Qt v4.08(0) + QtMobility v1.02(0) + QtWebkit v4.08(0) + Qt components v1.01(0) Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
Qt v4.08(0) + QtMobility v1.02(0) + QtWebkit v4.08(0) + Qt components v1.01(0) Symbian^3 Signed
link yenilendi

Qt 4.8 de beta vade uygulamaları içerir
- Qt Quick 1.1 ithalat QtQuick 1.1
- Qt WebKit 2.2
Qt 4.8 odak kalite ve performans artışı oldu, ama aynı zamanda diğer yeni ek özellikler dahil edilmiştir.
1. Qt Platformu Soyutlama -. Yeni pencere sistemleri ile QtGui taşıma için temiz bir soyutlama katmanı sağlamak için Deniz Feneri şimdi büyüdü
2. Dişli Open GL desteği 4.8 Dişli OpenGL
3. Multithreaded HTTP
4. Optimize edilmiş dosya sistemi erişim
5.. Symbian için özellikle: Native Symbian ağ, Ipv6 ve OpenGL grafik, Symbian kaynak mgmt.
6. Yeni API: Localization API ve IP multicast API.

Daha önce belirtildiği gibi, QT 4,8 takiben geliştirmeler QT Yararlı 1,1 bir beta olgunluğa versiyonu içerir;
1. Sağ-Sol için destek
2. Geliştirilmiş görüntü önbelleğe alma
3. Metin girişi iyileştirmeler - bölünmüş ekran sanal klavye desteği
4. Dokunmatik giriş işlemek için bildirime API sağlamak Alan Pinch.
Arşiv şunlardır:
1.Qt 4.8.0
2.Qt webkit V4.8
3.Qtcomponents 1.01 (0)
4.QtMobility 1.2.0
Kütüphaneleri kaldırmak için tasarlanmış 5.Qtdowngrade.

Kurulumdan sonra, telefonu yeniden başlatın

• Beğen
Tepkiler: theazrail11, OttomaN TigeR, mustafadifb1 ve 4 diğerleri

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Teşekkürler bu konunun linki sağlam.

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
onay için teşekkürler :oke:

tempestshine

tempestshine

Üye
:tşk:

• Beğen
Barış Grc

Barış Grc

Üye
Güncelleştirme hatası alıyorum. Ne yapmalıyım?

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
yüklü uygulamalardan qt leri kaldır ve yeniden yükle

MaxipmaN

Üye
teşekkürler

• Beğen
Barış Grc

Barış Grc

Üye
Yüklü uygulamalarda, QT ya dair hiç bir şey yok. :( Kaldıramıyorum yani.

- - - Eklendi - - -

Yüklü uygulamalarda, QT ya dair hiç bir şey yok. :( Kaldıramıyorum yani.

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
önce haritaları güncelle ve içinde smart installer yüklü olan uygulamaları yükle qt ler otomatik yüklenecek

elllf

Üye
bu programın kurulumu nasıl olacak. kurulum sırası varmı. 2 klasor var. once hangisi kurulacak. veya sadece bir klasor deki programmmı kurulacak. yardımcı olursanız sevinirim.

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
qt v4.8 içindeki dosyaları sırayla kur zaten dosyalar sırayla belirtilmiş 2. klasördeki dosyayı en son kurarsın istemezsen 2. Klasörü kurmama gerek yok

mustafadifb1

mustafadifb1

Üye
önce haritaları güncelle ve içinde smart installer yüklü olan uygulamaları yükle qt ler otomatik yüklenecek

bende de güncelleme hatyası verdi dediğiniz gibi haritaları güncelleyeyim dedim ama zatyen en son günceleme mevcut diyor bu n8 lerde Qt yüklümü acaba ben hiç göremedim bilmiyorum telefondan silip tekrar yükleme yapamıyorum dediğiniz gibi Qt ları bulamadım kaldıramıyorum güncelleme hatasını nasıl çözeriz yükleyemiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler emeğinize sağlık

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
bende de güncelleme hatyası verdi dediğiniz gibi haritaları güncelleyeyim dedim ama zatyen en son günceleme mevcut diyor bu n8 lerde Qt yüklümü acaba ben hiç göremedim bilmiyorum telefondan silip tekrar yükleme yapamıyorum dediğiniz gibi Qt ları bulamadım kaldıramıyorum güncelleme hatasını nasıl çözeriz yükleyemiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler emeğinize sağlık

yüklü uygulamalarda gözükmüyor mu aşağıdaki programla bak qt lere son sürüm yüklüyse silmene gerek yok
http://www.maxicep.com/symbian-3-si...info-v3-00-1-s60v3-s-1-s-3-signed-589037.html

mustafadifb1

mustafadifb1

Üye

yüklü uygulamalarda gözükmüyor mu aşağıdaki programla bak qt lere son sürüm yüklüyse silmene gerek yok
http://www.maxicep.com/symbian-3-si...info-v3-00-1-s60v3-s-1-s-3-signed-589037.html

aynen şöyle yazıyor arkadaşım Qt version: 4.7.4 Qt build :cu kas 25 2011 symbian -config open source sonra ülke dil modül v.s. v.s yani 4.08 yüklü değil acaba neden güncelleme hatası verdi yoksa tarihi bir yıl geriye alıp öğlemi denesem acaba
yok 1 yıl geriye aldım yine aynı şekilde güncelleştirme hatası diyor

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
peki qt 4.7 silip de demedin mi gerçi sendeki qt ler yeterli olacaktır

Dumbledore

Dumbledore

Üye
Süresi geçmiş sertifika diyor :(

aalpeer01

aalpeer01