Baidu Input 3.00 [New Uptade] (Her Yerde Kullanabileceğiniz Q Klavye)

Sponsorlu Bağlantılar

Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
Baidu Input 3.00 [New Uptade] (Her Yerde Kullanabileceğiniz Q Klavye)
S60v5 Telefonların kendi klavyeleri yerine Mükemmel Bir QWERTY klavye. Tek eksiği Türkçe dil desteği yoktur.

Güle Güle kullanın :oke:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: truva1246 ve Tuba

Tuba

Tuba

Üye
Teşekkürler

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
Gene program çince mi ? Birde bu formata skin zor yapılıyor :( Genede :tşk:

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
Atacan-

Atacan-

Üye
Sağolasın kardeşim.

Fur-kan.12

Fur-kan.12

Üye
bi arkadas turkce karakterleri daha once eklemisti simdi yapamaz mi?

Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
O arkadaş benim galiba :) . Şimdi şöyle açıklayım. Baidu Input v2.0 ile v3.0 birbirinden çok farklı.Baidu Input v2.0 , Dayhand Input programının düzenlenmiş hali.Bu düzenleme ile klavye bütün sistemde çalışıyor.İş böyle olunca Dayhand inputla aynı temaları kullanıyor.Ve bu sürüme (v2.0) tema yapımı daha kolay.Tema yapmak için Photoshop bilmen yeterli.Ama bu sürüm daha farklı buna tema yapmak hayli zor.

Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
O arkadaş benim galiba :) . Şimdi şöyle açıklayım. Baidu Input v2.0 ile v3.0 birbirinden çok farklı.Baidu Input v2.0 , Dayhand Input programının düzenlenmiş hali.Bu düzenleme ile klavye bütün sistemde çalışıyor.İş böyle olunca Dayhand inputla aynı temaları kullanıyor.Ve bu sürüme (v2.0) tema yapımı daha kolay.Tema yapmak için Photoshop bilmen yeterli.Ama bu sürüm daha farklı buna tema yapmak hayli zor.
açıklama için teşekkürler :)

Fur-kan.12

Fur-kan.12

Üye
Bizim için yapamazmısın. 3.0 ı çok beğendim. Türkçe olması şart değil sadece karakterler trkçe olsa yeter :)

Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
Bizim için yapamazmısın. 3.0 ı çok beğendim. Türkçe olması şart değil sadece karakterler trkçe olsa yeter :)
o ne biçim istek öyle "türkçe olması şart değil sadece karakterler türkçe olsun"

karakterleri türkçe yaptıktan sonra zaten türkçe yaparsın. Benim yapamadığım nokta karakterleri türkçeleştirmek. Çünkü çince yazım kodları farklı. Ben yapamadım. Bir önceki sürümü tükrçeleştirene danışın :oke:

Fur-kan.12

Fur-kan.12

Üye
Ne bileyim bende bi an saçmaladım :). E hayırlısı bi yapan çıkar inşallah.

aklsm

aklsm

Üye
Bu programa el atmaya çalışacagım

Fur-kan.12

Fur-kan.12

Üye
el atan yok mu ???

mrtunk

Üye
link?

samiaskder

Üye
link olsada türkceye cevirebilsem nerde link

Akıncı

Akıncı

Üye
arkadaşa mesaj attım ama cevap alamadım görünce halleder.

Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
Link eklenmiştir..