flagellvm.Dei

Üye
Ellerine sağlık, temel kaynak olmuş resmen

DustoJniK

DustoJniK

Üye
    Konu Sahibi
guncelleme gelecek...

tempestshine

tempestshine

Üye
Buradaki modların hepsini yapmak için flaş mı lazım?

bjkmert45

bjkmert45

Üye
Belle Refresh için daha fazla mod gelecek mi Bilal Abi?

DustoJniK

DustoJniK

Üye
    Konu Sahibi
Gelecek gelecek...

• Beğen
Tepkiler: bjkmert45

kcr

Üye
Merhabalar. Forumda yeniyim ve Symbian'ı ilk defa kullanıyorum. Bu güzel çalışmalara emek veren tüm arkadaşlara teşekkürler. Alıntı yapamadığım için resim ya da link koyamıyorum. Yukarıdaki 4x5 menünün yazılarını biraz daha yukarı kaydırmak mümkün müdür? Sanki bir alttaki resminmiş gibi duruyorlar ve en alltakiler de tam gözükmüyor. Bir de zahmet olmazsa bu dosyanın nereye ve nasıl atılacağını kısaca anlatır mısınız? Teşekkürler.

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
klavye modunu ve multitaskingi mod olarak kuramazmıyız illa cooker mı kullanmalıyız?

- - - Eklendi - - -

Şunlar

Belle Refresh İçin Görev Yöneticisi :

Belle Refresh İçin 808 Klavye :
Belle Refresh İçin İnstalserver :
Belle Refresh İçin Efekt E Modu İçin
Bu Konuyu Takip Ediniz : Belle Refresh Efekt Ayarı iExtraX7 [DustoJniK] Çalışma..

Bu paketin içinde mevcut sanırsam

Ayrı modlar değiller?

- - - Eklendi - - -

Ve paketin içinde Cooker da var onuda kısayol olarak 808 bileşenlerinin olduğu yere eklemelisin bence

DustoJniK

DustoJniK

Üye
    Konu Sahibi
son eklenenler refresh de çalışan sistem dosyalarıdır paket içinde olan bu dosyalar refresh de çalışmaz. avkon modu hariç diğerleri için flash gerekli.

- - - Eklendi - - -

cooker için modlu ekleyeceğim

ByRedox

ByRedox

Üye
hangi programla gömülcek bunlar ben bilmiyorum bide benim telefon müzik çalar açtıgımda yenile diyince
müzik çalar "Diskte yer yok.0 dosya eklendi" diyo napcam burda bi yardım istiyeyim dedim :D
Hakan_710 cfw war....

DustoJniK

DustoJniK

Üye
    Konu Sahibi
Müzik Çalar Sorunlu Olabilir Fakat Zaten En Son Güncel Müzik Çalarla Beraber Geldi Yeni Sürüm ....

capkino06

Üye
sana zahmet refreshte çalışmayan modları silip konuya güncel bi link atarmısın ? :) emek var baya teşekkürler.

capkino06

Üye
refresh kullanmayanlar napacak ???
bunları sil yeniden refreshe uyarlayıp paylaş demedim refreshte çalışanları paylaşmasını istedim yanlış anladın ;) bazı modlar çalışmıyor çünkü haliyle telefonda açılmıyor. birde e sürücüsüne gizli foto ve video klasörü nasıl atılıyor?

erhanred

Üye
ekran koruyucu animasyonu mod ya da sis şeklinde verirmisiniz

- - - Eklendi - - -

bu arada refresh

emreli01

emreli01

Üye
herşey var teşekküler

zorrbeyy2

zorrbeyy2

Üye
elinize saglık Ama bide nasıl yapacagımızı söylersen sevinirim şimdiden tşkler

ByMeho

ByMeho

Üye
Evet ya nasıl yapılacağını biri tam olarak anlatsa güzel olacak gerçekten. teşekkürler bu arada

Üst Alt